Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. bez centry sam dystans z ta szerokoscia na przodzie wiem ze powinno byc lepiej ale z tymi oponami to nie da rady za wysokie przy takim obnizeniu blotniki do wymiany beda bo bedzie tarlo
  2. Co sądzicie o takim przodzie ? http://www78.zippyshare.com/scaled/2032066/file.html http://www78.zippyshare.com/scaled/56652825/file.html Doszedł dystans na tył 10mm + lampy w czerwień tył http://www78.zippyshare.com/scaled/59827998/file.html http://www78.zippyshare.com/scaled/45538307/file.html
  3. Wreszcie graty ujrzały światło dzienne No spasujesz to i będzie bajecznie Powodzenia !
  4. Kolejny centymetr w dół Autko jako tako wygląda A
  5. Panowie Reeboki czy Nike ?
  6. MatUSh opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, W sobotę zdarzyła mi się nieoczekiwana sytuacja mianowicie podczas przyspieszania ostrego jeden opór dwa nagle uslyszałem głosny dzwiek i drgania na kierownicy myslalem ze tłumik sie urwał wiec mówie sprawdzę w niedziele. Zaglądam w niedziele pod maskę a tu silnik uniesiony ku górze, wyskoczył z bolca z przodu odbój gumowy wyrwany z pasa. ps. na silniku dojechalem do domu wszystko ok. Silnik opiera sie na pasie. Powiedzcie mi czy wystarczy kupic gumę teraz na ten bolec wsadzic spowrotem w pas i bedzie ok ? czy mogło cos sie uszkodzić ? ? Zauwazylem wyciek oleju w okolicach rozrządu. nie wiem czy wyciek był czy powstal w chwili podniesinia silnika ... Proszę was o pomoc czy inne elementy takie jak skrzynia czy uklad kierowniczy mógl ulec zmianie.... czy poporsu silnik wykonał ruch na dwoch tylnych poduszkach silnika....
  7. ---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------
  8. za kata powinnes dostać ( zależy od stanu ) 100-150zł kumpel od 1.9TDI dostał 180zł...
  9. prawdopodobnie masz uszkodzony licznik weź jakiś inny podepnij na próbę zobacz czy problem sie powtarza
  10. u mnie drążki kierownicze byly do wymiany problem znikł wiec może i u Ciebie jest to samo może masz nie dogkręcony amortyzator u góry i ma luz i napierdziela Ci.... zobacz... może źle spasowałes jak wyciagales amortyzatory przednie....
  11. obroty mogą Ci szaleć : - albo sonda Ci pada - albo przepływomierz ps. zrób adaptacje przepustnicy powinno pomóc
  12. Bez kitu dobry ulep :grin:
  13. Auto widziane codziennie na Al. Jerozolimskich hehe Cabrio prezentuje sie w realu za***iście sam zawiesiłem na nim oko
  14. za***iste !
  15. troche wieje sandałem ale jak kto woli wolałbym ori bose wsadzić
  16. na słońce przyjdzie czas Wiosną. heheh Czorny sprzedałes Te swoje mesie?
  17. za***isty furacz nic dodać nic ująć. Zostawiaj tak jak teraz stoi i nie kombinuj . Pozdro
  18. Panowie pomóżcie mi felge jakąś dobrać do mojego auta zacną bo musze zakupić coś bo naprawdę nie mam pomysłu na dalsze mody...... jakieś podpowiedzi z waszej strony ?
  19. Ładna sztuka powodzenia w modach
  20. Jakby ktoś nie wiedział co i jak tu macie video relację jak zdjąć poszczególne elementy.
  21. Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. W złym kierunku idziesz. lotka m3? to nie bmw....
  22. [/color] Boczki przerobiłeś?? jeszcze nie nie mam panelu 4 szybek europa no i tego co Ty masz czyli ram silniczków i wiązki na tył))
  23. No u mnie już są przymrozki a nie ma co potem w zime zawieszenia zmieniać chyba ostatnie dni u mnie juz -6 w nocy jest.... ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 09:43 ---------- Po ciężkich poszukiwaniach, klapa USA czeka już w garażu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.