Treść opublikowana przez kuba9001
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andrzej pisałeś mi to nie cały rok temu i co ja mam teraz Tobie powiedzieć ? :grin:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
podłączyłem dziś podświetlane klamki oraz białe i czerwone lampki w drzwiach instalacje mam ori bo zamieniłem z innych boczków jedynie w drzwiach kierowcy została ori instalacja bez pakietu światło ale z alarmem tak wiec dołożyłem instalacje lampek i klamki w taki sposób : podświetlenie klamki masa pin 4, zasilanie pin 3 z przycisku centralnego zamka lampki masa pin 4 jak wyżej a zasilanie nie pamiętam który pin 32 pinowej kostki ale wcześniej miałem tam podłączoną samą czerwoną lampkę i działała tak wiec dołożyłem zasilanie białej do tego pinu i działało parę minut i nagle przestało dodam ze białe lampki są ledowe sprawdzałem żarówkę lampki czerwonej i diody w białej w tych drzwiach i są sprawne po otwarciu drzwi na fisie pokazuje ale nie świeca lampki co może być przyczyna? sterownik szyb się spalił? czy co? inne drzwi działają normalnie
-
demontaż kokpitu
następnym razem
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
To jutro jadę szukać uchwytów. Tez jestem ciekawy czy mi to wyjdzie ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 21:24 ---------- wpadły postojówki i oświetlenie tablicy od kolegi Tomnik podświetlane klamki oraz białe lampki w drzwiach a takie coś czeka na montaż ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- taka tam "polerowana" trawersa:grin:
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
ok dzięki pobawię się z tym wieczorem
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
wiesz ze nie zwróciłem uwagi sprawdzę to jak bd wracał z pracy a wiesz jak zrobić te logi to może bym je zrobił jak coś pomogą
-
kod radio a brief
podjedz do kogoś kto rozkodowuje radia i Ci to zrobi bez problemu
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
Wchodzisz w Silnik->bloki pomiarowe-> kanał 001 i blok 2 pokazuje temp przynajmniej ja tak robie i chyba dobrze Na zimnym po nocy na zaplonie pokazało 3 stopnie a na dworzu -2 przejechałem nagrzal sie do 90 i tyle pokazuje tez vcds to dobry czy nie?
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
rano sprawdzę i dam znać
-
nr osłony przewodów do zawiasów od klapy rs4 b7 sedan
wiem boczek to chwila tylko ze mam boczek bez alarmu i muszę go tam wyciąć na panel itd i jakoś nie chce mi się zabrać za to już z pół roku się zabieram odkąd założyłem zawiasy ale nie mam czasu na nic + ta pogoda
-
nr osłony przewodów do zawiasów od klapy rs4 b7 sedan
Ja muszę u siebie zrobic guzik ale ten ori z panelem w drzwiach tylko nie mam kiedy bo zimno na dworzu
-
demontaż kokpitu
Za 3 razem to z wyjęciem i włożeniem zajęło mi to chyba z niecałe 5 godzin
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
mam ten sam problem z odpalaniem jak auto postoi dłużej sprawdzałem na vcds czujnik tylko na rozgrzanym silniku to na desce 90 a vcds pokazuje 99-100 czy to może być przyczyna? błędów nie ma czasem wyskoczy od katalizatora
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
spróbuj wsadzić cienki śrubokręt tam gdzie wchodził ten języczek od klamki i przesuń w prawo takie cięgno czy coś nie wiem jak to nazwać ewentualnie wyłam resztę klamki i bd miał dostęp do tego
-
Montaż LED zamiast postojówek
tez mam ledy od kolegi Tomnik i nie wywalają błędu i świeca dobrze śmiało mogę polecić
-
nr osłony przewodów do zawiasów od klapy rs4 b7 sedan
z cena nie chciałem strzelać bo nie wiem czy mi ETKA dobrze pokazuje
-
Klapa bagażnika USA - symbol, dostępność
w b6 czy b7 avant to chyba szybciej i taniej było by wyrezac wnękę na małą rejestracje kupić coś na przeszczep wyciąć wspawać i umalować bo tak to można wieki szukać
-
demontaż kokpitu
wyjecie deski w b6/b7 nie jest trudne jak się wie gdzie są wszystkie śrubki i co po kolei trzeba odkręcać
-
listwa zderzaka tylniego
w b6 tez da się wyjąc bez zdejmowania zderzaka delikatnie podważać raz koło razu i wyjdzie tylko delikatnie bo te zaczepy lubią się połamać
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
A te uchwyty co trzymają czujniki da sie kupić osobno?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
no i kolejny element układanki odebrany od Marcina zderzak na tył od s4:banan: do świetności to jej brakuje już Ci wczoraj mówiłem jak złoże wszystko do kupy i ogarnę ją lakierniczo wtedy bd dobrze:wink: mi tez było milo poznać i do następnego jak bd w Radomiu to dzwon obejrzę Twoja teraz muszę jakoś wyrezac pdc w tym zderzaku tylko jak?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
no tym a czym tylko jak ja go włożę do środka ?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
mam pytanie czy były takie blendy pod kamerę ale w wersji USA tzn pod małą rejestracje ?
-
Gałka biegów, przyciski mf, kierownica
ciężko naciągnąć ten mieszek z a3 do a4? bo gałka i mieszek została mi jeszcze w swingu po wymianie środka
-
nr osłony przewodów do zawiasów od klapy rs4 b7 sedan
o ile się nie mylę to 8E5 971 821 C ale ceny nie znam