Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. Zrobić jak trzeba i jeździć .Jak cię było sytać na kupno B7 to wymienione części chyba nie są większym problemem jeśli będzie trzeba? .Sprzedasz,kupisz coś innego i może być gorzej i potem znowu zadasz te samo pytanie
  2. Tak zrób jak w Polsce moda.Wlej 10W bo przy takim przebiegu już trzeba .Zrób płukankę i wal 5W-40 jak chcesz LM,Motul albo millers.U mnie w robocie TDI dobijają do 500 niektóre i idą na 5W-30 cały czas tylko Castrol bo taki jak wiadomo u nas ASO leją
  3. Ciekawie się robi .Teraz już nie ma pewnych faworytów
  4. mirek31071977 odpowiedział(a) na sprat temat w 1.8T
    Tomek pali ci się check a auto normalnie jeździ?Jeśli tak i masz p0411 to jest cały układ SAI do rozebrania i sprawdzenia.Przerabiałem temat jesienią.Skasowany i check znikł ale po kilkuset kilometrach znowu.Mechanik rozebrał i wyczyścił.Miałem tam kupę syfu i sporo wody w wężach.Był spokój kilka miechów ale kilka dni temu znowu walnął check.Chyba powtórka z robotą.Te błędy są powiązane.Jak SAI kuleje to i błędy z rzekomym niesprawnym katalizatorem też się pojawiają.
  5. mirek31071977 odpowiedział(a) na Sedrak Dan temat w 1.8T
    Adrian weź porób jakieś pomiary albo wyścigi z kimś na początek.Może posprawdzaj osprzęt,węże itd.A potem hamownia ewentualnie.Q nie tylko w Bex ma to do siebie,że auto wydaje się zamulone i jakieś ociężałe.A patrzysz na licznik i na boki na światłach np.i okazuje się,że jednak zaiwania.Wraz z rosnącą prędkością napęd staje się jednak coraz większym obciążeniem dla silnika.Zabiera też trochę z osiągów.Odczucie tych 212 koni w Q u ciebie może być takie jak BEX ośki serii.Podejrzewam,że jest u ciebie jednak wszystko ok i masz dokładnie takie same odczucie jak niejeden z nas.TDI też wciska w fotel a jak jest w całokształcie?
  6. A C6 w 2,4 jest od groma za to .Powodzenia w poszukiwaniach
  7. Do turbo żadnego pólsyntetycznego badziewia.U nas się tak przyjęło,że auto przekroczyło 200 tysi to już pól a potem i minerał i tak ludzie robią .Lej tego co pokazałeś tylko by płukankę trzeba może zrobić.U mnie w robocie auta mają po 450 i idzie 5W-30 cały czas do tych TDI i to Castrol bo ASO i w Niemczech też taki przeważnie leją.Tego LM mam teraz i właśnie zbliża się wymiana bo już 10 przejechane.Tylko ja mam poniżej 200 nalotu jeszcze i wlałem go bez płukanki po Castrol w Niemczech.Pół literka musiałem dolać na ten dystans.Zobaczymy jak teraz będzie.
  8. Kwestia gustu i słuchu .I wjedź na autostradę i leć cały czas 150 i zobaczymy,którym podróż jest mniej męcząca.A zawsze się ktoś znajdzie szybszy,sprytniejszy bo podejrzewam,że o to ci chodzi .C6 to wygodny duży wóz a jeśli w lpg to 2,4 jest właściwie jedyną rozsądną opcją.Spali to pewnie w mieście faktycznie pod 15 przy takiej krowie bez specjalnego butowania ale jeśli rozrząd się nie sypnie to grubszych innych wydatków w tym motorze nie ma .Tylko przy większości takich odcinków nie ma sensu V6 według mnie.1.6 A4 albo jeszcze mniejszy motor w innej budzie będzie akurat
  9. Który rok?Bo pierwszy wypust był 12V 174 koniki.Potem weszło 30V 193 konie od 1997.Proponowałbym ten mocniejszy bo buda duża a i przez tyle lat pewnie mocy też ubyło.To dobre stare V6.Przy większych przebiegach lubią cieknąć ale kilka stówek na uszczelnienie i jest git.Motor przy odpowiednim traktowaniu uchodzi za długowieczny.Przebiegi rzędu 600 tysięcy bez remontu nie są niczym nadzwyczajnym .Gaz w tym motorze jak najbardziej się sprawdza byle dobrze zamontowany.Ludzie raczej unikają większych motorów bo koszty utrzymania itp. Ale w przypadku A8 te 2,8 jest bazowym motorem benzynowym i akurat tutaj jeździ tego sporo.Niestety A8 w 2,8 Q też nie chodziło a wypadałoby w takiej limuzynie
  10. Bo VAGÓW jest od groma więcej niż Alf więc siłą rzeczy więcej widzisz na lawecie .A oprócz tego napędu co mówi Stanley te 3,2 czasem nie lubią oleju za bardzo ponad granice rozsądku
  11. Masz wyżej mój post nr 32 W tej chwili już 8 tysięcy zrobione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.