Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

looki91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez looki91

  1. Ja cały czas czekam jak się większość ugada i zadecyduje
  2. Ja też mogę zalecieć Też można by było się drugiej grupki spytać jak im pasuje by było nas więcej
  3. Słuchajcie, wczoraj rozmawiałem ze znajomym z forum Passatów. Wyszła inicjatywa by mogło się spotykać w większej grupie bo u nich też podjeżdża poniżej 10 aut. Dla mnie propozycja dość ciekawa. Wypowiedzcie się na ten temat co sądzicie
  4. looki91 odpowiedział(a) na looki91 temat w 1.8T
    Wtyczki wyglądają ok, zostaje uszkodzenie lub nie prawidłowe dokręcenie ( złym momentem). Te zielone gniazdko mnie zastanawia od czego jest, żadnego przewodu do niego nie mam. Podpowie ktoś jeszcze odnośnie tego gniazdka ?
  5. looki91 odpowiedział(a) na looki91 temat w 1.8T
    16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low - Dokładnie taki mam komunikat. Z N75 się uporałem i innymi problemami, tylko ten mi pozostał
  6. looki91 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Po naprawieniu kilku usterek w moim silniku został mi tylko jeden (błąd) - zbyt niskie napięcie czujnika stukowego. Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie owy czujnik się znajduje i co może być przyczyną zbyt niskiego napięcia i jakie są tego konsekwencje w samej pracy silnika ? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje
  7. Wypada w sobotę. To nawet jeszcze lepiej
  8. Jest i paczka wedle życzenia ( tam są wszystkie zdjęcia ze spota już ). Właśnie się zastanawiałem którą opcję wybrać, ale są już obydwie Zippyshare.com - Spot Audi A4 Polska.rar
  9. No i są obiecane zdjęcia Jak dobrze pójdzie to znajomy podleci na następny spot także znowu by były kolejne zdjęcia. O ile nie macie nic przeciwko
  10. Panowie, fotki ze spota chcecie jak coś ? Jak tak to gdzie je wkleić ewentualnie ?
  11. Kolego sprawdź jeszcze wężyk spryskiwacza w którymś z boczków bagażnika, w moim przypadku wypadł ten wężyk i też miałem mokry problem. Po nałożeniu wężyka problem zniknął ( W moim przypadku wężyk był w prawym schowku Avant '97 )
  12. Również obstawiam na tą wtyczkę. Ta wtyczka powinna być podpięta w lampkę, która znajduje się w plastiku który zdemontowałeś spod kierownicy
  13. Również podjadę Jako "świeżak" tego forum wypadałoby się integrować przy każdej możliwej okazji
  14. Witam serdecznie. Mam na imię Kamil, pochodzę z Płocka i jestem posiadaczem Audi A4 B5. Na pewno zawitam tutaj na dłużej, ponieważ uważam te forum za bardzo dobre. Wiele można podpatrzeć lub dowiedzieć się czegoś ciekawego Temat odnośnie samochodu założę wkrótce. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.