Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Nie mam nic przeciwko takim tematom ale niedługo to będą się pytać czy nakręcać kapturki na wętylki czy nie
  2. Mam takie u siebie (dolnośląskie) mimo że nie mamy tutaj jakiś "extreme" warunków lecz wiem na co je stać i chyba dokupie sobie jeszcze 2 . Mam znajomego który zawsze kupuje najlepsze opony typu Pirelli i nie udało mu się nigdy na nich dojechać dalej niż ja na bieżnikach jak na w/w zdjęćiu
  3. Czy dobrze ja widzę ? Oponki zimowe bieżnikowane ?? Bo mam taki sam bieżnik u siebie , będzie to już ich 3 sezon i zawszę wjechałem na nich tam gdzie inne nawet nowe opony FIRMOWE poległy
  4. Ja tam dopiero czekam na 1 śnieg , w zeszłym roku też czekałem ale jak w październiku nas śnieg na pare dni zaskoczył i spadło ok 5-10cm śniegu w jeden dzień to pojechałem zmienić na zimówki (okropne czarne stalowe felgi 15" ) i co najlepsze jak jechałem pare km dalej koła zmienić do szwagra to podczas gdy na drodze był totalny śnieg auta na kołach zimowych jechały po 30km/h i musiałem co chwile wyprzedzać jadąć na letnich oponach gdzie naprawdę się czułem na nich pewnie . A pare dni później zima nas opuściła na miesiąc czasu i trochę się zimówki podcieły , dlatego teraz też czekam na 1 śnieg , jeżdzę nie dużo ( 8 rano 10km - 18-20wieczorem ta sama trasa spowrotem ) i przy aktualnych warunkach nie ma tragedi , choć fakt jak się dużo lata to nie ma co ryzykować i lepiej założyć bo w pogodę długoterminową nie ma co wierzyć
  5. Powiem tak będąc w mixie miałem taryfie MixV a nie swojaki a do tego nie dzwonie na numery specjalne czyli to odpada , raz tylko wysłałem 1 sms i jest to w rachunku uwzględnione . Podeślę wam efakture wraz z bilingiem do wglądu żebyście sobie zobaczyli jak to wygląda .Do tego w plusie są czesto problemy z zasięgiem bo zanika i po paru godzinach wraca .
  6. Siemka Panie i Panowie . Zakładam temat aby się dowiedzieć czy ktoś już oddawał PLUS-a do rzecznika praw konsumenta bo właśnie chce to zrobić . Miałem wcześniej u nich Mixa i byłem zadowolony do czasu .. kiedy przeszedłem na abonament ... Dużo nie dzwonię większości SMS więc wybrałem taryfę OMG za 64,90 Brutto - Nielimitowane rozmowy do plusa + 400min do wszystkich innych sieci i pakiet 500sms za 1,67 . Wszystko niby fajnie lecz po 3 fakturze zaczeły się dziać jaja . Za miesiąc Wrzesień dostałem fakture na 140zł dzwonie do nich i się pytam za co a oni twierdzą że wykorzystałem wszystkie minuty i dodatkowo na tyle nadzwoniłem . Mówie nie możliwe zamówiłem biling bo przy e-fakturze jej nie było dopiero od miesiąca . Przysłali mi biling ale za sierpień gdzie jak sprawdziłem zużycie z faktury a bilingiem to też się nie zgadzało . Złożyłem pismo reklamacyjne które odrzucili twierdząc że wszystko jest ok z ich strony i mam zapłacić . Oczywiście nie zapłaciłem i raptem otrzymałem nową fakturę na miesiąc Październik i znów fakutra na 89zł - k**wa coś jest nie halo . Sprawdzam fakture znów wszystkie minuty wygadane a na bilingu zużycie 224min . I co teraz chciałbym zrezygnować z tej umowy całkowicie bo wiem że reklamowanie nic tutaj nie da bo sytuacja się będzie powtarzać . Czy jak się udam do rzecznika to coś się uda zrobić ? Umowa jest na 2 lata a dopiero mineło 5 miesięcy . Myślę że jakby też zebrał parę osób z takim przypadkiem było by lepiej .
  7. Aron21 odpowiedział(a) na MatA4 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak mówisz że te listwy gumowe to ściągnąć je możesz tak że nożyk do tapet i uciać taśme na którą jest przyklejone bo napewno jest to na dwustronnej taśmie i później taki gumowy krążek na wiertarke niskie obroty i usuwasz resztki taśmy ze zderzaków i po problemie
  8. Aron21 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Tutaj masz absolutną rację , mojemu znajomemu raz ukradli spod domu Audi 80 B4 , niby stare auto ( było to 4 lata temu ) ale komuś przypadła do gustu , sprawa zgłoszona na policje ale znajomy dał sobie spokój z szukaniem i już kupił następne auto , po 2 tygodniach auto się znalazło w miejscowości o 20km od miejsca kradzieży . Okazało się że jakieś łebki wracali z dyskoteki do domu ale nie mieli się czym dostać (właśnie te 20km) zobaczyli auto zajeb... zostawili gdzieś tam w mieście i sobie stało . I do dziś nim lata
  9. To za tydzień zobaczymy jak pogoda wypali? Maty masz czy kupić gdzieś na alledrogo ? Wypłata w piątek to będzie można rządzić
  10. Michał Co ty dajesz haha przecież obstawialiśmy najpierw że to alternator jest zjebany a że nie to szukam dalej nie pisałem do ciebie bo zapomniałem , to co kiedy działamy ?? Byle przed zimą :decayed:
  11. no właśnie jest ten problem że nie mam z termostatem i nie mogę ich znaleźć , ma ktoś może namiar na takie maty ?
  12. panowie a co mam przerobić żeby z Ori grzania luster po zapłonie było po włączeniu tylnej szybki ?? Bo nie mogę dostać nigdzie szkieł z termisorem a prąd na kabelkach od lusterek mam po zapłonie i raczej mi przepala maty ciągle bo są a nie grzeją ;/
  13. Kolego, w przedliftach tak właśnie oświetlenie wewnętrzne działa - dopiero po otwarciu drzwi. Natomiast w polifcie zaświeca się natychmiast po otwarciu z centralnego zamka (bez potrzeby otwierania drzwi). Nieprawda , ja mam przedlifta 96r i całe oświetlenie wnętrza zapala mi się po otwarciu auta z pilota , nie muszę otwierać drzwi aby się zaświeciło więc nie ma co gadać ze przedlift tak ma ...
  14. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ma się niedługo pojawić kolejny patch i wtedy każdy dostanie kto się zalogował w październiku do online 500k .
  15. No właśnie nie wiem bo kurde po nożnym wzbudzeniu ładowanie już mam . Tylko to głupie wzbudzenie i tu jest problem a raczej jest jakieś wzbudzenie od licznika bo jak jeździłęm bez niego to aku mi wyładowało do cna a na zdrowy umysł co ma licznik do ładowania . I teraz nie wiem gdzie szukać czy kwestia w liczniku czy gdzie indziej hmm
  16. Panowie mam mały problem ostatnio zmienialiśmy z kolegą bidzio1 licznik w moim przedlifcie na licznik poliftowy . Z racji iż kolega ma licznik z A6 i zmieniał go sobie sam(też do przedlifta) to tak samo nie było problemów przy wsadzeniu z A4Lift . Ale przejdzmy do rzeczy Po zmianie licznika znikło ładowanie aku w sensie że po odpaleniu auta ładowanie jest tylko na 12V i dopiero jak dodałęm gazu na 1500/2000tyś obrotów to ładowanie wskakiwało na 14.2V . Uznałem że jest to wina alternatora i regulatora napięcia gdyż w ostatnich dniach to ładowanie spadało do 13V . 3 Dni temu robiłem regeneracje alternatora ( nowe łożyska i regulator napięcia niestety nie oryginał gdyż do przedlifta Boscha jest nie do dostania )I teraz pojawił się problem i to bardzo duży . Po odpaleniu wciąż nie ma ładowania i musze jebnać zimnego TDI na 3000 obrotów żeby ładowanie wskoczyło I tak się zastanawiam czy w liczniku poliftowym przypadkiem nie idzie wzbudzenie alternatora/ładowania po liczniku . Na starym liczniku jak jeszcze u mnie siedział to miałem sytuacje że jeździłem tydzień bez niego i padł mi akumulator . Regulator napięcia wygląda tak : VR-B235 VOLTAGE REGULATOR FOR BOSCH ALTERNATOR AUDI VW 1197311511 1 197 311 511 | eBay I do niego wchodzi kostka jednopinowa i tak mi się wydaje że to jest od wzbudzenia . MIał ktoś coś takiego po zmianie licznika na polift?
  17. A ja wam powiem tylko tak odnośnie tego filmiku
  18. Aron21 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może się skusze ale na wiosnę Bo narazie mam zderzak do wymiany a w zimę może jakiegoś "jelenia" trafię i by wpadł zderzak poliftowy z tą dokładka bo robi Mega Robotę mała rzecz a cieszy tylko trzeba by szukać ori a nie podjebke bo nie będzie dobrze pasować
  19. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie zostały misje poboczne ( ? ) Fabularka miała tylko 69misji a szkoda powinno być 2 razy więcej
  20. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Skonczyłem grać w Online bo wieje już nudą .... zdobyłem fakt tylko 27lvl ale w między czasie kupiłem apartament za 400k bronie mam , auta też jakieś tam są ale nic szczególnego więcej , nie ma co robić w tej grze . Farmić kasę ale na co ?? Wbić lvl aby mieć lepsze staty i używać lepsze bronie słabo to wygląda . Poczekam aż dodadzą więcej do online żeby można było tam zostać na dłużej , a w między czasie dobije 20% w Singlu aby było100%
  21. Aron21 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z przodu masz taką dokładkę ? LEON CUPRA DOKŁADKA ZDERZAKA 1ML805903 1ML 805 903 (3594809440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Aron21 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dokladke nizej czy audi ? Raczej Audi Tylko kwestia czy jak pójdzie niżej to czy Ci nie będzie przeszkadzać w codziennym użytkowaniu
  23. Aron21 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale się prezenci Ta dokładka przedniego zderzaka za***ista
  24. U mnie za wiele nie było ale też się pochwalę -Peugeot 106KID 1.0 1994r -Audi 80 2.0E Automat 1992r -Alfa Romeo 156 1.9JTD 1998r Aktualnie Audi A4 B5 1.9Tdi 1996r
  25. Aron21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tłumacząc : W związku z wieloma problemami i błędami występującymi w Grand Theft Auto Online Rockstar postanowił wspomóc finansowo graczy. Każdy z nas będzie mógł otrzymać dwa depozyty, każdy o wartości $250.000. Jak wiecie niektórzy z graczy mają problemy finansowe na początku rozgrywki, dlatego też taki zabieg z pewnością pozwoli nam odpicować ulubioną brykę oraz zakupić całkiem niezły apartament. Jest to również pewnego rodzaju zadośćuczynienie za liczne błędy występujące w wersji 1.00. Pierwszy depozyt otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, a drugi pod koniec października (R* zrobi to dopiero, gdy upora się z problemami niezapisywania się stanu gry i utraty postaci). Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniążki? Spójrzcie na poniższe punkty. Musisz chociaż raz odpalić grę w październiku, pora dnia jest bez znaczenia. Musisz zainstalować nadchodzącego wielkimi krokami patcha 1.04, który poprawi funkcjonalność Grand Theft Auto Online oraz naprawi problem z utratą zakupionych samochodów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.