Treść opublikowana przez looki91
-
Padnięty Przepływomierz - Co Teraz?
Tzn nie zależy mi na efekcie mocy obecnie, tylko by auto jeździło sprawnie bez efektów ubocznych dla silnika i turbiny. A uniknąć podwójnych kosztów poprostu jakbym miał nowe rzeczy kupować (przepływki)
-
Padnięty Przepływomierz - Co Teraz?
Witam, wczoraj przepływka skończyła żywot. Teraz męczy mnie myśl co zrobić by było jak najlepiej. Otóż przygotowywuje auto i przez zimę będę zbieral graty by na wiosnę zmontować wszystko na 300km+ i pytanie do was. Czy montować nową ori przepływkę czy 3 calową np z S3 czy jakąś inną? Wszystkie rady będą przydatne i z góry za nie dziękuje
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja lecę
-
Subwoofer Nokia - prośba o analizę kabelków (który od czego)
Witam, czy ktoś z was ma może rozkodowane kolory kabelków - który od czego? Obydwie części kostki mam i potrzebuję wiedzieć jak teraz kabelki podpiąć. gdy będę instalację do radia prowadził (nie seryjnego). Dzięki z góry za wszelką pomoc
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Może byśmy się zorganizowali niebawem ? P.s Kto ma bordową A4 w sedanie (Z ramką od tablicy klubową i lotką delikatną na klapie) ? ---------- Post dopisany 02-07-2014 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 07:11 ---------- Labrador do oddania w dobre ręce. Psiak ma ok. 2 lat, biszkoptową karnację i to jest pies. "Niko" obecnie ma uczulenie na skórze i posiada 2 rany, dzisiaj u weterynarza zostały podjęte kroki by to wyleczyć ( Nie są to wielkie kwoty leczenia). Proszę udostępnijcie u siebie też, byłbym mega wdzięczny Zainteresowane osoby zapraszam na priv.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jakieś spoty na pewno będą, także pisz i się zgada
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Hmm, ja wczoraj byłem z kilkoma znajomymi pod Decathlonem Spocik zacny był z frekwencją
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
I jak tam? Spotykamy się dziś? Jeśli tak to w mostach ? No i o której ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jestem również za, czy to w niedziele czy w sobotę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jutro o 15 pod Decathlonem jest spot Passatów, jakby chciał ktoś wpaść to zapraszam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja i jeszcze jeden kolega z tego forum, no i ogólna grupka z Płocka. Jeśli by się ktoś chciał podłączyć to o 8 pod teatrem dramatycznym się zbieramy, o 8.30 wyjazd gdzieś
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jaki kolor autka ? Będziesz w grupce z Płocka leciał czy sam na zlot ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Leci ktoś z Płocka bądź okolic do Lipna na zlot 1 maja (czwartek) ?
-
Ile pali wasze autko?
Mi manual+ośka wychodzi w mieście 11-12 litrów Pb, gdzie przyśpieszam w miarę dynamicznie ale pilnuje by nie przekraczać zbytnio 3 tyś. W trasie wychodzi jakoś 8-9 litrów.
-
zawór n75 w 1.8T z 2.2T
Tak, zgadza się. Napisałem dlatego, bo mi się z usterką u kolegi skojarzyło, więc może to jakoś naprowadzi. Bo tak to autko szło dobrze, tylko właśnie w tym przedziale 4.5-5 tys przerywało jakby zalewało świece albo odcięcie zapłonu. Wymiana czujnika pomogła u niego. Jakby ktoś potrzebował to mogę podpytać się go konkretniej o tą usterkę.
-
zawór n75 w 1.8T z 2.2T
Jak piszesz o tym przerywaniu przy 4.5-5 tys to mi na myśl przyszła usterka znajomego w Golfie 1.8t AGU, czujnik położenia wału miał walnięty i właśnie w takim przedziale mu przerywało jakby zalewał się silnik
-
Auto nie odpala!! Pomocy!! A4 B5 1,8 95r
A to przepraszam, nie spojrzałem na oznaczenie silnika. Wchodząc w dział 1.8t myślami swój przeglądałem:wink: A tu chodzi o ADR wolnossący, moje nie dopatrzenie. Tak czy siak, powodzenia w naprawie życzę koledze, oby to była błahostka tylko:wink:
-
Auto nie odpala!! Pomocy!! A4 B5 1,8 95r
Zobacz czy masz wszystko podpięte- cewki, moduł wzmocnienia zapłonu(?) na puszcze filtra powietrza, przepływke itp itd, no i na immo zwróć uwagę czy gaśnie ci właśnie na desce rozdzielczej.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Może by tak wyznaczyć jakąś datę ze sporym wyprzedzeniem ? ( Np 3 tygodnie, by każdy zdążył przeczytać kiedy spot i takiego sposobu spotkania spróbować jak już cieplej). Bo tak to ciężko nam się zgrać, chyba że są inne pomysły to słucham
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Mi na chwilę obecną dni też zbytnio różnicy nie sprawiają Chyba, że damy jakiś termin wstępnie i spytamy się np z forum passatów jak się zapatrują. By nas ciut więcej faktycznie było
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
A nie lepiej będzie w piątki bądź w weekend jakoś np popołudniu ?
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
Przy okazji poczyściłem jak już rozbierałem tyle, wolałem to zrobić i mieć lepszy widok na przyszłość na całość
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
Wymiana czujnika stukowego dzień pierwszy, jutro składanie wszystkiego
-
1.8T Problem - czujnik stukowy
WIem, wiem Namierzyłem go - wygląda na dawno nie ruszany, wizualnie nie jest nigdzie uszkodzony. Dziękuję za odpowiedzi, mam nadzieję, że w razie czego mogę dalej liczyć na waszą pomoc ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 18:53 ---------- Jeszcze jedno pytanie na szybko - Z jakich silników te czujniki stukowe (używki) mogę kupić ? W grę wchodzą tylko silnik 1.8t czy od 1.8 też mogą być? Bo kolory wtyczek widzę są takie same
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jestem za