Treść opublikowana przez MatUSh
-
Muzyka w naszych autkach
- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
bez centry sam dystans z ta szerokoscia na przodzie wiem ze powinno byc lepiej ale z tymi oponami to nie da rady za wysokie przy takim obnizeniu blotniki do wymiany beda bo bedzie tarlo- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Co sądzicie o takim przodzie ? http://www78.zippyshare.com/scaled/2032066/file.html http://www78.zippyshare.com/scaled/56652825/file.html Doszedł dystans na tył 10mm + lampy w czerwień tył http://www78.zippyshare.com/scaled/59827998/file.html http://www78.zippyshare.com/scaled/45538307/file.html- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Wreszcie graty ujrzały światło dzienne No spasujesz to i będzie bajecznie Powodzenia !- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Kolejny centymetr w dół Autko jako tako wygląda A- YouTube - filmy warte obejrzenia
Panowie Reeboki czy Nike ?- Odbój silnika ! Pomocy !!!!
Witam, W sobotę zdarzyła mi się nieoczekiwana sytuacja mianowicie podczas przyspieszania ostrego jeden opór dwa nagle uslyszałem głosny dzwiek i drgania na kierownicy myslalem ze tłumik sie urwał wiec mówie sprawdzę w niedziele. Zaglądam w niedziele pod maskę a tu silnik uniesiony ku górze, wyskoczył z bolca z przodu odbój gumowy wyrwany z pasa. ps. na silniku dojechalem do domu wszystko ok. Silnik opiera sie na pasie. Powiedzcie mi czy wystarczy kupic gumę teraz na ten bolec wsadzic spowrotem w pas i bedzie ok ? czy mogło cos sie uszkodzić ? ? Zauwazylem wyciek oleju w okolicach rozrządu. nie wiem czy wyciek był czy powstal w chwili podniesinia silnika ... Proszę was o pomoc czy inne elementy takie jak skrzynia czy uklad kierowniczy mógl ulec zmianie.... czy poporsu silnik wykonał ruch na dwoch tylnych poduszkach silnika....- Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------- Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
za kata powinnes dostać ( zależy od stanu ) 100-150zł kumpel od 1.9TDI dostał 180zł...- źle pokazuje stan paliwa
prawdopodobnie masz uszkodzony licznik weź jakiś inny podepnij na próbę zobacz czy problem sie powtarza- stukanie w zawieszeniu -dziwne - np. na kostce brukowej, pomocy
u mnie drążki kierownicze byly do wymiany problem znikł wiec może i u Ciebie jest to samo może masz nie dogkręcony amortyzator u góry i ma luz i napierdziela Ci.... zobacz... może źle spasowałes jak wyciagales amortyzatory przednie....- Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
obroty mogą Ci szaleć : - albo sonda Ci pada - albo przepływomierz ps. zrób adaptacje przepustnicy powinno pomóc- YouTube - filmy warte obejrzenia
Bez kitu dobry ulep :grin:- B5 1.9 TDi AFN sedan. Autorstwo: quick
tak- B5 1.9 TDi AFN sedan. Autorstwo: quick
Auto widziane codziennie na Al. Jerozolimskich hehe Cabrio prezentuje sie w realu za***iście sam zawiesiłem na nim oko- Muzyka w naszych autkach
za***iste !- Srebrna A4-ka aa
troche wieje sandałem ale jak kto woli wolałbym ori bose wsadzić- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
na słońce przyjdzie czas Wiosną. heheh Czorny sprzedałes Te swoje mesie?- [ALL B5] Audi S4
za***isty furacz nic dodać nic ująć. Zostawiaj tak jak teraz stoi i nie kombinuj . Pozdro- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Panowie pomóżcie mi felge jakąś dobrać do mojego auta zacną bo musze zakupić coś bo naprawdę nie mam pomysłu na dalsze mody...... jakieś podpowiedzi z waszej strony ?- [B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
Ładna sztuka powodzenia w modach- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jakby ktoś nie wiedział co i jak tu macie video relację jak zdjąć poszczególne elementy.- [ALL B5] Audi S4
Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo. W złym kierunku idziesz. lotka m3? to nie bmw....- [ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
[/color] Boczki przerobiłeś?? jeszcze nie nie mam panelu 4 szybek europa no i tego co Ty masz czyli ram silniczków i wiązki na tył))- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
No u mnie już są przymrozki a nie ma co potem w zime zawieszenia zmieniać chyba ostatnie dni u mnie juz -6 w nocy jest.... ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 09:43 ---------- Po ciężkich poszukiwaniach, klapa USA czeka już w garażu - Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra