Treść opublikowana przez egon_81
-
Audi A4 B6 1.9TDI AVF poszarpuje podczas ruszania
- Audi A4 B6 1.9TDI AVF poszarpuje podczas ruszania
VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. ostatnie dwa logi są z jazdy normalnej, gdzie podczas delikatnego przyspieszania silnik przerywa/szarpie lekko, powyżej 1600obr jest ok. Ostatnio wymieniłem EGR na nowy i jest gorzej.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę górnych wahaczy przód obie strony. Najlepiej Lemforder lub coś pewnego w dobrej cenie. A4 B6 AVF 04r. Pzdr- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Panowie pytanie, czy ktoś ogarnie logi u kuzyna w B7 TDI 08r. Bo mechanicy mają różne wizje jego kłopotów z silnikiem. Możemy podjechać w okolice Poznania z Gniezna z dobrą flaszką. Pozdrawiam- Zrzutka - zbiórka pieniędzy na rehabilitację mojego Taty
Podeślij nr konta na PW siedzę w DE i coś linka nie otwiera.pzdr- Problem po wymianie filtra paliwa
Dzięki!!! Druga opcja się sprawdziła, zaskoczył lepiej jak na ropie :-) Dzięki!!!- Problem po wymianie filtra paliwa
Witam! Po raz kolejny w garażu wymieniałem filtry i olej, tak samo jak wcześniej lecz teraz po wymianie filtra na nowy auto nie odpala normalnie trup. Filtra nie zalewam ropą. Auto odpaliło, pochodziło 20sek, zgasło pokręciłem 5sek i odpaliło jak zawsze. Pochodził ze 20sek mała przegazówka 2500rpm i do domu :-) Rano wchodzę a tu zonk, auto nie daję oznak życia więc podmieniłem na stary który stał pionowo jeszcze z ropą w środku, odłożony do kartonu. I nic. Podpięty komp nie pokazał żadnych błędów. Tak w razie czego spróbowałem z drugim zapasowym kluczykiem, to samo. Przy silniku nic nie dotykałem, nic nie spadło ani wpadło tylko olej, filtr oleju i filtr paliwa nawet powietrza nie dotykałem jeszcze. Jakieś pomysły bo święta idą, będzie lipa!- A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
jest normalnie dwumas tylko zupełnie inne sprzęgło, mokre z kilkoma 6/7 tarczkami dlatego ja dbam o swój bo później będzie tylko gorzej, kupno auta powyżej 100kkm będzie samobójstwem- A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
wymieniałem u siebie ostatnio dwumas + sprzęgło bo przebieg nie mały 240, efektem miało być zniesienie tego hałasu przy odpalaniu a pomogło na co innego tzn lekko poszarpywał (ledwo wyczuwalne) przy wciśnięciu gazu na około 60% tylko w zakresie +/-1800 obr/min, taki miałem efekt jeszcze nie zajechanej dwumasy w multitroniku.- A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Mi się wydaję, że drgania i bujanie to poduchy silnika, pompki lub dwumas. U mnie problem tylko tyczy samego odpalania 1-2 sekundy szarpie/rzuca z nieprzyjemnym hałasem a każde gaszenie motorowni jest ok.- A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Nie wiem dokładnie, byłem pod autem i też mam wrażenie, że pomiędzy skrzynią a silnikiem. Przeczytałem wczoraj połowę forum o różnych 1,9 tdi i wychodzi na to, że wina akumulatora. Jak założyłem nowy aku, był spokój, nowy rozrusznik był spokój. Teraz się okazuję, że mam ładowanie 13,81A + jeżdżenie na światłach w koło komina + dużo bose i półtoraroczny aku nie ma kopa aby ten silnik rozkręcić. Tak mi się na tą chwilę wydaję. Jak się to potwierdzi to kupię nowy aku + naprawię alternator i może podniosę dawkę startową paliwa. Na tą chwilę podładuję aku i a nóż będzie lepiej. Biedny rozrusznik poszedł na reklamację i już mi pisali, że jest ok.Teraz mam zastępczy z alledrogo 30zł i jest to samo tylko gorzej. Wczoraj się na czytałem, że te 1,9tdi PD tak mają czyli szarpanie silnikiem na ciepłym i potrzebny jest odpowiedni prąd rozruchowy i jest ok. Ale wymiana aku co kilka lat jest coś nie tak. Nikt nie wie, co jest przyczyną tego zjawiska ale pomaga dobry aku + sprawny rozrusznik.- A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Mam ten sam problem, auto rozgrzane 90st i kiepsko odpala. Raz nie wejdzie na obroty i zgaśnie, raz odpali ale trzęsie 3 sekundy, a czasem próbuję odpalić i hałasuję jakby śruby się walały w silniku, coś grzechocze w nim. Jak poniżej 90st to igła na dotyk bierze. Mam wszystko wymienione; aku, rozrusznik nowy Boscha, przekaźnik 219 org. (który odpowiada za rozruch), kpl sprzęgło z dwumasą LUKa, nowa org poducha silnika, Zero błędów silnika. Właśnie przymierzałem się do wymiany uszczelnień PD ale czytam, że pomogą przy problemach rozruchu zimnego silnika. Mam synchronizacje wałka 1,1 więc jeszcze spróbuję to poprawić.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to fajnie, ja mam wyjazd 19.06-28.06.15r i będę w Poznaniu 16tego, może by udało się zgrać jakoś po odbiór?- Pomoc przy ocenie uszkodzenia opony
Byłem teraz sprawdzić z ciekawości te spękania, więc ich gołym okiem praktycznie nie widać (myślę, że każda używana opona ma takie spękania). Zdjęcie co prawda zrobione cegłą ale z bliska plus mega powiększenie wyszło i faktycznie spękania widać. Na żywo nikt by nie zwrócił na to uwagi, zwłaszcza, że takie same są na 4 oponach, trzeba patrzeć z 20cm. A opony mam prawidłowo przechowywane, na leżąco, przy obniżonym ciśnieniu, w suchym, ciemnym oraz stale kontrolowanym ciśnieniu lekko powyżej normy czyli 2,3 przy rozm. 205/50R17. No i wulkanizator stwierdził to samo, iż nie ma się czym przejmować, to uszkodzenie powierzchowne i że nie doszło do płótna. Mam przykleić gumę "super glue".- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko, że ja potrzebuję sprawdzoną mapę Francji, mam z 2013r ale wolałbym jechać z aktualną. A 50km do Poznania nie pojadę aby sprawdzać mapę. Ale dzięki za szczere chęci.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, potrzebuję aktualną mapę do RNS-E, CD 2 na zachód. Ktoś z rejonu ogarnia takie rzeczy? Może za lepszy czteropak ktoś by pożyczył na jeden wyjazd płytkę z tego roku?- Pomoc przy ocenie uszkodzenia opony
Dzięki za pocieszenie, jutro podjadę do wulkanizatora i dam znać co o tym sądzi.- Pomoc przy ocenie uszkodzenia opony
Panowie wiem, że kiepsko to wygląda ale dziś najechałem "tylko" na calową rurę która dystansuję wjazd do bramy i takie uszkodzenie! Pytanie czy da się uratować jakoś taką oponę ponieważ to kpl 4szt z 7mm bięźnikiem z dobrego roku. http://zapodaj.net/5ef9c5c364416.jpg.html http://zapodaj.net/94708521dd4b6.jpg.html http://zapodaj.net/226618c1e8d3a.jpg.html- Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Nr 2- Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
a view_com- Savoir vivre na forum.
napisz! pośmiejemy się- Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Jeżeli jest z allegro to oczywiście zamawiam przez allegro. Nie ma to żadnego znaczenia, po prostu jest szybciej.- Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Nic, dziś zamawiasz jutro podjeżdza kurier skanuję list, podpisuje protokół i zabiera felgi. Mnie to nawet nie ma przy odbiorze, kurier sobie wchodzi na posesje i zabiera co trzeba (oczywiście to taka umowa z nim).- Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Jak już wiesz o co chodzi, to powiem Tobie jeszcze, że DPD jest wybredne lepiej ciut drożej wziąźć UPS. Bardzo czepiają się wymiarów oraz zabierają tylko paczki kwadratowe i prostokątne tylko w kartonach!, a felgi najłatwiej owinąć w rulon, z oponami też robią problem. Taki mają regulamin ciężki. Oprócz listu drukujesz protokół odbioru x2 z Twojego e'maila. W ciągu 15min po przelewie masz list przewozowy.- Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Wpiszesz w neta "kurier online", rejstrujesz się. Zamawiasz kuriera płacisz z góry przelewem, drukujesz list przewozowy od nich i naklejasz za pomocą taśmy na paczkę. (Wszystko jest na stronie opisane) Ogólnie paczkę im lepiej i grubiej spakujesz tym pewniej, że się nic nie uszkodzi. Ja korzystam z sendit.pl mają tam DPD i UPC. - Audi A4 B6 1.9TDI AVF poszarpuje podczas ruszania