Treść opublikowana przez looki91
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Hmm czy ja wiem, popatrz jak inni mają Pod kierę i gałkę fajnie się komponuje mimo materiałowych siedzisk. Następne co w kolejce?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Z wnętrza jeszcze możesz gałkę z polifta dorwać i ręczny w skórze - też dadzą klimat fajny U mnie jeszcze z takich "odmładzaczy" wpadły ostatnio ramiona wycieraczek z passata fl
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Tak samo polecam proszkowe, tylko zastanów się dobrze nad kolorem wtedy Miałem majonezowy kolor i poprzedni właścicel felg przez 2 sezonu i nic się nie działo, ja na ten sezon przemalowałem na rude i też jest ok
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Jednak dużo dają Sam poza grubszymi zmianami wziąłem się za takie subtelniejsze jak wymiana ramion wycieraczek z passata fl czy właśnie poluję na te lampy na tył, no i po zobaczeniu pod maską jak wygląda z tymi obudowami to też na razie tak ogarnę Co następne w kolejce czeka ?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
j4s2c2vr Ja też mam jako jedyne auto obecnie do pracy, na trasy i zloty Ale każdy skręca jak uznaje. Jakie kolejne plany ze zmianami ?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Wysoko stoi Ja na pierwszy raz po założeniu gwintu skręciłem na 3 cm od wachacza, ale błotniki nie są gotowe na tyle i obecnie mam ok.62cm do błotnika. Generalnie fajnie to wygląda i widzę mój dawny kolor flatów
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Subtelnej jest teraz pod maską, możesz podać nr osłon ewentualnie jak dokładnie wpisać by tą dużą dorwać na alledrogo etc? Byłbym wdzięczny
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
W sumie opisuję, że mam flock ale żadnej dobrej fotki nie miałem by to pokazać. Wreszcie kolega mi zrobił dobre foto (jeszcze uszczelki drzwiowe musimy dokończyć, ale jakoś nie mamy weny )
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Joziek79 Mateusz jest z Gostynina, ja z kolei z Płocka. Jak chcesz to uderz na pw do któregoś z nas. Audi zaś szkoda :/ Ale damy radę z następną!
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
W końcu wylądowała maska poliftowa na aucie, od razu lepiej patrzy się na front
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Mody, no ciekawe nie powiem Kolor flatów też znajomy, zabudowę bagażnika też taką planuję Zmiany w dobrą stronę zmierzają
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
To nie wiem, mi ten przypadek jest obecny. Kolega ma przy samej szybie czołowej w rogu, ale to bardziej wygląda na nie udany montaż deski niż jakiś słaby punkt
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Cała robota jak najbardziej na plus Aż zazdroszczę że u Ciebie spokój już, ja może gdzieś w połowie jestem
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
215//40
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Zapowiedź ostatnio odbytej sesji, więcej zdjęć niebawem
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Wszystko z swoim czasie i z głową - bynajmniej mam taką nadzieję Patrząc na moją początkową listę na sezon 2k15 aż za bardzo chyba w szczegóły poszedłem, chociaż tam tkwi właśnie diabeł
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Tak, zgadza się Lampy na aucie Następne w kolejce to wygląd i kończenie wnętrza
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
j4s2c2vr Z dystansami i docelowym poziomem zawieszenia powalczę za jakiś czas, narazie jest spuszczona na "oko" i jest ok Co do wnętrza to zostawiam swój ori, fotele i boczki zrobią wystarczającą robotę. Do słupków czarnych ładnie się będzie komponować, trzeba jeszcze troszkę czasu poczekać na efekt finalny na ten sezon bo parę rzeczy zostało zrobić - jak chociażby wygląd zewnętrzny
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Z przodu wywaliłem dystanse, a tył będę musiał "zdjąć" trochę. Sesję profi zrobię jak ogarnę wszystko już Lampy wróciły z przeróbki - wykonawca prac wiadomo Gwerty I jeszcze jedna fotka z wczoraj która mi się mocno podoba A4 & S4
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Znajomy sprzęt Zakładaj bo jestem ciekaw czy usiądzie fajnie jak u mnie
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Coś tam się dzieje ...
-
Ogrzewanie szkła lusterek zew + szyby tył
Maty grzewcze są nowe (ok. 3 miesięcy mają - jedno Blic'a, drugie Alkar). Bezpiecznik sprawdzony i jest ok
-
Ogrzewanie szkła lusterek zew + szyby tył
Witam, w ostatnim czasie po przekręceniu zapłonu podgrzewa się wkład lusterka od strony kierowcy, prawe i szyba nie reagują - nawet przy wciśniętym przełączniku (próbowane w nocy przy zimniejszych temp). Miał ktoś taki objaw ? Ewentualnie nakierować czy to wina przełącznika, przekaźnika jakiegoś (nr i gdzie szukać) czy zwarcie gdzieś występuje ?
-
n75, niedoładowanie
U mnie podobny problem był spowodowany wyrwanym kabelkiem zza wtyczki (w gumowej osłonce co masz) - sprawdź może tam