Treść opublikowana przez kuba9001
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
w czerni było by mega choć i tak cale auto jest kosiorem
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
wy tu gadu gadu a ja bym przytulił ten środek do siebie dobrze idziesz kolego:thumbup1:
-
wymiana wyswietlacza fis czerwonego 2003 na kolorowy 2001 i odwrotnie
dzięki Cwiara na taki post czekałem może nie do końca bo wolałbym jakby działało czyli trzeba szukać licznika nowszego a jakie maja nr wiesz może ? 8E0 920 930 S tylko taki czy są jeszcze jakieś?
-
wymiana wyswietlacza fis czerwonego 2003 na kolorowy 2001 i odwrotnie
Mam możliwość zamiany licznika czerwonego na kolorowy ale tu rodzi się pytanie czy bd wszystko działać? W swojej audi 1.8t 2003 mam czerwony a ta z kolorowym jest 3.0 2001 rok wiem ze trzeba przekodować immo i tu mam magika co raczej ogarnie temat bo zajmuje się korekta liczników ale co z prędkościomierzem bo czytałem na forum ze prędkość była brana z czujnika przy skrzyni a potem z ABS albo na odwrót. Nr licznika kolor 2001 8E0 920 930 KX a moj czerwony 8E0 920 900 N jakby ktoś mógł mi powiedzieć co dokładnie trzeba przekodować itd żeby mój działał w tym z 2001 a kolorowy u mnie. Oba samochody posiadają kilka kluczy i ewentualnie mógłbym Zamienic w nich pestki immo? bez kodowania ? ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 12:05 ---------- I co nikt nic nie wie na ten temat?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
kolejne graty zakupione listwy dolne i lotka z s4. Lotka jest w kolorze i pytanie czy malować listy w kolor czy zostawić ori bo i tak muszę umalować progi w kolor i chyba lepiej wygląda w kolorze całość ?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
nie środek tylko caly kluczyk od b7 zaprogramowałem a immo przełożyłem z serwisowego
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
kolejny mały mod a mianowicie nówka kluczyk od b7
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
ok jutro postaram się pstryknąć foto
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
miejmy taka nadzieje ostatnio w audi wymieniłem : kompletny rozrząd olej motul x-cess 8100 5w40 oraz wyczyszczony smok olejowy pompa wspomagania bo padła podczas zabawy na śniegu płyny filtry trochę po modzone w nagłośnieniu bose (bose do sprzedania jak coś ) zmienione na hertz hsk 165.4 z przodu napędzane wzmacniaczem hifonics nemesis nx880 do tego subwoofer narazie zwykły blaupunkt ale to bd zmienione w najbliższym czasie na coś lepszego drzwi wygłuszone matami do tego dobre przewody ze zmian jeszcze na pokładzie włącznik świateł auto oraz clh teraz trzeba szukać lustra co by mnie błąd na FISIE nie wkur...
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
osłona jest na swoim miejscu tak jak być powinna nic nie dopasowywałem
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
siema potrzebuje : olej Motul 8100 X-cess 5W40 filtr oleju uszczelkę pod miskę olejowa pompę wspomagania do 1,8 T BEX płyn do wspomagania rozrząd z pompą wody jak możesz podaj ceny firmy i koszt wysyłki na PW
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Z lpg pali odrazu ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 20:52 ---------- odcina prąd do pompki w zbiorniku bo rano zwróciłem uwagę ze słychać pompkę na zapłonie a potem ja odłącza jak zapalony jest samochód. przekaźnik? bo gdy pojeżdżę z ok godzinę i się zagrzeje albo stoi w ciepłym garażu to pali normalnie. brak styku? ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- przekaźnik dobry prąd do niego dochodzi przerwa robi się gdzieś miedzy przekaźnikiem a pompa bo w kostce brak prądu po odłączeniu klemy i upływie jakiegoś czasu prąd się pojawia i gdy odpalę to po chwili ginie zapalam jeszcze raz i tez jest na chwile a potem już wcale. czy jest jakiś czujnik czy coś co może mieć z tym związek ze odcina prąd na pompkę?
-
Problem z odpalaniem na mrozie
dziś z rana znowu to samo odpalił na PB pochodził chwile i zgasł. Odpaliłem z gazu dojechałem do pracy i zostawiłem odpalonego prawie godzinę to jak zgasiłem to już próbował chodzić na Pb ale nie wkręcał się w obroty nie miał siły aż w końcu zgasł tak jakby paliwo nie dochodziło . Na vagu od wczoraj żadnych błędów odłączyłem kleme na parę minut i spróbowałem zapalić na Pb pokręciłem trochę i zapalił normalnie jak gdyby nigdy nic i chodzi i odpala teraz.
-
Problem z odpalaniem na mrozie
?
-
Problem z odpalaniem na mrozie
dziś podłączyłem pod vaga i ukazały się te o to błędy skasowałem zobaczę czy jutro coś poza katem się pokaże bo o kacie to wiedziałem ze sie wyświetla akumulator jest dobry prawie nowy na tyle kręcenia nie kuleje. Ten czujnik prędkości silnika to co z nim? przy tym kręceniu czasem przepuści mi bendiks mogło złapać od tego ? chyba nie? olej jaki jest zalany przez poprzedniego właściciela to castrol magnatec 5w40 do wymiany zostało ok 3000 km
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Panowie mam problem z odpalaniem na mrozie zapala chodzi przez chwile coś zaczyna pikać piszczeć w środku jakiś brzęczyk czy coś i gaśnie tak jakby nie dostawał paliwa. Myślałem ze zamarzał filtr paliwa bo jak kupiłem auto to nie wymieniałem myślałem ze może jest woda w zbiorniku wiec dolałem denaturatu pomogło na jeden dzień bo nie było mrozu ale w weekend znowu to samo nie chciał palić na benzynie. Jak postał u kumpla w grzanym garażu to odpalał normalnie wiec byłem pewny ze to zamarznięty filtr wymieniłem wczoraj na nowy ale rano znowu niespodzianka bo pochodził chwile i zgasł. Jak odpalę go z gazu i pojeżdżę trochę ze się zagrzeje to tak po godzinie pali już i na benzynie. Co to może być? Dodam ze vag pokazał takie błędy 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded 16705 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal P0321 - 008 - Implausible Signal - Intermittent
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
TIP + DP jak silnik zdrowy to więcej może wyjść ??? jaśniej bo świeży jestem w temacie Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym TIP i DP ? Co to takiego itd
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
TIP + DP jak silnik zdrowy to więcej może wyjść ??? jaśniej bo świeży jestem w temacie
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Właśnie takie chce
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
szczerze ? nie zastanawiałem mi się podoba tak jak w oryginale
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
spalanie ok 16-17l LPG ale noga jest bardzo ciężka:whistling: poprawione opis akurat częściowo kopiowałem i nie zauważyłem tego reszta się zgadza Zderzaki S-line już na aucie:naughty: później zrobię fotki i wstawię ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 12:47 ---------- sorry za zdjęcia ale robione na szybko telefonem poprawi się pogoda zrobię ładniejsze:wink:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
po imprezie zawsze można zrobić odprowadzenie S4:decayed:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
instalacja stag 300+ wtryski hana butla w kole wlew we wlewie paliwa 2350zl warsztat "kolegi" przejechałem na gazie z 6 tys już i narazie 0 problemów spalanie na zbiorniku robię po mieście ok 280km wchodzi ok 45-46l ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- wcześniej jeździłem ponad rok czasu Passatem b5 FL zrobiłem ponad 45 tys i zawieszenia nie robiłem. A6 nie chciałem bo jest brzydsze od a4 a kierowałem się właśnie wyglądem bo kupowałem samochód pod siebie a nie pod taxi bo taryfa to taka druga praca wieczorami
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
tak jestem taksówkarzem gaz już założyłem 2 tygodnie latałem na pb to mało oplacalny interes to był ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- taki jest plan w głowie konkretnie bbs lm z czarnym środkiem i polerowanym rantem oczywiście repliki ale cały czas się zastanawiam czy na taryfę to dobry pomysl
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Taxometr taxometr w końcu ktoś musi płacić za moje paliwo hehe