Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wszystkie te filmiki dalem kilka postow wyzej ... :> wystarczy przegladac te 3 profile i co chwile sie pojawiaja nowe filmiki: 1. Instagram 2. Instagram 3. Instagram ps. jak ktos chce sie dowiedziec wszystko o broniach i samochodach to: Grand Theft Auto V All Weapons & Vehicles Revealed – New info “While the stripper performs her private dance, you can touch and flirt” | My Gaming Blog Fakt haha Kurde przez te filmiki bardziej się doczekać nie mogę
  2. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kilka filmików z sieci Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram Instagram
  3. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    O boże jeżeli będzie takie sterowanie to będzie masakra :facepalm: No już za 6 Dni się wszystko okaże ale jak już wcześniej wspomniałem po tym gameplayu mam mieszane uczucia
  4. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak tak patrze po tych Gameplayach to d*py nie urywa:decayed: Poprawione Gta IV :grin:
  5. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja pindole jaka MAPA :kox: Ja we wtorek też lecę odebrać grę lecz dopiero zagram po 17 Po pracy nie wiem jak usiedzę :facepalm:
  6. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a po co? i tak wiadomo co jest co chociaz z drugiej strony w driver SF byly licencje i od razu jakos fajnie było No fakt lepiej się czujesz rozbijając np RS6 a nie Admirala , podejrzewam że jakby mieli licencje to gra byłaby totalnym numerem jeden w swojej klasie i raczej nikt by już jej nie przebił
  7. http://www.typowymirek.pl/upload/20130815104842uid.jpg to to to! jEBŁEM HAHAHHAHA :decayed: Ogólnie to furka zacna teraz z tym wnętrzem jest MEGA
  8. :eusathink: A to nie wybiera Ci automatycznie rozdzielczości? Ja mam plazme samsunga 51' ale nie zwracałem nigdy uwagi na jaką rozdziałkę się przełącza a nic nie kombinowałem w opcjach:eusathink: Automatycznie po zakupie konsoli wywaliło mi na 1080p i gdy poraz pierwszy włączyłem FORZE4 i zagrałem to myślałem że jeb..e w kalendarz bo grafika była żałosna dopiero po zmianie na właśnie 1680x1440 gra nabrała wyglądu . I tak się zastanawiam czy to tylko u mnie czy każdy gra na owych ustawieniach
  9. :eusathink:
  10. Ogólnie jak dla mnie szału nie ma , jakoś oka nie przyciąga
  11. W środę czeka mnie wymiana uszczelniacza wybieraka gdyż wywala mi olej przez niego i biegi już chodzą ciężko nie raz wrażenie że na sucho Mechanik mi to wymieni ale kazał mi załatwić uszczelniacz i nowy olej . Zastanawia mnie tylko ile tego oleju do skrzyni wchodzi . Silnik AFN rok 1996 skrzynia 5-cio biegowa . Wyczytałem gdzieś na necie że niby 2.2l ale nie jestem pewien dokładnie . Wymieniał ktoś może olej w skrzyni i posłużył by pomocą ? Pozdro
  12. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    cos zle zrozumiales napsalem ze sa preordery na ps4 a nie gta V na ps4 .... ( chodzi o preorder na konsole ps4 ) w PL juz sa w empiku ... zapowiadana cena konsoli 1700zl ... i ma wyjsc na listopad z tego co sie dowiedzialem A sorka zwracam honor Myślałem że mówisz o GTA V A jeżeli już mówimy o PS4 i XOne to fakt faktem za wiele w specyfikacji się nie różnią ale PS4 bije właśnie Xone ceną Tak jak mówisz Ps4 w granicach 1700zł gdzie Xone 2100zł I fakt faktem trochę słabo wygląda lista gier prezentowanych na nowe konsole , a kupić konsolę aby zagrać przez pierwsze dni w Gt6 albo FM5 hmm to jak szczelić sobie w kolano i siedzieć w domu i czekać aż się zagoii samo ,a na Bf4 trzeba czekać do końca Grudnia aż wyjdzie. Tak patrząc na grafikę w trailerach to szału nie robi od poprzednich konsol
  13. Fakt nie zauważyłem To Concept ale możemy przypuszczać jak może wyglądać następne pokolenie Audi w tym I RS
  14. Ni z gruszki niz z pietruszki na fejsbuku zauwazyłem dzisiaj coś takiego : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416829515094180&set=a.416829405094191.1073742189.142119602565174&type=1&permPage=1 Ciekawie się prezentuję , brak ochydnego napisu QUATTRO na grilu z przodu
  15. Też tak sądzę i nie wiem dlaczego więcej nie chciał robić , bo twierdził że będzie dyma dobrego dawać a nie powiem jest bezdymmnie nawet przy ostrym butowaniu . Nie jestem do końca pewien czy przyczyną tego wyniku nie jest Turbo , bo już przed chipowaniem przeładowywało ale myślałem że to przez wtryski i wycięty kat .
  16. A tak w nawiasie panowie na xbox360 przy Tv 50" lepiej grać na 1080i/1080p czy może rozdzielczość 1680x1440 chyba o ile dobrze pamiętam . Tv jest Full HD Led .
  17. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem skąd masz informacje że są w niemczech preordery na Ps4 , jak oficjalnie Rockstar zapowiedziało że nie zamierza wypuszczać gta V na PS4 i XOne A co do samego zakupu na xbox czy ps3 polecam sklep NOR-BIT :: konsole / gry / akcesoria / serwis :: sklep z grami i konsolami NORBIT.PL - Ziomek z miasta Milicz Gta V w wersji PL na xbox i ps3 za 209zł taniej nigdzie nie widziałem w necie Odbiór gry od rana 17.09 :decayed:
  18. Aron21 odpowiedział(a) na bubbba temat w Audi A4 B5
    Opis regulacji ręcznego w B5 znalazłem jak w szukajce na tym forum wpisałem zwrot: regulacja ręcznego. Jest nawet, post gdzie ktoś daje obrazki z rysunkami i opisem regulacji W sumie skorzystałem tylko z podpowiedzi że regulacja jest pod osłoną termiczną bo żadne fotosfory nie są potrzebne do tego Dzięki kolego
  19. Musisz zregenerować zacisk a dzieję się też tak bo masz napięte linki od ręcznego od spodu auta i dlatego jak jedno odpuściło to 2 i tak trzymało bo regulacja jest osobno na każdą linkę
  20. Hak musi być Też mam w swojej Tylko że schowany
  21. yhy to w sumie triflex nie jest zły bo tak się zastanawiam właśnie nad triflexem albo georgia presidentem bo ona też tak zbiera normalnie do 5km a podobna bardzo cena za te 2 a że już się naczytałem tyle tych opini i każdy gada co innego i nie ma żadnej sensownej odpowiedzi . A to jak już mówisz że miałeś głośno i nie odczułeś różnicy to chyba sobie dam spokój bo przy większych trasach doprowadzało by mnie do szału takie buczenie
  22. nie chcę mi się czytać wszystkich 101 stron to zapytam o : Jak Ci działa Antena Triflex ?? Jest warta tych 200złotówek ?? Dobrze zbiera fale Cb oraz FM ? Oraz czy po wycięciu środkowego tłumika zaczął głośniej pracować czy za wielkiej różnicy nie było no i czy coś mu się przez ten zabieg lepiej oddycha
  23. Aron21 odpowiedział(a) na bubbba temat w Audi A4 B5
    podepne się do pytania ale do A4 B5 . Jak w B5 wyregulować ręczny ?? W tunelu nic nie ma do regulacji , jest szyna która trzyma linki od ręcznego ale przy niej nie ma do regulacji nic , a przy zaciskach (przedlift) równiez nie widziałem nic do regulacji a ręczny łapie bardzo wysoko , gdzieś czytałem na necie że regulacja jest tutaj "automatyczna" w co za bardzo mi się wierzyć nie chcę
  24. Zrobione jednak układ hamulcowy jest jak klocki lego . Zdołałem odpowietrzyć cały układ , przy odpowietrzaniu tył auta był za nisko i ciągle było powietrze na wężach i nie chciało go przepchać . Auto na najazdach dało się odpowietrzyć w 15minut . Temat do zamknięcia
  25. Ale ja kozak nie jestem , chce poprostu doszukać się wszystkich możliwych sposobów na możliwą naprawę usterki w tym wypadku odpowietrzenia nieszczęsnego układu , rozmawiałem już z mechanikiem i jak mu o tym powiedziałem to się zaśmiał i powiedział że trzeba dobrze układ odpowietrzyć i że może jutro mi to mógł zrobić i będzie to kosztować 150zł a jak mam wydać kasę za coś co mogłem sam zrobić to nie za bardzo mi się to widzi . Dzisiaj będę próbować jeszcze odpowietrzyć tył , bo nie podoba mi się kolor płynu który z niego wylatuje , nie jest do końca czysty , mam fajne najazdy że będzie d*pa wysoko i jeszcze tak będę odpowietrzać . Tylko moje pytanie czy jest jakaś różnica w odpowietrzaniu na włączonym zapłonie czy nie bo pierwszy raz się dzisiaj spotkałem z tym przypadkiem żeby odpowietrzać na zapłonie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.