Treść opublikowana przez Aron21
-
Cykanie w silniku BDH
Kolego moje BDG cyka bardzo podobnie. A bdg i BDH to bardzo podobne jednostki. Norma euro4. Wiec wydaje mi się ze ten typ tak ma... A jednak przyczyną okazał się 6 Wtrysk Dzięki lekarskim słuchawkom okazało się że jeden z nich głośniej pracuje
-
Cykanie w silniku BDH
A cholera wie hehe . A co sadzicie od czego moze byc to cykanie ? Popychacze ? A moze lancuch ?
-
Cykanie w silniku BDH
Chyba pompe paliwa . Bo jak to on twierdzil. Przy 120tys robil duzy rozrzad .... I w ksiazce servisowej ma wpisane wymiana tych rzeczy . Ogolnie auto bardzo zadbane i serwisowane do 07.2014r . Gosc zapomnial ze wymienial rozrzad przy 200tys . Bo jak to sam mowil to byl taki maly rozrzad to nie pamietal . Olej co 15tys wymienial . Wnetrze auta wyglada na min.100tys takze przy pielegnacji wnetrza jak i silnika pieniadze raczej roli nie graly
-
Cykanie w silniku BDH
Siema . Kupilem niedawno B6 z 2.5TDI V6 180Km . Kod silnika BDH Auto jest od doktora który posiadał auto od 8 lat . Ori przebieg 277Tyś km . Przy 120tyś poprzedni właściciel przy wymianie rozrząu wymieniał profilaktycznie wałki oraz pompe . Na początku myślałem że to wina złego oleju gdyż zawsze lał Motul 5w40 a ostatni raz zalal 10W40 Liqui Moly . Wymieniłem olej na Motula 5w40 lecz nie robiłem płukanki ze względu że postanowiłem zalać ten olej i wymienić go po 5000km . Niestety cykanie nie ustało . Zrobiłem już 600km na tym oleju i nic żadnej zmiany . To cykanie dochodzi od strony kierowcy i to dopiero jak staniemy z boku auta . Jak staniemy przed to nawet nic nie słychać żeby coś cykało .Najbardziej słychać jak się przystawi głowę obok koła . Auto jutro wieczorkiem oddaje na wymiane rozrządu tylko obawiam się że mogą to być już szklanki . Wiadomo filmik nie odwzorowuje tego samego dzwięku ale może ktoś już coś takiego miał . https://www.youtube.com/watch?v=zPxPU81NkRc&feature=youtu.be
-
B6 DIVISION
Drogo, ostatnio komplet 4 felg, też bardzo ładnych 20 km ode mnie za 1100 zł do oddania z oponami za tą kasę ciężko będzie Ci szybko sprzedać. No tak zdarzają się takie okazję lecz ja sam więcej za nie dałem + jechałem po nie w sumie w 2 strony 450KM . Jak ktoś by chciał to oddam je za 1700 Z oponami ale to musiałby być ktoś konkretny . A do tego ostatnio widzaiłem że na forum ktoś pogonił kpl 4 sztuk takich bez oponek za 1500zł także czy ja wiem czy drogo ??
-
OLX płatne!
Jak chcecie wystawć ogłoszenie z autem to lepiej wstawić je przez otomoto.pl . Tam bynajmniej płacąc 24,99 automatycznie mamy wystawione w 3 portalach ( olx.pl / allegro.pl/otomoto.pl) i po kłopocie
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308235-oryginalne-felgi-s-line-18-5x112-oponki-super-promocja/ Felgi są już na forum ale widocznie brak chętnych :/ Możliwość sprzedaży bez Opon .
-
B6 DIVISION
Nie potrzebuje nikt Felg 18 Sline 5 Sztuk za fajne pieniądze ?? Oczywiście FULL ORI , bo pilnie gotówki potrzebuje
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jak masz odpowiednia nagrywarke to na torrentach lezy tego cala sterta, jak nie to uderzaj do Hammera Dobra temat ogarnięty, max 2x4GB w kartach non complex (90% kart class 10) ze wzgledu na restrykcje pamieci RAM urządzenia Nagrywarka Ori w laptopie także raczej odpada , także będę pisać do Hammera Dzięki na informację- B6 DIVISION
A ja teraz kupił karte 8GB i w zwykłym RNSe nie czyta :/ A tak w nawiasie ma ktoś mapy z 2014r Polska/Europa do ściągnięcia z neta ??- Spoty wrocławskie
- A6 C5+ Srebrny Avancior By Aron21
Haha to dlatego :decayed: Lepiej się na takim czymś wychodzi niż kupić 2.5 i głowić się z kosztami eksploatacyjnymi Odkryłem fajny patencik w mojej A6 https://www.youtube.com/watch?v=JULynrTTOP8&feature=youtube_gdata_player Przyda się w nocy na piratów A do tego wpadła polerka zdjęcia wrzucę póżniej jak wyszło fakt z kalkulatora ale będzie widać różnice Audica SPRZEDANA także temat do zamknięcia:) Nastęca już jest A4 B6 Także niedługo pojawi się na forum- Spoty wrocławskie
Kaju jeszcze raz dzięki za pomoc- Spoty wrocławskie
Moze też być manual ale oznaczenie silnika koniecznie BAU i Quattro- Spoty wrocławskie
Panowie wiem ze to nie gielda ale ma ktos moze na sprzedaz A6 C5 lub A4 B6 2003-2004r 2.5 TDI Quattro Tip 180km ?- Spoty wrocławskie
Niby 260 teraz ma jak kupowałem potwierdzony przebieg w serwisie. Poprostu musial porzadnie w piz.e dostać. W policji jeździł... Ale za to teraz chodzi bajeczka . No to fakt zależy jak się trafi , jak ktoś dbał to 600 walnie i nic tylko oleje filtry a jak w piz*e dostał to może mieć nawet 100tyś i kapitalka remont- Spoty wrocławskie
Co ze niby 1.9 takie cudowne nie zniszczalne itp itd? H.ja prawda...Ty masz PD. To tak jak 2.5 tylko że drozsze [emoji6]Tapniete z HGW 2 Też mam PD, 2 lata bez wkładu oprócz eksploatacji (filtry, oleje) To wszystko zależy jak się trafi... ja teraz 4k wsadziłem te jaja... Co tam arek kolejny klient się wystraszył? No a jak normalnie masakra . Dzwoni wszystko fajnie mu pasuje a jak mu mówie że był silnik przełozony z 2.5 na 1.9 to nagle " yyyyy to ja się odezwę" Wszystko zrobione jak w zegarku i d*pa . Chce być uczciwy to kurw... nie , mentalność polaków taka żeby kupić Trupa od Handlarza- Spoty wrocławskie
Siema Normalnie w tych czasach jak chcesz sprzedać auto to nie można być uczciwy masakra ...................- Spoty wrocławskie
O kurw... to nie opłaca się tam wgl jechać . Szkoda zachodu .Dzięki za szybką odpowiedź- Spoty wrocławskie
Bywa ktoś na giełdzie We wrocku ? Opłaca się tam jechać z Autem ??- Spoty wrocławskie
Sprzedaje swoją perełkę także jakby ktoś szukał zadbanej A6 C5 z AVF to zapraszam Czas przejść na 2.5TDI- Spoty wrocławskie
Szybkie pytanko . Czy laser do Navigation Plus jest taki sam w DX i nonDX ? Czy tu chodzi tylko o SOFT a laser jest taki sam .- A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Wrzucaj foty bo zapowiada się ciekawie- Spoty wrocławskie
No tam właśnie sprawdzałem jak i przed wymianą skakało między 0.0 a 0.6 czyil OK Ale mimo to mam wrażenie jest gorzej jak przed wymianą - B6 DIVISION