Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Jak w Temacie jaki jest nr tych gum bo chętnie bym zadzwonił po nie do serwisu a nie wiem jakie mają oznaczenie a w etce nie mogę ich znaleźć :/ IFInterface Nie ma tutaj w dziale nadwozia (podszybia) A cieknie mi woda do samochodu i zakładam że to przez nie bo są dziurawe mimo że dziura jest przelotowa przez ściankę grodziową .
  2. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ufo na szczycie [GTA V] Grand Theft Auto 5 : Flying UFO Alien Ship Easter Egg - YouTube
  3. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    U mnie po 12 Godzinach dopiero 28% http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist
  4. I co nikt nie będzie miał lamp poliftowych pożyczyc na góra 2 tygodnie max Bo szukam i znaleźć nie mogę :/ A chciałbym już te bixy naprawić bo jeździć się nie da
  5. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Faktycznie zainstalowanie 2 płyty na Dysku zrobiło mega robotę , gra ładuję się o wiele szybciej i nie ma już zanikających tekstur ani ścinek . Nie wiem dlaczego nie kazali instalować 2 płyty :facepalm: Grałem już w fabułę około 6h i dopiero 17% Gry Choć po 1 Skoku czekam na kasę bo było jej dużooooooooooo
  6. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hmm to spróbuję dzisiaj dograć 2 płytę żeby mi już nie buczał CD-ROM :grin: jeżeli chodzi o to koziołkowanie z góry to fakt tak jak u ciebie rozpadał się co chwile i na końcu odmówił posłuszeńswa i był zmasakrowany ale nie wybuchł co mi się kilkakrotnie stało podczas zwykłego dachowania w mieście ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- I zaś już w necie są kody do GTA V ahahah jakby ktoś chciał korzystać : Cheats and Secrets - GTA 5 Wiki Guide - IGN
  7. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Pograłem wczoraj 3h i muszę stwierdzić że gra naprawdę fajna lecz co mnie martwi jeżeli chodzi o instalację . Wszędzie trąbią żeby nie instalować 2 Płyty (chodzi o Xboxa) bo będą ścinki oraz zanikały tekstury .Dobra nie instalowałem i lecąc z płyty też dostrzegam lekkie zwolnienia gry oraz zanikające tekstury i teraz się zastanawiam czy doinstalować 2 płytę czy nie ruszać i zostawić tak jak jest . Bo w razie czego jakby było gorzej to bym usunął tylko czy wtedy save się nie usunie No i największą bolączką jest dla mnie model zniszczeń strasznie słaby niby auta teraz są wytrzymalsze ale jak już pare razy miałem że po wyskoku zrobiłem obrót i spadłem na przód auta to odrazu było BUM a po zjechaniu z największej góry ( koziołkowanie ) gdzie auto było strasznie zniszczone nic podczas tego koziołkowania się nie stało i bum nie było
  8. łooooooooooooooo to masz dobrą żonkę :decayed:
  9. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A PROPO Wersji na PC Grand Theft Auto V GTA 5 (PC) - Sklep 3Kropki.pl cena 148,99 zł kup tanio
  10. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to tak jak ja przy LAST OF US nie ma to jak układy Hahah Dokładnie Jeszcze w dodatku myślałem że to zwykła wersja a otwieram pudełko a tam kod na Sterowiec Się Gra się Ma Odliczam godziny do zamknięcia sklepu i wyruszenia do domu a że akurat mam niecałe 100m to 17:02 będzie już w X-ie
  11. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gra właśnie odebrana ale i tak muszę czekać do 17:decayed: Zapłaciłem za grę okrągłe 150 zł
  12. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Apka narazie jest wypuszczana na Iphone ale mają również wypuścić na Andki i WP . Ogólnie bardzo fajna apka ma służyć do uczenia naszego psiaka nowych sztuczek oraz do Tuningu naszego auta jak jest w garażu mimo że nie gramy aktualnie w grę . Jestem godny podziwu takiego czegoś
  13. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    GTA V - Chrome Car Gameplay - YouTube Autko W CHROMIE:decayed: Zapowiedź tego co będzie za kilka godzin
  14. Panowie Ratujcie Miałby ktoś do pożyczenia na 2 tygodnie Lampy polifty do B5 ?? Mogą być angole . Bo musze do kolegi z forum "gwerty" odesłać swoje Bixy na gwarancję bo się przesłony zacinają a auto potrzebuję żeby do pracy dojeżdżać a jak wyślę swoje to 2 tygodnie bite ich mieć nie będę
  15. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Obczajcie 1:10 Opony Piszczą na piachu to jest to Jeszcze tylko pare godzin i będzie można odpalać na konsolach GTA :kox:Im bliżej tym gorzej hahaha
  16. Z tego co mi wiaodmo narazie nie ma takiej opcji, masz x-a grasz z ludzmi co mają x-a, masz ps3 grasz tylko i wyłącznie z ps3:wink: Z innej beczki dalej walcze z nagrywarką i drugą płytą GTA:wallbash:8 płyt już zmarnowane, jeszcze trochę i wyjdzie mnie tyle samo co nówka:facepalm: Albo będziesz do jutra walczyć zmarnujesz kolejne 8 płyt a grać dalej nie będziesz i pójdziesz po ORI
  17. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Trzeba przyznać ale od jutra większość korporacji oraz firm może odczuć lekki spadek wydajności w pracy ze względu na GTA V :grin::grin:
  18. A teraz najważniejsze pytanie czy podczas gry Online na konsoli Xbox i Ps3 w tą samą grę można się spotkać ?? Bo kumpel ma Ps3 a ja mam xboxa i tak się zastanawiamy czy podczas gry w GTA 5 będzie można się spotkać wkońcu online to online gra w ogólnoświatowej sieci a nie tylko sieć danej konsoli :dontknow:
  19. :eusathink: A to nie wybiera Ci automatycznie rozdzielczości? Ja mam plazme samsunga 51' ale nie zwracałem nigdy uwagi na jaką rozdziałkę się przełącza a nic nie kombinowałem w opcjach:eusathink: Automatycznie po zakupie konsoli wywaliło mi na 1080p i gdy poraz pierwszy włączyłem FORZE4 i zagrałem to myślałem że jeb..e w kalendarz bo grafika była żałosna dopiero po zmianie na właśnie 1680x1440 gra nabrała wyglądu . I tak się zastanawiam czy to tylko u mnie czy każdy gra na owych ustawieniach jest tu ktoś kto ma xboxa i mógłby mi odpowiedzieć jak mają w ustawienich grafiki żeby była jak najlepsza,?
  20. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Pograsz pod warunkiem jeśli nie uruchomisz gry przed premierą tylko najwcześniej w dniu premiery czyli za 4 dni, wówczas dostałbyś bana, tak jest na X360. Kurde to już nie wiem , jak kupiłem swoją konsole w zeszłym roku ziomek który zajmuję się tylko konsolami powiedział mi że po przerobieniu konsoli nie idzie już grać online bo można dostać bana ( nie ważne czy przed premierą czy po ) bo że na xbox live oni wychaczą dane konsoli że jest nie tak jak powinno . To jak to wkońcu jest ?? To na przerobionej konsoli można sobie wykupić Xbox Live i normalnie grać przez neta w każdą grę ? ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- hah Ja GTA V będę mieć za 170zł ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- @osoby aktywne na xbox live Note: This is an early leak. Do not play this game on your console if you use Xbox Live. Microsoft has already banned multiple users for play GTA V early, DO NOT risk a ban. If you are an offline only user, ignore this message.
  21. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bo myślałem że znów mnie wkręcasz Mówisz że chodzi u kumpla? Ja lookne później na komenty na exsite co ludzie piszą. Haha to czytaj szybko bo 13-15 Wpadnie GIMBAZAAAAA i będzie po zawodach :facepalm:
  22. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak ja im zazdroszczę przerobionych Konsol Ale na piratach konsolach raczej w mulit się nie pogra ?? ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- https://mega.co.nz/#!ZckUnZjC!YrscFycOYK0u94oY3A2J2HBxRK9QLA03AQ5NM_8RYk4 Filmik w HD z pierwszej misji
  23. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe czy to wgl działa ahaha czy to nie jakiś fake:grin: Losowy SS z gry http://i.imgur.com/QMgAksj.jpg
  24. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    hahah Jak tak teraz oglądam ten filmik i zobaczę gta V to graficznie jest mega przeskok prawie jak z Gta 2 na Gta San andreas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.