Treść opublikowana przez kojot_84
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja znam tylko siebie innego innego nie znam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
U mnie tez gril sie skonczyl goscie sie rozjechali a ja siedze dalej pozdro
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Infiniti I30?
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
A przy chlodnicy?
-
[B5 AFN] Pokrywa silnika
ok, wielkie dzieki.napewno?
-
[B5 AFN] Pokrywa silnika
Czy pasowal by plastik na silnik do z AJM do AFN?
-
[ALL B5] Zegary nie działają i nie uruchamia się silnik
okazalo sie ze jedna wtyczka zle weszla wyjelem wlozylem jeszcze raz i wszystko gra. pozdro
-
[ALL B5] Zegary nie działają i nie uruchamia się silnik
wstawialem chromowane obwodki na zegary i po zlozenniu wszystkiego na desce nie chce nic wyswietlic i po rozruchu gasnie po chwili. Co się stalo?
-
[B5 AFN] Migające światła stopu
Dokladnie 3 dni temu odpalilem samochod i zaczelo mi brzeczec co chwila ze zarowki sa przepalone. Znajomy z pracy doradzil mi zeby suszarka przesuszyl wszystkie zlacza i wtyczki w instalacji bo to najprawdopodobniej wilgoc, co o tym myslicie? Dzieki Jocker za zaproszenie ale jest do Ciebie kawalek a mam znajomego blisko ktury posiada vaga i bede musial sie do niego wybrac. POZDRO
-
[B5 AFN] Migające światła stopu
mam taki problem i bardzo prosze o pomoc bo nie wiem od czego mam zaczac. Jezeli zapale swiatla zewnetrzne to zaczynaja mi migac swiatla stopu wszystkie trzy i co jakis czas dostaje znac ze jakas zarowka jest przepalona a jezeli wylocze swiatla to swiatla przestaja mygac ale dalej co jakis czas pokazuje o przepalonej zarowce
-
Audi Navigation PLUS Blaupunkt do B5
o kurde to jest troche zabawy
-
Audi Navigation PLUS Blaupunkt do B5
posiadam w swojej a4 radio Chorus Blaupunkt ale zaczelo mi szfankowac, zglasnia sie samo i postanowilem zeby je wymienic i tak sobie myslalem zeby Navigation PLUS Blaupunkt ale nie wiem czy to jest mozliwe. A co wy o tym myslicie, czy jest to mozliwe? pozdro
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
Tylko szkoda samochodu
-
[B5 AVG] Co sądzicie o takich felach
jasne komfort jest bardzo wazny dobra decyzja i felgi tez ladne
-
Co sadzicie to tych felgach.
ladne, ciekawe jak by wygladaly na samochodzie
-
Jak wygląda audi na tych felach ???
nie pasuja do a4 . tylko paskodza auto
-
Spoty Olsztyńskie
Mozna cos zorganicowac najlepiej latem to ja bym byl napewno
-
[B5 AFN] Niskie obroty biegu jalowego
819/min i wlanie glowie sie caly czas co jest przyczyna,
-
[B5 AFN] Niskie obroty biegu jalowego
Mam wlasnie zamiar zmienic na jakies 860 ale szukam pszyczyny czemu tak sie stalo samo raczej w komputerze sie nie przestawilo. chyba
-
[B5 AFN] Niskie obroty biegu jalowego
nie wiem jakie byly wczesniej ale od niedawna na wolnych trzesie troche a jak jest zimny silnik to chodzi cala buda i jak sie spojrze na kierownice to cala chodzi
-
[B5 AFN] Niskie obroty biegu jalowego
Od niedawna zaowazylem ze mam na biegu jalowym mam za niskie obroty 819obr/min podczas jazdy nie czuc spadku mocy jezdzi idealnie. Zanim wezme sie za przepustnice to chce poszukac jakiegos innego powodu, mozy Wy wiecie jaki jest powod takiego czegos. Bardzo prosze o pomoz Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich milosnikow Audi