Treść opublikowana przez iszek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zazdroszcze!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zwykle to polacy kupuja auta za granica:grin:
-
18x8 et 43 czy wejdzie?
dzieki za odpowiedzi! obecnie jezdze na na 235/40 tylko ze felga ma ET 30 albo 35 i jest spoko, po prostu kupuje nowe felgi w takim rozmiarze jak pisalem wczesniej i nie bede zmienial opon jezeli to konieczne:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
owszem:banan:
-
B6 DIVISION
Wejdą, wejdą mam 18 et43 albo 45 nie pamiętam już dokładnie, opony 245/40/18 i nie ma problemu Tapnięte z SGS III dzieki za odpowiedz!
-
B6 DIVISION
Siemanko! Czy do B6 wejdzie felga 8J18 ET43 Zawias 1BV, opona 235/40/18, nic nie bedzie przycierac?
-
18x8 et 43 czy wejdzie?
Witam! Czy do B6 wejdzie felga z takim ET? Zawias 1BV, opona 235/40/18. Z gory dzieki za odpowiedz!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam! Poprosze o wycene: Motul 8100 X-Cess 5W40 5l Filtr oleju Filtr powietrza Filtr paliwa Filtr przeciwpyłkowy (nie weglowy) oraz wysylka:wink: 1.9 TDI AVF
-
B6 DIVISION
To trzeba zaczać butelkowac i sprzedawac
-
B6 DIVISION
Siema Mistrzowie! Zdecydowalem sie na Motul 8100 X-Cess 5W40, czy to dobry wybor? Jezdzi ktos z Was na takim?
-
B6 DIVISION
Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy moze jeszcze cos innego??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 MOTUL SPECIFIC VW 506.01 MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Strefa Śmiechu
Niezła taktyka - ryjbuk- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AWX ma skrzynie 5 biegowa AVF to 6 biegow- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Nie mam pojecia, mechanik mowil ze byl wyciek z weza idacego do nagrzewnicy, za jakis czas znowu auto idzie do mechanika i mam nadzieje, ze jpo wizycie bedzie ten uklad szczelny- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
jeszcze gdzies cieknie ale juz mniej niz przed wizyta u mechanika- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
mozliwe bo korzystalem z klimy- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
yes ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 10:38 ---------- wczoraj po zrobieniu dluzszej trasy po zamknieciu auta slyszalem spod maski jak cos syczalo w okolicach wlasnie zbiorniczka wyrownawczego, o czym to moze swiadczyc?- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Auto wrocilo od mechanika, wyciek byl przy wezu nagrzewnicy. nie mam porownania jaki jest miekki waz, a jaki twardy.- glut pod korkiem
To chyba nic takiego, mechanik ma racje. Myslalem ze moze to oznaka wydmuchanej uszczelki pod glowica,, ale niech jezcze ktos lepiej obeznany w temacie sie wypowie.- glut pod korkiem
jakiego koloru jest ta maz?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szacun dla kolesia Nowy kolega z NS sie pojawil http://a4-klub.pl/newbie-11/nowy-sacz-witam-szanowne-grono-268239/#post3455544- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Juz myslalem ze problem rozwiazany, ale jednak nie:facepalm: Po swietach auto odstawiam do mechanika niech szuka wycieku.- gaśnie zaraz po odpaleniu
moze paliwo przymarzlo? - Strefa Śmiechu