Treść opublikowana przez iszek
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
dokladnie, to bylo to!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AUDI A4 B6 FOTELE KANAPA SIEDZENIA SKURA IGIEŁKI (3115997970) - motoAllegro
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chyba seat exeo po lekkich modach:wink:
-
Strefa Śmiechu
Powrót syna ze szkoły - ryjbuk
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
No wiec po ogledzinach nie znalazlem zadnych bialych nalotow, kopcenia na bialo tez nie widac, moze trzeba na wiekszych obrotach pojezdzic zeby zobaczyc czy dymi i jak?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Okolo 1 miesiac temu dolewalem zeby byo przynajmniej na minimum a teraz jest ok 2,5 cm ponizej minimum.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam. Przekopalem wiele tematow w poszukiwaniu odpowiedzi na moj problem ale nic konkretnego nie znalazlem, wiec zalozylem nowy temat. Moj problem to ubytek plynu chlodniczego, nie jest on duzy ale postanowilem pojechac do mechanika. Mechanik pracuje od wielu lat w ASO VW audi oraz w domu naprawia tylko te marki i tylko diesle takze facet ma pojecie o swojej pracy. Powiedzialem mu ze nie widze zadnych wyciekow(mam zamiar wechac na kanal i dokladnie sprawdzic) plyn tez nie smierdzi spalinami ani oleju nie przybywa. Powiedzial zeby auto zagrzac do 90 stopni i nastepnego dnia odkrecic korek od zbiorniczka wyrownawczego i jesli bedzie takie zassanie powietrza to pewnie trzeba liczyc sie z wymiana uszczelki pod glowica. Prosze o wasze opinie i sugestie w tym temacie, czy szukac opinii innego mechanika?
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-osadzanie-emblematow-tylniej-klapy-schemat-185297/
-
Strefa Śmiechu
Obrońcy praw zwierząt
-
Zjazd na "BYLE CZYM" :) pomysły wskazówki
Hej! kumple osiagali kosmiczne predkosci na dachu od malucha, tylko zaprojektuj jakies dobre hamulce:wink:
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
CZ z silnikiem Łady 1.3 Polska mysl techniczna:grin:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
melduje sie:banan:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Golf szatan z zachodu - Joe Monster- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chetnie uslysze jak to rozszyfrowaliscie:wink:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
yep- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam! Bede probowal pojawic sie 9 na spocie, ale zobaczy sie jak potoczy sie sobotnia noc %%, bo planuje zrobic delikatne osiowe:grin:- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich! Od tygodnia jestem szczesliwym posiadeczem aczworeczki:banan: Jest to moj pierwszy samochod i mam nadzieje ze bedzie mi sluzyl bezawaryjnie i jak najdluzej! - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt