Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aron21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aron21

  1. Da rade jakoś sprawdzić czy rozrząd jest poprawnie wymieniony w silniku 1.9 TDI AVF bez rozbierania przodu?? Poprzez VCDS np ?? Bo po wymianie rozrządu silnik jakby chodził głośniej ( głośniejsze klekotanie ) i zrobił się jakiś wolniejszy
  2. PS . Ma ktoś może laser do RNS-D DX ?? albo sam Cd-Rom do Rns-D DX ?? Czyściłem laser u siebie ale ni hu hu nie czyta płyt EDIT: Niestety dzisiaj rozebrałem cały napęd na czynniki pierwsze laser czyściłem na błysk , faktycznie był zabrudzony ale chyba mam przyczynę nie działającego napędu . Na końcu taśmy jest przerwanie gdzie raczej nie powinno być i nie ma przejścia na ścieżce. Także ma ktoś taki laser lub cały napęd działający !!?
  3. Michał teraz to tylko program na 150+ i będzie zdrowo zmodzony Pastuch PS . Ma ktoś może laser do RNS-D DX ?? albo sam Cd-Rom do Rns-D DX ?? Czyściłem laser u siebie ale ni hu hu nie czyta płyt
  4. A to w jaki sposób to czyścicie tym preparatem jeżeli można wiedzieć może też bym zastosował to u siebie hmmm
  5. Nie raz wlewałem do paliwa STP ale myślałem ostatnio nad produktami Liquy Molly do diesla , tylko tego tyle że nie wiadomo na co się zdecydować a czytając opinie osób które korzystały z tego bardzo sobie chwalą i niby nawet działa lepiej niż STP
  6. Panowie czy wymiana uszczelniaczy w pompkach coś daje ?? Ogólnie auto odpala ładnie , nie ma żadnych problemów z silnikiem , lecz ostatnio robiłem sobie logi i BIPy w jednym z wtrysków ( 3 ) były o wiele wyższe niż w reszcie około 40 przy 3tyś obrotów na rozgrzanym silniku . Grupa 18 wszystkona 0 a w 13 w każdym bloku od -1.0/+1.0 . I tak się zastanawiam czy jest sens wymiany ringów czy to coś wgl da ....
  7. A jak to wygląda przy Audi A6 C5 Lift ?? Posiadam AVF + Skrzynia DQS 6bieg . Czy to się nada ?? Jaki to jest mniej więcej koszt za części do przerobienia z Ośki na Quattro ??
  8. No właśnie świece bym wykluczył bo by chociaż na chwile rano załapał a on nic . Mogę kręcić i kręcić i ni hu hu . Nie wiem jak było wcześniej bo dopiero co go kupiłem . Takie jaja się zaczeły dziać jak wracałem do domu , zatankowałem paliwo na BP ( ropa nie pomyliłem się ) . Ujechałem po tym kilkaset metrów i zapalił się serwis i rano nie pali . Najpierw dałem do mechaniora sterownik pompy wtryskowej bo myślałem że ona walnięta ( zimne luty ) . Fakt naliczył ich aż 12 ale zrobił mówił że już dożo takich robił i zawsze pomagało . Jutro chce wymienić filtr paliwa nie wiem czy coś to da . Może być układ zapowietrzony paliwowy ?? . Przebieg 165tyś . Na jednym wężyku widać jakby powietrze krążyło w środku ale czy to wężyk na powrót czy wejściowy to nie powiem
  9. Siema . Ma ktoś w domu może Opla z silnikiem 1.7 Dti Isuzu ? Bo mam z nim mały problem . Na zimnym silniku nie odpala wgl jakby paliwa nie pompowal . Odpale go na samostart . A pozniej moge gasic odpalić ile razy chce .
  10. Siema Kurde nie wiem co robić , w AVF spadł mi IC z uchwytów górnych i opierał się o ten właśnie uchyt metalowy żeberkami i zrobiła się dziura ( FOTO : https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10836353_876234515741759_1406899184_n.jpg?oh=4a83b28aa96ab7bc9d542572888f8d02&oe=548EB709&__gda__=1418632937_ff0d7b880264f4375ea51c628ec6906c ) Da rade to zaspawać czy szukać nowego IC ??
  11. Odebrałem wczoraj nowiutką konsolę PS4 i narazie mam tylko GTA 5 i Drive Club i jestem MEGA zadowolony, grafika naprawdę konkret . Jeszcze dojdzie do tego The Crew i będzie GIt . Nie żałuje wyboru , miałem Xboxa i przeszedłem na PS4 i jestem bardzo zadowolony
  12. Ja właśnie wole jednak PS4 , nie chcę mieć na półce koło TV wielkiej czarnej skrzynki która zajmie mi w cholere miejsca . A i niestety graficznie Xone odbiega Od Ps4
  13. A mi się ciągle wydawało że na parkingu na Magnolia Park to może jak się uda to zajadę w przyszłym tygodniu bo miałem do Nelsona romansa
  14. Panowie gdzie wy macie ten spot na tej magnoli ?? Byłem dzisiaj o 17:45 i nikogo nie widziałem a Panowie z BMek się zwijali gdzieś przed 17 do domów
  15. Nelson ma ale problem jest z przegraniem bo nie kazda nagrywarka ogarnia
  16. Panowie, jak tam z tym spolszczeniem i mapami do DX ? Ma ktoś sprawdzone źródło do ściągnięcia z neta bo nie chce uwalić radia. Stawiam Piwko
  17. Majo A majo na płycie czy na necie do ściągnięcia ?
  18. Siemka panowie . Poszukuje mapy do rns-d dx i spolszczenia przy okazji . Mialby ktoś ?
  19. Nie mam konkretnych oczekiwań odnośnie mocy. Stwierdzam tylko że jak padło turbo i trzeba je wymienić to dlaczego nie wsadzić raz a porządnie, nie ukrywam jednak że mój budżet jest ograniczony... nie chciał bym wydać więcej niż 1k. więc chyba zostaje mi tylko seria.
  20. jak wyglada to cenowo ? używka lub po regeneracji. Co lepiej wybrać ?
  21. Siema panowie, dzisiaj padło mi turbo w moim AVF. Teraz mam dylemat co robić? W przyszłym roku planuje podnieść moc, zastanawiam się czy wkładać turbo seryjne czy może większe. Co polecacie? W rozsądnych/ podobnych pieniądzach? (regeneracja lub używka) Nie piszcie o opcji "szukaj" bo jestem obecnie za granicą i nie mam dostępu do internetu a wracam w przyszły piątek.
  22. Skąd ja to znam
  23. Panowie wpadło dzisiaj kolejne auto po polerce Seat Ibiza : https://www.facebook.com/arkadiusz.trocha/media_set?set=a.808701675828377.1073741827.100000656555202&type=1 Fotki może nie pierwszej klasy ale coś tam widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.