Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iszek

  1. zwykle to polacy kupuja auta za granica:grin:
  2. dzieki za odpowiedzi! obecnie jezdze na na 235/40 tylko ze felga ma ET 30 albo 35 i jest spoko, po prostu kupuje nowe felgi w takim rozmiarze jak pisalem wczesniej i nie bede zmienial opon jezeli to konieczne:wink:
  3. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdą, wejdą mam 18 et43 albo 45 nie pamiętam już dokładnie, opony 245/40/18 i nie ma problemu Tapnięte z SGS III dzieki za odpowiedz!
  4. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko! Czy do B6 wejdzie felga 8J18 ET43 Zawias 1BV, opona 235/40/18, nic nie bedzie przycierac?
  5. Witam! Czy do B6 wejdzie felga z takim ET? Zawias 1BV, opona 235/40/18. Z gory dzieki za odpowiedz!
  6. Witam! Poprosze o wycene: Motul 8100 X-Cess 5W40 5l Filtr oleju Filtr powietrza Filtr paliwa Filtr przeciwpyłkowy (nie weglowy) oraz wysylka:wink: 1.9 TDI AVF
  7. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To trzeba zaczać butelkowac i sprzedawac
  8. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Mistrzowie! Zdecydowalem sie na Motul 8100 X-Cess 5W40, czy to dobry wybor? Jezdzi ktos z Was na takim?
  9. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy moze jeszcze cos innego??
  10. Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 MOTUL SPECIFIC VW 506.01 MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40
  11. iszek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niezła taktyka - ryjbuk
  12. AWX ma skrzynie 5 biegowa AVF to 6 biegow
  13. Nie mam pojecia, mechanik mowil ze byl wyciek z weza idacego do nagrzewnicy, za jakis czas znowu auto idzie do mechanika i mam nadzieje, ze jpo wizycie bedzie ten uklad szczelny
  14. jeszcze gdzies cieknie ale juz mniej niz przed wizyta u mechanika
  15. mozliwe bo korzystalem z klimy
  16. yes ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 10:38 ---------- wczoraj po zrobieniu dluzszej trasy po zamknieciu auta slyszalem spod maski jak cos syczalo w okolicach wlasnie zbiorniczka wyrownawczego, o czym to moze swiadczyc?
  17. Auto wrocilo od mechanika, wyciek byl przy wezu nagrzewnicy. nie mam porownania jaki jest miekki waz, a jaki twardy.
  18. To chyba nic takiego, mechanik ma racje. Myslalem ze moze to oznaka wydmuchanej uszczelki pod glowica,, ale niech jezcze ktos lepiej obeznany w temacie sie wypowie.
  19. jakiego koloru jest ta maz?
  20. Szacun dla kolesia Nowy kolega z NS sie pojawil http://a4-klub.pl/newbie-11/nowy-sacz-witam-szanowne-grono-268239/#post3455544
  21. Juz myslalem ze problem rozwiazany, ale jednak nie:facepalm: Po swietach auto odstawiam do mechanika niech szuka wycieku.
  22. moze paliwo przymarzlo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.