Treść opublikowana przez looki91
-
[b5 '98] zielonka
Tylko ori Valeo, mnie wyniosły 220 dokładnie. Pojedyńczo swoje dorwałem - także na spokojnie
-
[b5 '98] zielonka
Spoko Jak coś to podbijaj na priv z pytaniami jakimiś odnośnie tego obniżenia itp
-
[b5 '98] zielonka
Zajrzyj do mnie na temat jeśli chcesz zobaczyć -40 Dokładniej auto przysiadło z przodu 5cm, tył 4.7cm. Autko wygląda na zadbane
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Audi wczoraj obejrzana, oceniona. Wymaga pracy, ale warta pieszczot Tylko kwestię wydechu trzeba fajnie ogarnąć bo obecny to porażka No i czeka nas ogarnięcie podsufitki - znowu
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Jak na obecną chwilę mam jedynie filmik z hamowni. Na SS jest nie porównywalny większy komfort, na Ulterze jak latałem to po trasie dosłownie uszy odpadały Deska złożona - auto przeżyło operację i nawet wszystko działa i parę rzeczy naprawionych przy okazji (np nie działające podświetlenie zapalniczki itp) Następna rzecz którą ogarnąłem przy aucie w czasie gdy było uziemione to wymiana zaworu N75 na MAC'a i zawór regulacji ciśnienia na elastycznym przewodzie ssącym (stary był od nowości - 97r) Niebawem ciąg dalszy przygód, sezon coraz bliżej a tu tyle do zrobienia jeszcze
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Nie wiedziałem że taki zacny projekt powstaje niedaleko mnie Nic tylko pogratulować i życzyć wytrwałości, cierpliwości no i na końcu bezawaryjności
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Coś tam się dzieje, następne tygodnie okażą się decydujące jak na sezon się wyrobię Fotel kierowcy wrócił z naprawy, teraz całość tapicerki idzie do odświeżenia i zostanie tylko montaż Jako że nie tylko tuning mi w głowie to przyszedł czas na problem z ogrzewaniem. Analizując "za" i "przeciw" zdecydowałem się na wymianę w/w elementu
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Daj mi kontakt do siebie na pw to się odezwę jakbym coś orgazniował Vagowego czy byłby wypad
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Pochwal się zdjęciem jakimś podglądowym
-
Moje Audi A4/S4
scooby888 To są 18stki "Flat Five'y" 8.5j
-
[ALL B5] by Daduś
Mocny beton na 35 profilu jest? Ja mam 215/40 i jest dość twardo Rolka zacnie ogarnięta
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
12 kwietnia jest zlot Data: 12 Kwiecień Miejsce: Pomosty Skępe Godzina: 12:30 W poście niżej podam mapkę z dojazdem na spot Skępe : 30 km od Włocławka, 60 km od Torunia Nie chciało mi się pisać, skopiowałem ze stronki A inne spoty pewnie będą jak pogoda się poprawi
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
O kod lakieru musiałbym się dowiedzieć jeśli chcecie Lampy poliftowe czekają na wysyłkę do Gwertego do przeróbki na bi xenon i malowanie na czarno. ale to już w kwietniu jak i cała reszta, planuję że do końca maja auto złożę do sezonu 2015 także cdn...
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Jakoby, że sezon zbliża coraz większymi krokami to trzeba zacząć działać W ostatnim czasie przyjechała do mnie paczka ze słonecznikami i rączkami od S4 (fabrycznie czarne), no i przednie rude fotele pojechały na zabieg odmładzający, tył już zmontowany Felgi zostały pryśnięte proszkowo pod kolor wnętrza
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Wybierasz konfigurację pod swoje auto: 1.8 z klimą, bez quattro Dla pewności możesz do chłopaków wysłać maila bądź zadzwonić
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Teraz to raczej słabo z tym będzie, prędzej na wiosnę albo w sezonie się skrzyknąć można Niedziela 22 lutego, godzina 18, 4 pietro parkingu Galerii Mosty - kto ma chęć niech wpada i szuka srebrnej A4 kombi
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
To patrząc co się dzieje u was, to faktycznie auto zacznę garażować... Co za ludzie
-
[ALL B5] by Daduś
Witam bracie bliźniaku z fotelami A4 godna pozazdroszczenia i podziwu, poziom ponad przeciętny z modami już osiągnięty a idziesz dalej Oby jak najdalej i najlepiej. Powodzenia
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
MTS do ośki nowy kosztuje 1tys z malym haczykiem już Na wiosnę będę go montował, wiele osób mi go poleciło, z czasem może coś lepszego wpadnie albo air
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Flok kolega mi robił Rozkręca interes powoli, w stolicy jak pytałem się o taką usługę co mam zrobioną to 1200 zł policzyli (podsufitka, słupki wszystkie i rączki). Będę chciał skorzystać z tego że mam dusze podgrzewane i by działały Zostaje szukać schematu lub może ktoś jeszcze podpowie mi jak to ogarnąć w przedlifcie (z 97r)
-
coraz wieksze spalanie paliwa
Podpinałeś pod komputer żeby błędy zobaczyć? Może być to wina przepływki, jakiegoś przewodu co spadł i przepływka głupieje, sonda mogła się skończyć itp
-
Biała pianka w oleju
Odpowiedziałeś sobie sam Przejedź się raz na jakiś czas dłużej i zniknie takowy efekt
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Zmiany w jak najlepszą stronę, oby tak dalej Furkę kupiłeś w tym samym czasie co i ja Tylko ja z końcówki 97r ( modelowo już 98r). Powodzenia i bez awaryjności P.s Również czekam na zdjęcia "po"
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Amory są o krótszym skoku Cały zestaw kupilem MTS'a ( sprężyny -40mm + amorki które napisałem) Jeżdżę 4 sezon i nie narzekam na nie, polecam rozpórkę dolną i górną przy okazji, auto prowadzi się o wiele pewniej ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Trochę zakupów na sezon 2015 już dokonanych, kolej na montaże bądź dalsze przeróbki: Klapa tylna z emblematem 1.6 Lampy poliftowe ( wysyłka oczywiście na robotę do Gwertego jeszcze będzie) Maska poliftowa ( z wygłuszeniem, grillem oraz grzanymi spryskami - ktoś może podpowiedzieć gdzie i pod co je podłączyć najlepiej?) Cdn
-
[B5 AJM] OGrowóz
Twoja stronka kiedyś mocno mnie zainspirowała do działania, modów itp. Do tego żeby robić to z głową Dzisiaj jak trafiłem na forum twoje autko to tylko pojawił się szeroki uśmiech Gratulacje i powodzenia w dalszych modach, no i bez awaryjności