Treść opublikowana przez kuba9001
-
brakujący element w wizytowniku
jeśli miałbyś podświetlany wizytownik to wtedy byś miał taki sam plastik bezbarwny jak w kubku do rozpraszania światła ale ze masz nie podświetlany to nic CI nie brakuje chyba ze chcesz kupić podświetlenie do wizytownika to pisz na pw
-
licznik s4 angol do a4 europa
no i cały mistery plan w piz*u
-
licznik s4 angol do a4 europa
Frosty a przyszedł Ci ten licznik z allegro za 100? bo ten pomysł mi wpadł do głowy jak znalazłem te liczniki na allegro a potem w ciekawych aukcjach na forum tyle ze już ich nie było
-
[B6 ASN] Kluczyk Banan z B7 do B6
ja u siebie mam zaprogramowanego banana z b7 z końcówką K i 433 MHz a MK z końcówką BD i wszystko działa. Na przekładanie środka nie ma co liczyć inny kształt nie wejdzie do obudowy z b6
-
licznik s4 angol do a4 europa
Witam mam pytanie czy mając licznik od s4 b6 z kolorowym fisem angola da rade wgrać wsad czy jakoś tak to się nazywa z licznika s4 europy i bd pokazywał prędkość właściwie tzn chodzi mi o to ze przekładając europejska tarcze prędkościomierza do anglika źle pokazuje prędkość ale czy wgrywając wsad bd chodził tak jak Europa?
-
Zwykłe fotele podejdą pod elektryczne?
do Dryji podjedz za carrfur wiesz gdzie? robił mi i Maji taka przekładkę jak zmieniałem u siebie środek
-
Zwykłe fotele podejdą pod elektryczne?
da sie !!! i wiem kto Ci to zrobi
-
Kluczyk z b7 do b6
potwierdzam tez mam z b7 przyuczony do b6 z końcówką K a moduł komfortu BD
-
decory z logo quattro czy da sie odkleić?
a napis quattro jest zgrzany na gorąco da rade zdjąć i potem przykleić w to samo miejsce
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Andrzej to takie expresowe taxi ze jest na miejscu zanim zdążysz zadzwonić:decayed:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
pewnie tez nie długo
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto jaki koszt tych ledów? i do których lampek wziąłeś?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Aaa tulejki sie juz prawie wyje... I bd zakładał poliretany czy jakoś tak ale to musi poczekać na $
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Tzn? Lotka ori s4
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Tez kiedys widziałem Kube na mieście i wiesz co...przypomnial mi się pewien film:decayed: TAXI, tak pięknie szybko wchodził w zakręt na 1905 roku hehe hehe szkoda ze nie widzieliście na kieleckiej jak z Emilk89 i Maja99 we trzech lataliśmy bo jedyny film jaki mógłby przyjść do głowy to szybcy i wściekli scena z trzema czarnymi identycznymi hondami hehehe :grin: a tymczasem wpadł kolejny mały mod mianowicie tylny łokieć z Mc donaldem
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
co do klapy pisz na pw
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
no na taxe to już się teraz nie nadaje sztywno bardzo i twardo ale fajnie się patrzy w lusterku jak ludzie na dołkach podskakują na tylnej kanapie heheh:decayed: ogólnie ciężko jest wjechać w niektóre miejsca ale daje rade
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
staram sie:wink:
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
do ideału z zewnątrz jej jeszcze trochę brakuje chociażby lakierniczo ale tym się kiedyś zajmę
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
mała aktualizacja tematu:decayed: zdjęcia na szybko w aucie zagościła gleba gwint eibach pro street skręcony na maxa ale trzeba wyregulować co by równo stal kola 18 cali rs6 wymiana deski i całego środka na czarny została tylko kierownica i mieszek w swingu jakby ktoś był chętny to zapraszam:decayed: na razie jest skóra z elektrycznymi lędźwiami i schowkami pod fotelami ale bez grzania kupiłem maty ale nie pasują także mam do sprzedania jak coś pociągnąłem instalacje już pod elektrykę i grzanie foteli oraz elektrykę do tylnych szyb szukam tylko boczków skórzanych pod elektrykę z tylu jak na razie tyle bo fundusze na auto się wykruszyły ale planów jeszcze trochę jest
-
problem z drzwiami
sprawdź kostkę jak nie pomoże polutuj na stale
-
Zapala się kontrolka abs i esp pomocy!!!
kolego podłącz vaga i sprawdź błędy ale obstawiam czujnik stopu nowy w aso ok 50 zl
-
Samoczynnie zapalające się tylnie światła postoju - pilne
mam to samo jak w nocy jest duży mróz to rano wychodzę i pala się stopy dobrze ze akumulator dobry to odpala rana normalnie bez problemu
-
Kluczyk pilot
domyślam się ze rozebrałeś ta cześć kluczyka w której zamontowany jest grot? jeśli nie to pod znaczkiem masz śrubkę ,rozbierasz na dwie części i tam MUSI być taka mała szklana pestka i ją musisz przełożyć żeby odpalić auto. Co do otwierania na górze masz filmik co i jak z kodowaniem
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam pytanie czy jeśli w moim 1.8 t bex Q jest zawieszenie 1BR klasy wagowe przód 0JJ i tył 0YK mogę zamienić na zawieszenie z 3.0 asn oska 1BE klasa wagowa przód 0JG i tył 0YH i moja siadzie tak jak powinno przy 1be bądź niżej i jak założę moje zawieszenie do 3.0 to czy ta nie bd stała za bardzo wysoko ?