Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Aron21 odpowiedział(a) na Aron21 temat w 2.5TDI
    Kolego moje BDG cyka bardzo podobnie. A bdg i BDH to bardzo podobne jednostki. Norma euro4. Wiec wydaje mi się ze ten typ tak ma... A jednak przyczyną okazał się 6 Wtrysk Dzięki lekarskim słuchawkom okazało się że jeden z nich głośniej pracuje
  2. Aron21 odpowiedział(a) na Aron21 temat w 2.5TDI
    A cholera wie hehe . A co sadzicie od czego moze byc to cykanie ? Popychacze ? A moze lancuch ?
  3. Aron21 odpowiedział(a) na Aron21 temat w 2.5TDI
    Chyba pompe paliwa . Bo jak to on twierdzil. Przy 120tys robil duzy rozrzad .... I w ksiazce servisowej ma wpisane wymiana tych rzeczy . Ogolnie auto bardzo zadbane i serwisowane do 07.2014r . Gosc zapomnial ze wymienial rozrzad przy 200tys . Bo jak to sam mowil to byl taki maly rozrzad to nie pamietal . Olej co 15tys wymienial . Wnetrze auta wyglada na min.100tys takze przy pielegnacji wnetrza jak i silnika pieniadze raczej roli nie graly
  4. Aron21 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Siema . Kupilem niedawno B6 z 2.5TDI V6 180Km . Kod silnika BDH Auto jest od doktora który posiadał auto od 8 lat . Ori przebieg 277Tyś km . Przy 120tyś poprzedni właściciel przy wymianie rozrząu wymieniał profilaktycznie wałki oraz pompe . Na początku myślałem że to wina złego oleju gdyż zawsze lał Motul 5w40 a ostatni raz zalal 10W40 Liqui Moly . Wymieniłem olej na Motula 5w40 lecz nie robiłem płukanki ze względu że postanowiłem zalać ten olej i wymienić go po 5000km . Niestety cykanie nie ustało . Zrobiłem już 600km na tym oleju i nic żadnej zmiany . To cykanie dochodzi od strony kierowcy i to dopiero jak staniemy z boku auta . Jak staniemy przed to nawet nic nie słychać żeby coś cykało .Najbardziej słychać jak się przystawi głowę obok koła . Auto jutro wieczorkiem oddaje na wymiane rozrządu tylko obawiam się że mogą to być już szklanki . Wiadomo filmik nie odwzorowuje tego samego dzwięku ale może ktoś już coś takiego miał . https://www.youtube.com/watch?v=zPxPU81NkRc&feature=youtu.be
  5. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drogo, ostatnio komplet 4 felg, też bardzo ładnych 20 km ode mnie za 1100 zł do oddania z oponami za tą kasę ciężko będzie Ci szybko sprzedać. No tak zdarzają się takie okazję lecz ja sam więcej za nie dałem + jechałem po nie w sumie w 2 strony 450KM . Jak ktoś by chciał to oddam je za 1700 Z oponami ale to musiałby być ktoś konkretny . A do tego ostatnio widzaiłem że na forum ktoś pogonił kpl 4 sztuk takich bez oponek za 1500zł także czy ja wiem czy drogo ??
  6. Aron21 odpowiedział(a) na jano04 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak chcecie wystawć ogłoszenie z autem to lepiej wstawić je przez otomoto.pl . Tam bynajmniej płacąc 24,99 automatycznie mamy wystawione w 3 portalach ( olx.pl / allegro.pl/otomoto.pl) i po kłopocie
  7. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308235-oryginalne-felgi-s-line-18-5x112-oponki-super-promocja/ Felgi są już na forum ale widocznie brak chętnych :/ Możliwość sprzedaży bez Opon .
  8. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrzebuje nikt Felg 18 Sline 5 Sztuk za fajne pieniądze ?? Oczywiście FULL ORI , bo pilnie gotówki potrzebuje
  9. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak masz odpowiednia nagrywarke to na torrentach lezy tego cala sterta, jak nie to uderzaj do Hammera Dobra temat ogarnięty, max 2x4GB w kartach non complex (90% kart class 10) ze wzgledu na restrykcje pamieci RAM urządzenia Nagrywarka Ori w laptopie także raczej odpada , także będę pisać do Hammera Dzięki na informację
  11. Aron21 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja teraz kupił karte 8GB i w zwykłym RNSe nie czyta :/ A tak w nawiasie ma ktoś mapy z 2014r Polska/Europa do ściągnięcia z neta ??
  12. Haha to dlatego :decayed: Lepiej się na takim czymś wychodzi niż kupić 2.5 i głowić się z kosztami eksploatacyjnymi Odkryłem fajny patencik w mojej A6 https://www.youtube.com/watch?v=JULynrTTOP8&feature=youtube_gdata_player Przyda się w nocy na piratów A do tego wpadła polerka zdjęcia wrzucę póżniej jak wyszło fakt z kalkulatora ale będzie widać różnice Audica SPRZEDANA także temat do zamknięcia:) Nastęca już jest A4 B6 Także niedługo pojawi się na forum
  13. Kaju jeszcze raz dzięki za pomoc
  14. Moze też być manual ale oznaczenie silnika koniecznie BAU i Quattro
  15. Panowie wiem ze to nie gielda ale ma ktos moze na sprzedaz A6 C5 lub A4 B6 2003-2004r 2.5 TDI Quattro Tip 180km ?
  16. Niby 260 teraz ma jak kupowałem potwierdzony przebieg w serwisie. Poprostu musial porzadnie w piz.e dostać. W policji jeździł... Ale za to teraz chodzi bajeczka . No to fakt zależy jak się trafi , jak ktoś dbał to 600 walnie i nic tylko oleje filtry a jak w piz*e dostał to może mieć nawet 100tyś i kapitalka remont
  17. Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]Tapniete z HGW 2 Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje) To wszystko zależy jak się trafi... ja teraz 4k wsadziłem te jaja... Co tam arek kolejny klient się wystraszył? No a jak normalnie masakra . Dzwoni wszystko fajnie mu pasuje a jak mu mówie że był silnik przełozony z 2.5 na 1.9 to nagle " yyyyy to ja się odezwę" Wszystko zrobione jak w zegarku i d*pa . Chce być uczciwy to kurw... nie , mentalność polaków taka żeby kupić Trupa od Handlarza
  18. Siema Normalnie w tych czasach jak chcesz sprzedać auto to nie można być uczciwy masakra ...................
  19. O kurw... to nie opłaca się tam wgl jechać . Szkoda zachodu .Dzięki za szybką odpowiedź
  20. Bywa ktoś na giełdzie We wrocku ? Opłaca się tam jechać z Autem ??
  21. Sprzedaje swoją perełkę także jakby ktoś szukał zadbanej A6 C5 z AVF to zapraszam Czas przejść na 2.5TDI
  22. Szybkie pytanko . Czy laser do Navigation Plus jest taki sam w DX i nonDX ? Czy tu chodzi tylko o SOFT a laser jest taki sam .
  23. Wrzucaj foty bo zapowiada się ciekawie
  24. No tam właśnie sprawdzałem jak i przed wymianą skakało między 0.0 a 0.6 czyil OK Ale mimo to mam wrażenie jest gorzej jak przed wymianą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.