Treść opublikowana przez Aron21
-
Spoty wrocławskie
Moje życie straciło właśnie sens , na sprincie z A3 1.9TDI od 80-150 łeb w łeb .... a zaczynałem na 4 biegu . Jednak masa robi swoje mimo że 2.5 już lepiej chyba 4.2 V8
-
Spoty wrocławskie
- B6 DIVISION
Panowie orientuje się ktoś ile mogą być warte 4 katalizatory z 4 sondami z Audi S4 B6 4.2 V8 2004r ??- Dziwne klekotanie stukanie z silnika
Hmm Popychacze albo pestki na nich się mogą kończyć . Dużo może być przyczyn- B6 DIVISION
Jest takie specjalne kółko Gumowe na wiertarke , nie niszczy lakieru ładnie taśma schodzi . Spytaj w sklepach z art.lakierniczymi . Koszt takiego kółka to ok.20zł a często się przydaje gdyż usuwa Ci pozostałości z taśmy z praktycznie każdej powierzchni- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Sam bym chętnie posłuchał jak faktycznie na full przelocie to słychać . Najbardziej się obawiam hałasu w środku- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
W sumie jestem zadowolony , chciałem wywalić katy bo przy przebiegu 272tyś myślałem że będą w gorszym stanie jak w Dieslu bywa . Co do dzwięku to też się nastawiłem że będzie lepiej a jest to samo . Co do samej mocy hmm w sumie może faktycznie trochę lepiej reaguje na gaz . Katy są wywalone a w ich miejsce jest wsadzony specjalnie dorabiany trójnik łączący 2 rury . Czas trwania zabiegu w tej firmie to 2h- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Jestem po wywaleniu 2 katów środkowych . Ten przy Turbo został . Efekt hmm a raczej jego brak Jeżeli chodzi o dźwięk to nic się nie zmieniło tak samo jeżeli chodzi o moc . Może dlatego że moje katy przy przebiegu 272+ miały bardzo dobrą przepustowość powietrza .- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Miało być robione wczoraj ale jeden pracownik zwichnął rękę i na chorobowym do jutra . Także dopiero na wtorek jestem umówiony . Czy ja wiem czy głowa pęknie jestem dobrej myśli a do tego lepiej tego pierwszego wywalić niż te następne bo najwięcej nagaru się na nim zbiera niż na tych następnych .- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
W sobotę jadę do ostrowa na dorobienie wydechu od Turbo do rozdzielenia na 2 rury także będę mógł się pochwalić w sobotę jak to zdaje egzamin . Cena jak za dorobienie wydechu śmieszna także się będzie opłacać , kwestia jaki będzie dzwięk Wywalam 3 katy ( 2 ze zdjęcia i ten co wchodzi bezpośrednio do turbo)- Cykanie w silniku BDH
U mnie mechanik sprawdzał słuchawkami lekarskimi ale nie był do końca pewny czy to napewno to . Jednak jak podpiełem Vaga i sprawdziłem grupe 14-15 o ile dobrze pamiętam ( może być 13-14 ) w silniku to się okazało że ten właśnie wtrysk zapodaje ponad 2.5mg a w maxie powinno być 1.0 a najlepiej jak najbliżej 0.0- Dziwne klekotanie stukanie z silnika
Oglądałem ten filmik i na 100% WTRYSK I tu się właśnie kolego mylisz u mnie był winny wtryskiwacz . Na początku myślałem , że to któryś popychacz wyleciał z miejsca i wałek po nim wali ale okazał się właśnie wtryskiwacz . Pierwsze co podepnij VAGa i sprawdz w silniku Grupe 13 i 14 albo 14 i 15 dokładnie nie pamiętam ale tam masz odczyty dawki wtrysków . U mnie potwierdziło się właśnie z wtryskiem bo jeden dawał po 2.5+mg . Z jeden stronie na 1 mam też prawie 1.0mg i lekko go słychać . U mnie jak stałem od przodu auta to nic cisza , wystarczyło nachylić się koło koła to wtedy już cykanie było ewidentne- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Szkoda to mi słów do ciebie chłopie . Dostałeś paczkę a jak piszesz nawet nie wiesz kto ją odebrał . Paczka ubezpieczona i oznaczona była jako przewóz ostrożny Sam to potwierdzileś. Twierdzisz że paczka nie miała śladów uszkodzeń a na zdjęciu co zrobiłeś upierdzielona ud upadku o ziemię . Cudem przez folię się ubrudzila . Mogłeś spisać protokul szkody jak byłeś w Polsce i miałeś felge w rękach ale się nie chciało . Po 8 dniach od odebrania przesyłki dostałem informacje o uszkodzeniu . Dziwnym trafem po czasie kiedy miałeś czas na spisanie oświadczenia. Na moje oko jak jechałeś za granicę felga Ci się uszkodziła a teraz byś chciał aby ktoś Ci zrobił prezent . Nie rozumiem jak można mieć felgę w domu przez 8 dni i jej nie sprawdzić czy dotarła w całości . Na dobrą sprawę mogła być to cegowka a byś dopiero to wiedział po 8 dniach .Paczka doszła do ciebie 02.03.2015 o godzinie 13:15. 10.03 jak dostałem od ciebie informacje o uszkodzeniu zawiadomilem firmę kurierską o tym fakcie żeby wysłać kuriera aby spisał oświadczenie niestety było już po terminie składania reklamacji .Nie wiem jakim cudem mnie zawiadomileś przed upływem 7 dni gdzie 10-2=8 źle coś liczę ?Przypadek ? Nie sądzę . Wypytywalem o zapakowanie paczki gdyż jak mówiłeś nie było widać po niej uszkodzeń był napis że ma być ostrożnie przewieziona a nie było listu przewozowego gdzie zawsze jest na paczce przyklejony zwłaszcza w firmie Fedex . Wystarczyło napisać protokół szkody i było by po sprawie ale jak nawet nie wiesz kto Ci w domu paczki odbiera i samemu sprawdzić paczki się nie chce i liczyć że ktoś Ci zrobi prezent. I nie kłam tutaj i możesz cytować co pisałem ale ja mogę cytować co ty pisałeś. Pisałeś że sam odebraleś paczkę a dzisiaj mi piszesz że nie wiesz kto odebrał . Przy odbieraniu pączki dostajesz list przewozowy a dzisiaj mi mówisz że go nie dostałeś . Pisałeś o napisie z inf.o ostrożności a tu piszesz że nie było . Jak już tak cytujesz to może o tym jak zmieniasz wersję na Pw też się pochwalisz- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Za wszystkie 3 katy z 2.5 dostaniesz mniej więcej 1200zl wiec za ta sumę spokojnie załatwisz dedykowana strumiennice A to zaraz co z turbo wychodzi to też kat A to muszę zagadać do kogoś to dorabia rury i żeby dorobił mi od turbo do rozgałęźnika na 2 wydechy . A nie masz może kogoś kto robi w czymś takim i nie ma fuszery przy tym ?- Wymiana rozrządu, części
Jestem po wymianie kpl rozrządu w 2.5 BDH . U mnie w sumie było razem 14 elementów . Nie uwzględniam tu tłumików drgań gdyż nie było konieczności wymiany . Rolki , paski,termostat Ruville .- Zamiennik 2 Katalizatorów w 2.5TDI
Panowie ma ktoś może kontakt do kogoś kto ma do sprzedania zamiennik 2 katalizatorów w silniku 2.5 . Obszukałem już dużo stron ale nigdzie nie mogę znaleźć rur które rozchodzą się z jednej na 2 rury tak jak na zdjęciu . Chcę się pozbyć katalizatorów ale nie chce robić fuszerki z dosztukowaniem rur , niepotrzebnym spawaniem . Ktoś coś ??- B6 DIVISION
Wiecie kto może skupuje Katalizatory i czy by miał strumiennice do zamiany w to miejsce bo u mnie gdzie nie pytam to nikt nie ma części do 2.5 :/:- cofka powietrza
Byłem dzisiaj wymienić wtrysk . Niebo a ziemia jeżeli chodzi o cykanie . A co do cofki powietrza to jest dalej ale to norma w tym silniku ale w porownaniu do twojego to moje to pikuś .Pytałem mechaniora to mówił żebyś sprawdził przepustnice bo może jest nie szczelna bo klapa się nie domyka w porę- B6 DIVISION
- cofka powietrza
Powiem Ci że mam 2.5TDI BDH i mam dosłownie to samo lecz znacznie mniej syczy przy puszczaniu gazu . Zero błędów na kompie , jedynie jeden wtrysk mam do wymiany ( nie sterujący ) gdzie jutro będzie to robione . Jednak spalanie mam w normie . Skrzynia manual 8.5l/100 przy normalnej jeździe . Może dziura w IC ?? :eusathink:Miałem takie same syczenie fakt w 1.9 AVF gdy mi się lekka dziura zrobiła w IC- B6 DIVISION
Ja tam się wstrzymam jeszcze do połowy Marca . Jednak te przymrozki rano są a do tego coś gadają o śniegu także lepiej nie ryzykować- B6 DIVISION
- Spoty wrocławskie
Obstawiam skoki napięcia w przetwornicy- Spoty wrocławskie
Kurde , niecały miesiąc temu sprzedawałem swoją A6 C5 2002r 1.9 130AVF , fakt nie za 15 ale za 17 oddałem i wszystko było porobione , rozrządy,hamulce,filtry itp i nikt nie chciał - B6 DIVISION
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.