Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Bardzo ładna sztuka też czekam na opis ;p
  2. Za autem przyczepka z paliwem ;p
  3. Jak coś to ja też odpadam bo mam nocną zmianę w piątek
  4. Ja musiałem umyć bo liczy się pierwsze wrażenie
  5. Taka ładna pogoda była i musiało sie rozpadać.. Auto zaś do mycia ;p
  6. Ja byłem i miło było poznać
  7. Mi też pasuje 18
  8. Witam. Podajcie Koledzy konkretną godzinę i miejsce to też się zjawię
  9. Mi udało się zlać jakieś 3 litry a reszta uciekła z bloku jak wyciągnałem oring, więc lepiej dokupić
  10. Niedawno u siebie tez wymieniałem termostat. Robiłem to pierwszy raz i wg mnie nie można włożyć go jakoś inaczej niż tak jak powinien być. Jak odpowietrzałem uklad to ściagałem węzyk idący do nagrzewnicy na którym jest oczko do odpowietrzania układu.
  11. A możesz napisać tak dokładniej jak odpowietrzales układ?
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A widzisz.. Myslalem o tym ale nie chcialem nic popsuc Dzieki wielkie, jutro sprobuje go odkrecic i wyciagnac
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Mam mały problem wiec zwracam sie do Ekspertow, otoz chcialem spuscic płyn chłodniczy zeby wymienic termostat. Odkrecilem kranik spustowy i nic nie leci.. Odkrecilem korek zbiorniczka zeby nie bylo jakiegos podcisnienia czy co to tam moze wystapic i dalej nic.. Sciagnalem wezyk z oczkiem do odpowietrzania i dalej nic nie leci.. Jaka moze byc tego przyczyna? Chyba ze robie cos nie tak..
  14. Wiem ze te sa brzydkie ;p kolega ma na zbyciu w idelanym stanie i wygladaja o niebo lepiej dlatego pytam
  15. Witam. Czy taka felga AUDI A4 A6 A3 FELGI ALUSY 16 CALI (2726595889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z ET45 z A6 wchodzi na zacisk 320? Jesli juz gdzies byla to nie moge znalezc
  16. Witam, mam na imie Krystian Zamierzam stac sie szczesliwym posiadaczem Audi A4. Wiem ze znajde na tym forum wiele przydatnych informacji jak kupic odpowiednie autko a pozniej jak o nie zadbac Do tej pory mialem Audi A3 lecz musialem sie z nia pozegnac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.