Treść opublikowana przez iszek
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Mam drobne pytanie co to za lustro, fotochrom?
-
Polecane opony letnie
kupilem takie opony nowe na ten sezon ale 225/40/18, jestem z nich zadowolony, sa ciche, dobrze "kleja" na mokrym jak i suchym, moge je polecic:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Mam Osramy i naprawdę świecą lepiej od zwykłych żarówek, szczególnie widać różnice jak popada deszcz. Co do tych drugich niech się wypowie ktoś co je ma... a jak z ich zywotnoscia?
-
B6 DIVISION
Divisiony podpowiedzcie czy oplaca sie kupowac takie zarowki Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% FV (4268257685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy moze zwykle jak takie ŻARÓWKA H7 HELLA 12V 55W LONG LIFE 4xDŁUŻEJ ŚWIECI (4198619129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Czy te super zarowki faktycznie daja wiecej swiatla i poprawiaja jazde w nocy?
-
[B5 1Z] A4 TDi
malina:thumbup1:
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Bylo wiecej, nie ma co szalec bo bedziecie zazdroscic:polew: reszta fotek http://a4-klub.pl/malopolskie-85/all-spoty-brzeskie-01-05-2014-czwartek-godzina-19-00-mcdonald-brzesko-113786/index89.html#post4233465 Jeszcze mi duzo brakuje zeby miec taka laleczke jak Twoja Marcin:wink:
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Dzieki:thumbup1:ale to zasluga fotografa i aparatu, w rzeczywistosci odpryski na masce i kilka innnych niedomagan, moze kiedys uda sie ogarnac jakas korekte, pozyjemy zobaczymy:wink: Ramiona i wycieraczki kupilem w poniedzialek, juz czekaja na montaz, ale faktycznie cena bardzo dobra. Skorzystalem z linka ktory wrzuciles do ciekawych aukcji do B6 i kupilem panel sterowania NAVI, wlasnie dzis go podlaczylem, wielkie dzieki:thumbup1:
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Witam. Po ponad roku użytkowania mojej A4 przyszedł czas na pochwalenie się nią na forum. Zaczęło się od zakupu w listopadzie 2012 z przebiegiem 221 kkm. Na chwile obecną 236 kkm i nadal pomału rośnie. Rok produkcji 2002 1,9 TDI AVF 131 Kolor Avus Silver LY7J S-line interieur Wyposażenie: -Zawieszenie 1BV -Kierownica 3 ramienna, pokryta skóra pikowana -Pełny kolorowy FIS -Lusterko fotochrom -Tempomat -Pakiet oświetlenie -4 elekktryczne szyby -Radio 2 DIN Symphony II -Nawigacja BNS 4.2 -Parktronik tył -Felgi DTM 8Jx18" ET 43 -Opony DUNLOP SP Sport Maxx RT 225/40/18 Plany: -Swap ramion wycieraczek na AERO - Przyciemnienie szyb - Ledowe oświetlenie wnętrza Podziękowania dla użytkownika slepy za ogarniecie fotek:banan: Dzis udalo sie wyrezac ramiona AERO Wpadl tez panel sterowania NAVI podziekowania dla kolegi Bielun22 Wymiana tarcz oraz klockow podziekowania za zestaw dla kolegi Wandej, przy okazji wymione przewody hamulcowe na oplot HEL i plyn hamulcowy, podziekowania dla hamulcowego guru Dev Zapraszam do oceniania i komentowania.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dzieki za spocika:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zabrał by ktoś aparat jeśli to nie problem?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
jutro sie zbieramy?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kupuj gwint bo kolo masz zacne gdyby to bylo takie proste:facepalm: ale jak to mowia pozyjemy, zobaczymy:decayed:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
spoko wystarczy pare fotek, nie musze od razu do kalendarza startowac bo nie mam z czym:grin:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
prosilem o aparat, bo chcialem pare fotek cyknac zeby jakis prowizoryczny temat o aucie zalozyc, ale jakos miejsce i brak czasu nie sprzyjaly, nastepnym razem bede znowu prosil o aparat:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
nie ma fotek, klepnij na czwartek, podjade nie wiem jak reszta
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ruszam ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- bede za 20 minut
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
pdjade, wezmie ktos jakis aparat?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
szkoda, mam wielka ochote zobaczyc co tam wymodziels
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
moge podjechac. 19?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
czyli wybiera sie ktos dzis?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
podajcie jakis termin wstepny to moze cos ustalimy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
poajwie sie ale jeszcze nie teraz, za 2 tygodnie jak lato zaloze:wink:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
http://a4-klub.pl/members/krzysieksza-69692/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a czy przypadkiem ulica tarnowska nie jest zamknieta? da sie dojechac jakos pod media?
- B6 DIVISION