Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

looki91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez looki91

  1. Jest napisane w zmianach jakie zaszły w aucie Kit -40mm MTS (na wiosnę również robi out i wkładam gwint) Jako, że zima jest łagodna i sezon 2k15 coraz bliżej trzeba zacząć powoli się zbroić i działać. Skórę z boczków musiałem przeszczepić do swoich starych ( te od skóry nie miały maskownicy od głośników ). Wpadła gałka poliftowa, no i lampy przednie - będzie trzeba odesłać do przeróbki Gwertemu Skóry Gałka była: Jest:
  2. Nie wiadomo jak w rzeczywistości będą wyglądać. Z odpornością na warunki pogodowe też u nich słabo z tego co z ludźmi rozmawiałem.
  3. Kupić listwy na drzwi Moje jak lecieć zaczęły to odrazu zacząłem odkładać na nowe z ASO (2 lata temu ponad wyniosło mnie 580 zł ze spinkami, śrubkami etc). A reszta modów to rzecz gustu właściciela. Powodzenia
  4. Ważne żeby z głową i przed każdą zmianą rozważyć all, chyba że to coś pospolitego i można w ciemno działać
  5. Jeśli tylko takie obniżenie planujesz to lepszym rozwiązaniem będzie kit (komplet springi+amory o krótszym skoku u mnie MTS) zyskasz na prowadzeniu auta, ale nie stracisz mocno na komforcie (praktycznie nie odczułem różnicy u siebie), przy gwincie tego komfortu z kolei będzie trochę poświęcić (chyba, że kupisz takie z regulacją twardości), ale zyskasz możliwość regulacji wysokości na aucie Mody idą w dobrym kierunku, oby tak dalej trzymać i by jak najdłużej ci służyło
  6. Tak jak koledzy pisali wyżej Po uprzednim ogarnięciu stanu pierwotnego możesz zapodać lampy od nowszej wersji na przód i tył, kierownicę inną ( twoja obecna strasznie postarza wnętrze), gwint lub -40 ( sam jeżdżę obecnie na kicie więc zapraszam jeśli chcesz zobaczyć jak auto wygląda na 15stkach i 18stakch z takim zawieszeniem), kratki też nie dużo kosztują i są proste w montażu, a dodają uroku. Reszta już zostaje według twojego uznania, co podpatrzysz i jakie fundusze będziesz chciał przeznaczać. Taki czy inaczej powodzenia z autkiem
  7. Ja raczej usa nie zrobię, mam tylną klapę EU i ogólnie auto z tego rynku i jakoś nie chcę sprzeczności robić stylów na wiosnę wpadną polifty czarne wewnątrz na bixie Dzięki za komentarz
  8. Ja 3 sezony już jeżdżę na kicie MTS'a -40 i ci powiem, że zadowolony jestem (rozpórkę przednią dolną mam jak na razie) i komfort oraz czucie auta są o wiele lepsze niż na serii. Na wiosnę planuję gwint z kolei, epoka kita się u mnie kończy. Być może ci ta opinia coś pomoże Autko też fajne, plany zacne. Zostaje życzyć powodzenia i bez awaryjności tylko
  9. Spoko, coś się znajdzie Takie podglądowe fotki na syzbko
  10. Czekam na efekty uwiecznione na zdjęciach Powodzenia w modach w 2015
  11. Co do opon to ja wiem Pierwszy raz w życiu kupiłem większe koła niż 15 cali w tamtym roku, Flat'y 8.5j i na nich są opony 215/40 jest twardawo ale da się przeżyć. Też jeżdżę autem na co dzień i da się przeżyć Takie moje małe doświadczenie, jeśli by ci miało to tam kiedyś pomóc
  12. Żeby nie było, że nic się nie dzieje Korzystając z dnia wolnego odbyłem wypad po trochę gratów oraz wybrałem się na hamownię Wyniki 150 km i 220 nm (na umierającym turbo) w tym roku jeszcze raz pojadę jak wymienię i założę centralnego icka.
  13. Dzięki, dzięki Co do podłączenia to podpiąłem wszystko pod przycisk od przeciwmgłowych tylnych (chciałem by było wszystko jak ori, łącznie z regulacją natężenia podświetlenia) Plastików hmm względnie mało: maskownice od bezpieczników (od strony pasażera także), schowek (masz tam 5 śrubek 8mm, dwie pod maskownicą, dwie obok oświetlenia wewnątrz i jedną zaraz po prawej stronie koło zamka) oraz ten plastik od osłony kolumny kierowniczej, no i środkowy dekor by wyjąć przycisk W czasie mrozu i robienia "na spokojnie" zajęło mi to z kolegą z 1.5 godziny.
  14. Dziś wleciały kratki z polifta i pomimo -7 udało się bez uszczerbku na plastikach
  15. Fajny avancik i co najważniejsze z pewnego źródła (z tego co przeczytałem) Zostaje życzyć powodzenia w modach i bez awaryjnej jazdy. P.s felgi mamy takie same na sezon zimowy, a letnie jak najbardziej na + u ciebie
  16. Lampy główne były z autem, kierunki dokupiłem (Depo) normalnie w sklepie - groszowe sprawy wychodziły
  17. Przyszedł czas abym to i ja przedstawił swoje auto którym jest: Audi A4 B5 1997, 1.8T (AEB) W Polsce od 02.2011 (jestem pierwszym właścicielem w kraju a drugim od nowości) Wyposażenie dość bogate - Lusterka elektrycznie regulowane, składane oraz podgrzewane (+zamki w drzwiach oraz spryski) - 4 poduchy - 4 szyby w prądzie - Climatronic - Domykanie/otwieranie szyb Zmiany: - Gwint MTS - Lampy od polifta (przerobione na Bi xenon, z DRL w miejsce dlugich + pomalowane na czarno) - DP 2,75" na przelocie 2,5" z końcowym dedykowanym Supersprint - Flat Five 18" 215/40 + dystans tył 20mm - Czarny flok na słupkach ABCD + podsufitka - Dach oklejony folią o kolorze czarnej satyny - Dołożony ori sub Nokia - Ręczny w skórze Plany: - Ruda skóra; done, (trzeba ogarnąć wizualnie) - Nawiewy od polifta - Większy IC - Gwint - Poliftowe lampy przednie pomalowanie w czerń (Bi xenon) - Dolot 3" - Wzmocnione sprzęgło oraz rozrząd - Większe turbo, wtryski etc. Zdjęcia 2011/2012 2012/2013 2014/2015
  18. Dzięki i wzajemnie wszystkiego dobrego
  19. Miałem z tydzień wcześniej też sytuację wysokiego ryzyka Mocne uszkodzenia? Cały ty tam po strzale jesteś ? Jak wyglądać teraz będzie sprawa zmodzonych rzeczy tj większy IC (policzą cenę seryjnego czy uwzględniają modyfikowany?) itd ?
  20. juby_p to ty dzisiaj miałeś pecha i trafiłeś tego seicento koło teatru ? :/
  21. looki91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Orientuje się ktoś z was o hurtowni gdzie zdobyłbym taką skórę lub o osobie, która byłaby w stanie naprawić fotel kierowcy w takim kolorze ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  22. Ładna zielonka
  23. looki91 odpowiedział(a) na rura92 temat w Audi A4 B5
    Profilowanie zderzaka jest całkiem inne, obejrzyj sobie np audi z lat 95-98 i 99-01 i przyjrzyj się Zderzaki się różnią, lampy, listwy na drzwiach (te w kolorze - sa szersze), klamki, no i wnętrze. Jeśli o czymś zapomniałem to niech koledzy dopiszą i wytłumaczą
  24. Okej jeździ, po zamontowaniu zaczął deszcz padać to odpuściłem logi sobie. Jakoś w tym tygodniu sprawdzę. Dzięki serdeczne za pomoc wszystkim
  25. To jeśli tak mówicie to poszukam używki i zmontuję ją, by do wiosny pojeździła. Jakaś adaptacja będzie potrzebna czy tylko wpinam i mogę jeździć? (Oczywiście po założeniu zrobię logi by spojrzeć czy sprawna jest)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.