Treść opublikowana przez egon_81
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
ja pakuję po dwie sztuki, internetowy kurier online 2 x 17zł bez pobrania a z pobraniem to 1x 17zł i 1x 22zł. Felgi stalowe łącze szarą taśmą dwie za rant kilka razy i jest już jedność, później kartony owijam i na końcu czarna folia z rolki. A aluminiowe tylko i wyłącznie w gruby karton przełożone szwamką lub kartonami dokładnie i taśma plus folia. Kartony odbieram w sklepie moto.
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja też tydzień na letnich, ale w nocy i nad ranem nie śmigam.
-
Trzaski przy cofaniu
czy to normalne, że u mnie tylko przy ponad połowie zbiornika, podczas cofania i zatrzymania, słychać chlupanie/stukanie paliwa?
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
he he! że ludzie nie mają większych problemów.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Hagen, Niemcy 1,249€
-
sklejanie szyb
Ja kleiłem małego pajączka od razu po uszkodzeniu od kamienia, fachowcy skleili dobrze za 100zł, po półtora roku nic się nie powiększyło. Jest on u góry po prawej stronie. Mimo, że miałem ubezp. w PZU na szyby to nie zdecydowałem się na wymianę na jakiś gówniany zamiennik. Głównie z powodu tego iż bałem się, że szybiarze przy wycinaniu kleju mi podrapią lakier i może coś rdzewieć lub coś będzie nie tak. Ogólnie nie przeszkadza mi mały pajączek śr. około 0,6cm, Jak ktoś nie wie, że jest to go nie zobaczy.
-
czyszczenie butów narciarskich po małych szarych lokatorach
Ok. Dzięki za podpowiedź. Zaniosę je do dezynfekcji w serwisie SKI, w końcu tylko żywe stworki z nich wypadły.
-
czyszczenie butów narciarskich po małych szarych lokatorach
Ponieważ jest to dział na każdy temat to zamieszczam ciężkie pytanie tutaj. Problem polega na tym, że w garażu na regale przechowywałem nowe(raz używane buty narciarskie) w oryginalnym kartonie razem z papierowymi wkładkami. Pech polega na tym, iż w jednym bucie zamieszkały myszy, niestety na górnej półce tam gdzie kot nie miał dostępu. Z buta wysypały się drobno pocięte papierowe strzępy no i kilka mysz. Sam but nie ucierpiał jest cały lecz strach teraz tam wsadzić stopę. Wygląda na to, że tylko uwiły tam sobie ciepłe gniazdko. I teraz pytanie dla bystrego, jak buty doprowadzić do stanu użyteczności? Ma ktoś jakiś pomysł? Dzwoniłem do pralni chemicznych i to jest ciężki temat dla nich.
-
Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
Poszło również. Pozdro
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Rozrusznik, ponieważ był przy tym metaliczny hałas, jakby bendiks nie zdążył się cofnąć. Jutro będę wiedzial na 100% bo dziś założyłem nowy. ---------- Post dopisany 31-07-2014 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2014 at 23:22 ---------- ja już mam problem z głowy, po wymianie rozrusznika na nowy, koniec problemów z szarpaniem na ciepłym przy odpalaniu . Dla chętnych mogę wysłać film na email z moimi problemami rozruchu. Teraz zapala znowu na dotyk. Podziękowania dla Bart'sa za trafną diagnozę .
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
u mnie przy rozruchu na rozgrzanym silniku wali, trzęsie i hałasuję przez chwilkę, motor gaśnie i tak kilka razy aż odpali. Auto ma 230tkm i czas rozrusznik zmienić.
-
przekaźnik nr 219
Witam! Panowie może mi ktoś podrzucić nr oryginału przekaźnika 219 tego pod komputerem.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Szybko, pewnie i skutecznie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie jak zmniejszyć głośność sygnału przychodzącego w głośnikach na rns'ie. Po aktualizacji softu w telefonie, dźwięk jest za głośny a rozmowa już ok. We fonie coś grzebać czy w radiu? Pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam! Potrzebna oliwa do mojej furmanki, tak ze 4L Motula (bez DPF) + filtry Mann/Knecht (olej, pow., pal.) oraz Valeo Silencio VM 302 kpl., napisz wycenę + łączniki stab. przód LM. Pzdr
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie interesuję mnie wymiana soczewek B6 z H7 na B8, i mam jedno pytanie. Po wymianie na bi xenon, jak odbywa się mruganie długimi. Czy mrugnie xenon czy tradycyjnie żarówka obok?
-
Stlumiony odglos przy 30-50km/h
ja bym się przyjrzał oponom, zamieniałeś komplety zima/lato? w tym przedziale prędkości huczą chińskie opony.
-
zmieniacie juz opony na letnie
doszły fele, zakupione oponki więc od wczoraj na letnich latam. Gdybym miał komplet wcześniej to już dawno bym zmienił, ponieważ ja wyjeżdzam z chaty ok 9.00 i po nocach się nie włuczę , żadnej trasy nie planuję a pogoda zapowiada się całkiem ok, ale temperatury jeszcze nie są za ciekawe więc jak ktoś wcześniej wyjeżdza lub po nocy lata to zmiana jeszcze nie wskazana. PZDR
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
7,5JX17 et 43 5x112 -1700zł (felgi w idealnym stanie bez opon) 7JX17 et 44 5x112 - 1200zł Dezent 7J, najchętniej chciałbym opony 215/45. Jakie są rozmiary optymalne dla 7J a jakie dla 7,5J? (na org są dobre opony 235/45, 2200zł kpl)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam vcds ale nie pełnego(nie wchodzi w BT)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam pecha, sparowałem 5 fonów w tym tablet samsunga i wszystkie ładnie połączył z książką w tym xperię L. Niestety z mojej xperii M nie chce czytać książki Normalnie się pochlastam Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
-
ET 33 17" do a4 b6 1BA?
Koledzy jak w temacie. Jest szansa że nie będzie wystawać? nie znam jeszcze szerokości felgi. Wiem, że oponki 215 są na nich.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
sprawdzałem dokręcenie zawiasów i było ok. Nie mam pomysłu bo z klapą jest coś nie tak. Już naprawiałem microstyk (tę blaszke), teraz z kolei często odbija przy zamykaniu a wyregulować nie mogę.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Mam do oddania nowy zestaw(3 razy otwarty). U mnie po zamknięciu klapy, jest nierówna szpara przy lampach( z lewej nie ma jej wcale). W historii serwisowej mam napisane, że coś było robione z klapą. Nawet na zielonej bez podkładki jest to samo! Więc muszę zrezygnować z moda. Cały zestaw jest absolutnie nowy kompletny za 150zł z wysyłem DPD(kurier pobranie). Jak na foto: 2x SZ 8010x32mm, 2x SZ 8020.32mm, 2x Krosno 650N, 2x oring7mm, 4x podkł. 8/2mm.
-
Alternator nie doładowywuje nowego Boscha 77Ah 780A
Ok. Tak zrobię. Dam znać jutro. Dzięki... ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 23:23 ---------- Panowie po zamknięciu zamków śrubokrętem nadal jest pobór 0,10-0,11A. Po wyjęciu bezpiecznika nr 15 10A (kombigerat, navigation) pobór spada do 0,00A. Co teraz radzicie? A takie obok pytanie - bezp. nr 13 10A (lenksaulenmodul) po jego wyjęciu proces uśpienia zaczyna się od nowa, czyli tak jakbym rozłączył aku a po włożeniu bezp. aku podłączył. Tak ma być?