Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Może to i dobrze ale z 2 strony kto wie czy przez te 15 lat się nie pozmienia jeszcze , nie ma co płakać
  2. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gra ktoś jeszcze w online ?? Xklocek ?
  3. ładnie to wygląda tylko że jakbyś podczas tankowania wylał troche ropki na błotnik przez przypadek np byś się śpieszył to błotniczek masz do malowania bo plastdip się gryzię z ropą
  4. Hmm miałem ostatnio podobne objawy w moim AFN , wtryski nowe 0.216 + program , pompa sprawna w 100% gdyż podczas wymiany wtrysków pompiarz sprawdził ja gruntownie , kąt wtrysku ustawiony prawidłowo i takie objawy występowały własnie na biegu jałowym i przy takich ostrych przygazówkach , 2 razy mi się tak zdarzyło w zeszła zimę przy ostrym starcie jak zerwało przyczepność . Dodam że jak tak zaczeło telepotać u mnie to przytrzymywałem gazem na 3tys z tyłu czarny dym że ja pier.... świata nie widać i po chwili mu przechodziło i chodził normalnie . Wymieniłem teraz popychacze z rozrządem ale nie sprawdzałem czy tak się dzieje . Obejrzałem filmik pare razy i chyba wiem co to może być . Zapchany Kolekotr ssący . Wyciągłem u siebie EGR i troche wyczyściłem dolot wsadziłem egr spowrotem i odpaliłem auto przez pare sekund chodził normalnie i nagle zaczeło trzepać . Co się okazało przy skrobaniu kawałek zaschniętej sadzy wpadło pod zawór i się nie mógł zamknąć i tak napier... silnikiem , przytrzymałem obrotami przepaliło ten kawałek i ustało . Więc ew. Sprawdz to bo wiadomo przy takim przygazowaniu kolektor podaje nierownomiernie dużą ilość powietrza do silnika przez co mogą się odklejać z niego śmieci
  5. LS9R - Biały Perłowy LY9C - Biały gładki LB9A - Biały lekko żółtawy LY9K - Biały z Audi A1 - Prawie Ala taxi LX6X - Biała Perła z Audi A5 LS9A - Biały z nowej Q7
  6. Bo auto trzeba umyć Michał a nie jeździć całą zimę brudnym autem
  7. Felgi Sobie pomaluj jak w Ibizie Ci zrobiłem a nie jakieś śrupy tutaj na forum wrzucasz Jeszcze rdza przeskoczy na blache i korniki będą miały wyżerkę na święta :grin:
  8. I to bardzo bardzo nie wiem czy będziesz miał z nim szanse
  9. Kosmetyki , biżuteria , Ciuszki ,zmysłowa bielizna możliwości jest wiele
  10. Ta gaśnica na środku to taka imitacja NOS-a Myślę że jakby poszła na nią wlepa to by się nie jeden wkręcił a i przy kontroli niebieskich było by ciekawie jakby się chcieli spytać gdzie gaśnica
  11. Z tego co też mi wiadomo to auto było samochodem konkursowym , czyli wygraną w jakimś tam konkursie była przejażdżka z Paul-em , niestety na ten konkurs nie dojechali
  12. Dla mnie to tez jest chore ze takie auta odrazu po uderzeniu staja w plomieniach . szkoda faceta , mi on sie zawsze bedzie kojarzyc z niebieskim skyline r34 (*) Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
  13. szkoda :/ teraz film podejrzewam że stoi pod znakiem zapytania , pewnie przerobią że niby zginął w filmie .
  14. A może to być coś wspólnego z przekaźnikiem nr 381 ?? Pole 10 . Dzisiaj zauważyłem że to on robi takie brzęczenie , cały drży jak się go dotyka . Wcześniej nie miałem czegoś takiego . Teraz nie wiem czy kupić inny czy gdzieś indziej tkwi przyczyna bo wyczytałem że to przekaźnik od przeciwmgielnych .
  15. A sprawdzę dzisiaj Vagiem czy działa normalnie bo nawet nie zwracałem uwagi ---------- Post dopisany 26-11-2013 at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 16:08 ---------- zostawiłem wczoraj uchylona maske i sprawdziłem dzisiaj na sucho jaki prąd posiada AKu , ku mojemu zdziwieniu 12,63 A i tak ciężej odpalił . Obstawiam Rozrusznik że po nocy ciężej mu odpalić a jak już ruszy to później nie ma problemu . Czy jest to możliwe?
  16. Dokładnie mam to samo ... chyba najlepszy NFS od czasów underground 2 Wysłane z telewizora Note2 Hmm no właśnie się tak nad nim zastanawiam czy sobie nie kupić a swoją drogą graficznie dużo odbiega od wersji pC ?? I jak chodzi online ? Bo u mnie na lapku Procek I7 , 4Gb Ram , Karta Nvidia 540m 1gb+intel HD Win7 - na minimalnych osiągam 15FPS :I Gdzie w Crysis 3 grałem na Wysokich Detalach i chodziło wszystko płynnie nawet w extreme sytuacjach ....
  17. Witam . Od jakiegoś czasu borykam się z małym problemem , otóż nie wiem czy ma to coś wspólnego ale wszystko się zaczeło od czasu zmiany licznika na poliftowy . Po długim postoju przez noc mam bardzo niskie napięcie ... gdy przekręce kluczyk napięcie na liczniku wskazuje 11.4 V , wiadomo zimno już jest świece grzeją i po chwili wskakuje na prawie 12V . Z takim napięciem mam problem z odpaleniem silnika . Co dziwne gdy go już odpalę i po chwili zgaszę i jak chce odpalić jeszcze raz to napięcie już jest 12.6V czyli normalne i auto odpala na strzała . Do tego od zmiany licznika pojawiło się dziwne bzyczenie co ukazuje filmik : Bzyczenie ustępuje jak włącze np postojowe światła . Nie zawsze się to dzieje . I teraz się zastanawiam czy to nie jakiś przekaźnik od napięcia czy co takiego to jest . Myślałem na początku że to emulator do licznika ale kolega który to mi robił mówi że to nie może być to bo tam nie ma co bzyczeć . Co to może być ?? Ma ktoś rozpiske przekaźników ?? Do AFN ? ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Byłem teraz sprawdzić miernikiem jak to wygląda a więc , na chwile obecna bez zapłonu na aku jest 12.40 , przekręcam zapłon spada na 11.95 i tak się utrzymuje . Jutro muszę sprawdzić rano jak się zachowuje gdyż teraz odpala bez problemu a rano jest masakra . Ew podładuje aku dzisiaj i zobacze jak wtedy będzie . Może być że aku siada ? Kupiłem go rok temu Warta Silver 77 780A
  18. Na szczęście okazało się że wpadł mi jakiś nagar do kolektora i dlatego tak przez chwile go przetrawić nie mógł i później dymił na niebiesko , po przejechaniu paru KM i porządnym rozgrzaniu silnika przestał dymić . Temat do zamknięcia .
  19. Siema . Mam dzisiaj chwile wolnego czasu więc postanowiłem sprawdzić dlaczego cieknie mi doprowadzenie oleju do Turbo i przy okazji wyczyścic EGR z racji iż był trochę z oleju . Wykręciłem EGR wyczyściłem ile się dało lecz ta sztanga w środku za lekko nie chodziła jak próbowałem wciągnąć powietrzem żeby się otworzyła to nawet nie drgneła , więc postanowiłem zaślepić EGR zaraz przy kolektorze . Tak też zrobiłem , i odpaliłem silnik . Silnik zaczął pracować nie równo , zaczął się dusić i ze strachu go zgasiłem , EGR na stół znow wyczyściłem ale za wiele to nie dało i wsadziłem go spowrotem . Przy odpalaniu załapał po chwili i tak jakby coś przepchał . Auto chodzi tylko że DYMI na można powiedzieć biało/niebieski DYM . Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale 2 dni temu mialem przeprowadzoną u mechanika wymianę szklanek + rozrząd i uszczelki . Nawet zaślepiłem egr przy wlocie z wydechowego ale dalej kopci . Co to może być ?? Podcisnienie na wężyku od egr jest .Na jałowym dymi lekko lecz przy większym dodawaniu gazu robi się kłęba dymu .
  20. Hah miałem podobną sytuacje ,dostałem nową sztukę owej nawigacji jako nagroda . Odrazu miała uszkodzony GPS bo nie chciała właśnie wyszukać sygnału , wysłałem na gwarancję która trwała 2.5miesiąca , po czym przysłali mi nowe urządzenie bez gwarancji na nie ani nic . Także firma LIPA
  21. A jesteś w stanie wrzucić tą grę na PC na jakiś server abyśmy mogli pograć również hehe czy jest ona zabezpieczona jakimiś hasłami i żeby zagrać to trzeba się zalogować na dane które dostali Vipy
  22. A ja powiem tak z tymi firmami ubezpieczeniowymi to różnie jest . Szwagier lakiernik zawodowy miał ostatnio taką klientke . Przyjechała babka Audi A4 B5 2000r Avant , facet wyjechał z bocznej uliczki i przerysował zderzakiem cały bok ( zderzak przedni błotnik 2x drzwi tylny błotnik i tylny zderzak ) Babka zgłosiła sprawę do ubezpieczalni wszystko fajnie pieęknie i szkodeę wycenili na 2000zł gdzie błotnik przedni i drzwi nadawały się na wymianę . Kobieta przyjeła tą kwotę gdyż myślała że jej wystarczy i może jeszcze zostanie . Jak później powiedziała że ubezpieczalnia liczyła jej wszystkie elementy do wymiany które były na zamiennikach która są o 50% tańsze a nie raz i więcej .Dlatego lepiej jest właśnie odrazu walić do serwisu i niech oni nam to robią na ORI częściach a ubezpieczalnia niestety czy to będzie 1000zł czy 10000 zł za naprawę musi pokryć .
  23. Aron21 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tym szpagatem to raczej FAKe ale za to reklama jak najbardziej trafna , szkoda że u nas w TV takich nie ma
  24. Już wszystko się wyjaśniło . Jest wzbudzenie alternatora po kontrolce w liczniku . Mam problem u siebie gdyż na starym liczniku była żarówka i dawała inne napięcie niż teraz licznik poliftowy w ledach przez co ładowanie wskakuje dopiero po "przygazówce" . Także Ci co mówili że licznik nie ma nic wspólnego z wzbudzeniem alternatora są w błędzie . Facet co robił mi regulator napięcia powiedział że mam dopiąć żarówkę 5W pod alternator i będzie po problemie . Czy ktoś by był w stanie powiedzieć mi jak to zrobić ? Bo może bym to sam ogarnął a idzie zima więc by się przydało to zrobić nim aku padnie :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.