Treść opublikowana przez szeryf
- B7 Crew
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Katalogu 5 nie tworzysz. Jest taki program, chyba gateway indexer (czy jakoś tak) który może pomóc w indeksowaniu plików.
-
Jak wyciagnac zamek/wkladke z drzwi kierowcy
Witam, jak wyciągnąć zamek (wkładkę) z drzwi kierowcy? Konkretnie to chciałbym wyciągnąć ten plastik który jest dookoła zamka. Pozdrawiam
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
A ja zapytam z ciekawości, jak się wgrywa spolszczenie do LEDa? Inaczej niż do zwykłego?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak jest szkoda z OC sprawcy to chyba muszą spisać wyposażenie jakie jest w aucie. Co innego z AC, jeśli nie zgłosisz dodatkowego wyposażenia, chociaż nie wiem jak to jest z doposażeniem auta i ubezpieczeniem.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
To przeczytaj instrukcje od niej bo moze musi byc inny uklad katalogow. Probowales z innym pendrive?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Foldery od 01 do 06 masz na pendrive tak? Możesz w radiu przełączać między cd1 - cd6? Spróbuj na początek wrzucić kilka piosenek do folderu 01. Wiesz jaką zmieniarkę masz założoną?
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
To wzmacniacz z końcówką P, jest tego pełno na allegro
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Tylko nie wiem co chcesz robić, co Ci przeszkadza. Jak nie używasz tunera DVB-T (a chyba taki masz włożony), to go wyciągnij. Jeśli chodzi o navi, to musisz znaleźć antenę, pewnie jest w kijowym miejscu i nie łapie. Co do odbioru radia, to tu są 2 opcje, albo miałeś Symphony 2+ i wtedy nie masz żadnych przejściówek (Symphony 2+ ma takie wtyczki jak RNS-E), to musisz odłączyć 1 kabel antenowy albo zmienić wzmacniacz antenowy, jeśli miałeś symphony 2, to masz przejściówki, i może przejściówka antenowa nie styka. Błędy anteny sprawdzisz VCDSem. Jak widzisz ciężko coś konkretnie powiedzieć jak nie wiadomo co tam masz za radiem
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Ktoś Cię pytał czy za wtyczką Quadlock masz wtyczki ISO, nie odpowiedziałeś Ktoś pytał czy ustaliłeś dokąd idzie kabel z niebieską wtyczką (GPS), nie odpowiedziałeś Wtyczki w bagażniku są od tunera satelitarnego. Zdjęcia rób z większej odległości, żeby było widać coś dookoła
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Co to znaczy "aby było"? Napisz dokładnie co wg Ciebie jest źle, czego brakuje, a najlepiej powklejaj zdjęcia. Symphony 2 din to może być Symphony 2 lub 2+, przy zmianie z tego pierwszego potrzebne są przejściówki, z drugiego wystarczy przełożyć piny.
-
przerabianie instalacji antenowej pod RNS E Chorus Concert i Symphony
Zastosowałeś pojedynczą przejściówkę, bez diversity, to i odbiór się pogorszył. Zrób to co pisałem wcześniej, końcówkę od diversity włóż w wolne miejsce w kupionej przejściówce, obie wtyczki są rozbieralne.
-
przerabianie instalacji antenowej pod RNS E Chorus Concert i Symphony
Anteny w szybach są od radia. Jaką przejściówkę antenową zastosowałeś?
-
Symphony 3
Nie ma osobnego zasilania.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Tak jak pisałem, jeździłem przez rok z odpiętą wtyczką od diversity i o tym nie wiedziałem, dopiero vcds mnie o tym uświadomił. Ludzie zmieniają Concert 2 na Concert 3, nie zmieniają wzmacniacza i nie narzekają na zły odbiór. Zresztą, wszystko wyjdzie po podłączeniu radia, wzmacniacz do Concert 3/Symphony 3 mam, więc nie będzie żadnego problemu jakby co.
-
Oryginalny wzmacniacz
A co chcesz w ten sposób osiągnąć? Chcesz podłączyć coś zamiast skrzyni BOSE? Obawiam się że lepszego efektu nie uzyskasz, wzmacniacz BOSE nie jest nie wiadomo jak mocny, także większego głośnika niż ori pewnie nie podłączysz.
-
Oryginalny wzmacniacz
Trochę nie rozumiem pytania, pytasz ile W ma wzmak BOSE na kanale do subwoofera? Nie kojarzę nigdzie takiej informacji, całkiem możliwe że na samym głośniku jest napisane ile ma W (co nie jest oczywiście mocą wzmacniacza), wtedy można dobrać głośnik o podobnej mocy.
-
Oryginalny wzmacniacz
To co wkleiłeś to jest do zwykłego wzmacniacza, BOSE ma większą wtyczkę.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Sprawdzales czy tylko czytales ze tak jest? Nie porownuj 1 anteny do nieoryginalnego radia na ori wzmacniaczu. Ja przez rok jezdzilem z odpietym kablem od diversity i nie widzialem roznicy. Poza miastem moze bym to odczul. Zreszta za kilka dni kolega sam sie wypowie czy radio odbiera czy nie.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Podejdzie. Bez zmiany wzmacniacza bedzie dzialac 1 antena. Zeby dzialaly wszystkie trzeba zmienic wzmacniacz.
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
A gdzie jest taka promocja że od razu z montażem?
-
Miałem RNS-E ale teraz nie mam, także zamka w drzwiach
Każde z tych, które wymieniłeś będzie pasować, jeśli pochodzi z a4 b6/b7. Przechodząc z RNS-E najmniej roboty będzie z podłączeniem Concert 3/Symphony 3. Te radia nie mają czytników kart, żeby można było podłączyć kartę SD albo pendrive to potrzebna jest dodatkowa zmieniarka. FIS i sterowanie z kierownicy będzie działać.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To był żart
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przecież to w błotnik nie wejdzie
-
Kamera cofania - jaki sygnał na wyjściu ?
Grzesiu, miałeś ori tuner TV czy zestaw od kolegi woszu?