Treść opublikowana przez szeryf
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Cofam to co napisałem, w zielonej wtyczce po stronie auta są wyjścia na wzmacniacz i K-line. CANy idą do złącza D, Can High - pin 9, Can Low - pin 10. Sprawdź czy piny we wtyczce radia są w odpowiednich miejscach, rozpiskę masz poniżej.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Jakie radio miałeś wcześniej? Z tego co widzę, to tak całkiem P&P to o nie jest, bo np. wyjścia na wzmacniacz są osobno, a nie w ISO2, tak samo CAN, w aucie jest w zielonej wtyczce, a wtyczka od radia w tym miejscu jest pusta. Może dlatego radio nie startuje? edit: Cofam to co pisałem o CAN
-
Kodowanie radia Symphony II+ Coding rejected, Error 31: Request out of range
Witam, Do auta ostatnio wrzuciłem radio Symphony II+. W radiu mam kodowanie 0220222 (ostatnia cyfra 2 to USA), chciałbym ustawić 0220221 (Europa), ale jak klikam Do it, to wyskakuje błąd Coding rejected, Error 31: Request out of range Ponożej kodowanie dla Symphony II+: 0?x0xxx: Options 3 +1 = Analog Input (AUX) +2 = Multifunction Steering Wheel +4 = Telephone 0x?0xxx: Options 2 +1 = Digital Sound System +2 = CD-Changer +4 = Satellite Radio 0xx0?xx: Options 1 +1 = Leather Interior +2 = Diesel Engine 0xx0x?x: Sound System Correction 0 = Sound System (No passive Speakers/No Correction) 1 = Sedan/Coupé with passive Speakers 2 = Wagon/Avant with passive Speakers 3 = Cabriolet/Roadster with passive Speakers 0xx0xx?: Country 1 = Europe 2 = North America 4 = Japan 5 = China Pozdrawiam ---------- Post dopisany 14-10-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 19:52 ---------- up
-
instrukcja CONCERT III
Spasuje jak kupisz to chętnie przygarnę skan
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Piotrek, to co Ty podałeś ma wtyczkę 8pin, w concert 3 jest 12pin. Arek, Ty miałeś pewnie takie coś w concert 2, i w tym był emulator zmieniarki. W concert 3 jest fizyczny AUX, i nie ma opcji że będą szumy.
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
No ok, ale przejściówka nie może być pod Concert 3 i RNS jednocześnie, sam wiesz że pin BOSE i K-line są w innych miejscach.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Arek, jak chcesz podłaczyć tel kablem to przecież zmieniarka Ci niepotrzebna AUX IN w radiu i po kłopocie
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Po czym wnosisz? W tej też trzeba przekładać jeśli podłączasz coś innego niż RNS i BNS.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Arek, jeśli pytasz o to czy telefon można podłączyć kablem, to nie, nie ma wejścia liniowego w tej zmieniarce.
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
A co z koszem? Kupiłeś?
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Od wczoraj zdążyłeś przerobić konsolę pod 2 din i przyciąć klimatronik?
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
I co, zadziałało? Opisałem na forum w skrócie to, co Ci pisałem na GG, żeby ktoś jeszcze mógł skorzystać
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Pin BOSE, z B7 do B5, pin K-Line z B5 do C7, dodatkowo trzeba zmostkować piny zasilające nr 15 i 16.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Piotrek, jak zmienisz radio to będziesz mógł z kierownicy odbierać i odrzucać rozmowy Ściągnij sobie ze strony najnowsze oprogramowanie Mam też tego densiona i polecałem go już kilka razy
-
Spolszczenie navi BNS 5.0
można BNS 5.0 - RNS LOW - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !
-
instrukcja CONCERT III
Kilka dni temu szukałem i znalazłem tylko ang
-
jaką moc ma fabryczny wzmacniacz harman w audi b7 avant?
Nie da sobie rady, on ma coś koło 20W, więc bardzo słabo :/
-
syphony III audi concert II chorus
RNS ma zasilanie tylko na pinie 15, a Concert III/Symphony III na 15 i 16, więc te piny musisz w przejściówce połączyć. Piny BOSE i K-line to już zgodnie z rozpiską na radiu, bo nie pamiętam dokładnie. Jak będziesz miał przejściówkę w ręku to Ci napisze dokładnie.
-
syphony III audi concert II chorus
Trzeba zmostkować pin 15 i 16 od zasilania, i przełożyć piny od BOSE i K-line, bo RNS ma w innym miejscu.
-
syphony III audi concert II chorus
Jeśli wybierzesz coś innego niż RNS albo BNS, to trzeba będzie zrobić małą modyfikację w przejściówce
-
syphony III audi concert II chorus
Zgadza się, a antenowy taki Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi przejściówka (3601465036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
syphony III audi concert II chorus
Co byś nie chciał włożyć to musisz mieć przejściówkę z ISO na ISO2 i adapter antenowy
-
Komunikacja radia Concert II w audi a4 b7 (po CAN czy K-LINE) ???
Faktycznie jest różnica między Concertami z b6 i b7 jeśli chodzi o multifunkcję? Zawsze myślałem że radia są takie same.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
No właśnie, a jest znana specyfikacja tego urządzenia?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Tylko że Gwerty i MaxsteRR mają na WindowsCE, a to jest na androidzie. Ciekawe która wersja jest lepsza