Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iszek

  1. Mam drobne pytanie co to za lustro, fotochrom?
  2. kupilem takie opony nowe na ten sezon ale 225/40/18, jestem z nich zadowolony, sa ciche, dobrze "kleja" na mokrym jak i suchym, moge je polecic:thumbup1:
  3. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam Osramy i naprawdę świecą lepiej od zwykłych żarówek, szczególnie widać różnice jak popada deszcz. Co do tych drugich niech się wypowie ktoś co je ma... a jak z ich zywotnoscia?
  4. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Divisiony podpowiedzcie czy oplaca sie kupowac takie zarowki Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% FV (4268257685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy moze zwykle jak takie ŻARÓWKA H7 HELLA 12V 55W LONG LIFE 4xDŁUŻEJ ŚWIECI (4198619129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Czy te super zarowki faktycznie daja wiecej swiatla i poprawiaja jazde w nocy?
  5. iszek odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    malina:thumbup1:
  6. Bylo wiecej, nie ma co szalec bo bedziecie zazdroscic:polew: reszta fotek http://a4-klub.pl/malopolskie-85/all-spoty-brzeskie-01-05-2014-czwartek-godzina-19-00-mcdonald-brzesko-113786/index89.html#post4233465 Jeszcze mi duzo brakuje zeby miec taka laleczke jak Twoja Marcin:wink:
  7. Dzieki:thumbup1:ale to zasluga fotografa i aparatu, w rzeczywistosci odpryski na masce i kilka innnych niedomagan, moze kiedys uda sie ogarnac jakas korekte, pozyjemy zobaczymy:wink: Ramiona i wycieraczki kupilem w poniedzialek, juz czekaja na montaz, ale faktycznie cena bardzo dobra. Skorzystalem z linka ktory wrzuciles do ciekawych aukcji do B6 i kupilem panel sterowania NAVI, wlasnie dzis go podlaczylem, wielkie dzieki:thumbup1:
  8. Witam. Po ponad roku użytkowania mojej A4 przyszedł czas na pochwalenie się nią na forum. Zaczęło się od zakupu w listopadzie 2012 z przebiegiem 221 kkm. Na chwile obecną 236 kkm i nadal pomału rośnie. Rok produkcji 2002 1,9 TDI AVF 131 Kolor Avus Silver LY7J S-line interieur Wyposażenie: -Zawieszenie 1BV -Kierownica 3 ramienna, pokryta skóra pikowana -Pełny kolorowy FIS -Lusterko fotochrom -Tempomat -Pakiet oświetlenie -4 elekktryczne szyby -Radio 2 DIN Symphony II -Nawigacja BNS 4.2 -Parktronik tył -Felgi DTM 8Jx18" ET 43 -Opony DUNLOP SP Sport Maxx RT 225/40/18 Plany: -Swap ramion wycieraczek na AERO - Przyciemnienie szyb - Ledowe oświetlenie wnętrza Podziękowania dla użytkownika slepy za ogarniecie fotek:banan: Dzis udalo sie wyrezac ramiona AERO Wpadl tez panel sterowania NAVI podziekowania dla kolegi Bielun22 Wymiana tarcz oraz klockow podziekowania za zestaw dla kolegi Wandej, przy okazji wymione przewody hamulcowe na oplot HEL i plyn hamulcowy, podziekowania dla hamulcowego guru Dev Zapraszam do oceniania i komentowania.
  9. Zabrał by ktoś aparat jeśli to nie problem?
  10. Kupuj gwint bo kolo masz zacne gdyby to bylo takie proste:facepalm: ale jak to mowia pozyjemy, zobaczymy:decayed:
  11. spoko wystarczy pare fotek, nie musze od razu do kalendarza startowac bo nie mam z czym:grin:
  12. prosilem o aparat, bo chcialem pare fotek cyknac zeby jakis prowizoryczny temat o aucie zalozyc, ale jakos miejsce i brak czasu nie sprzyjaly, nastepnym razem bede znowu prosil o aparat:wink:
  13. nie ma fotek, klepnij na czwartek, podjade nie wiem jak reszta
  14. ruszam ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- bede za 20 minut
  15. pdjade, wezmie ktos jakis aparat?
  16. szkoda, mam wielka ochote zobaczyc co tam wymodziels
  17. podajcie jakis termin wstepny to moze cos ustalimy
  18. poajwie sie ale jeszcze nie teraz, za 2 tygodnie jak lato zaloze:wink:
  19. http://a4-klub.pl/members/krzysieksza-69692/
  20. a czy przypadkiem ulica tarnowska nie jest zamknieta? da sie dojechac jakos pod media?
  21. iszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziekuje:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.