Treść opublikowana przez kuba9001
-
SPOTY RADOMSKIE
Juz nie jeździ Bardzo charakterystyczna Taxi Pany to nie ta a4 a taxi ma urlop do czasu az nowy projekt ożyje i to dopiero bd charakterystyczne taxi Klapę usa zdjąłeś?Jechałem wczoraj za tobą Wernera to nie mogłem być ja bo audi trup:) czołówkę miałem przed świętami i odrazu uprzedzam nie moja wina
-
SPOTY RADOMSKIE
Juz nie jeździ Bardzo charakterystyczna Taxi Pany to nie ta a4 a taxi ma urlop do czasu az nowy projekt ożyje i to dopiero bd charakterystyczne taxi
-
B7 Crew
tez mam problem z tym lusterkiem da rade założyć bez czujnika deszczu samo lustro z b7 jak kolega pisał z przykręconym małym mocowaniem mechanicznie wiem ze sie da ale czy jak podłącze sam czujnik zmierzchu to nie bd waliło błędu na fisie o czujnik deszczu?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
czy lusterko z b6 z czujnikiem kompasem itd podejdzie do b7 jesli chodzi o podłączenie pod mce ? uprzedzam odp o mocowanie pod czujnik deszczu itd w b7 mam zwykle mocowanie zastanawia mnie tylko czy przy kodowaniu nie bd mi później wywalało jakiegoś błędu na fisie od czujnika deszczu ?
-
SWAP 2.7BIT do B7
siema podczepię się pod ten temat mam pytanie 2,7 podejdzie bez większych problemów do b7 3,2? łapy poduszki pas przedni chłodnice skrzynia itd wszystko pasuje czy to jakas rzezba musi byc? kupiłem baze do modów ale muszę skompletować resztę gratów i wiem ze kompletnej listy nigdzie nie dostane ale z grubsza może chociaż
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
temp oleju nie działa na fisie?
-
licznik RS4 B7 do B6
Mam tak od ponad roku ale chce kolorowy fis a skoro mam całe zegary to lepiej założyć całe wkoncu po to je kupiłem Szukam kogoś kto by mi to ogarnął bo jeden nie odbiera a drugi tez jest ciężki klient szkoda gadać...
-
licznik RS4 B7 do B6
Wlasnie to u Nosba w bialasie widziałem czyli jednak sie da. Wiesz moze czy miał tam normalnie logo startowe, temp oleju i inne funkcje co sa w rs4 ?
-
licznik RS4 B7 do B6
odgrzeje kotleta... leży u mnie licznik z rs4 ponad rok kupiłem po zalaniu ogólnie trup nie załącza się. Zaraz po zakupie bylem u fachowca który powiedział ze mi to ogarnie tzn mam jeszcze jeden licznik z b7 kolor diesel i ze z tych dwóch ogarnie jeden tak ze bd pasował do mojego b6 w benzynie i po przełożeniu tarcz z rs4 bd prędkość pokazywać prawidłowo i temp oleju jak w rs4 na fisie. Wiem ze gość jest ogarnięty w tych tematach ale dla pewności zapytam czy ma ktoś zamontowany taki licznik w b6 zdaje mi się ze gdzieś kiedyś widziałem na forum. z rozmowy z nim wynikało ze jest świecie przekonany ze da się to zrobić tylko większości twierdzi ze rb8 nie podejdzie do b6 wiec da sie czy nie ?
-
Wzmacniacz antenowy z kombi do sedana
Witam da radę zamontować jakoś wzmacniacz antenowy od kombi do sedana ? Wiem ze sa inne ale mam z kombi obsługujący Webasto i potrzebuje go zamontować do swojego sedana bo ori do sedana pod Webasto nie moge dostać. Jakieś przejściówki mozna zrobic tych anten? bo koncówki sa inne i zmienić miejsce montażu bo z kombi nie wejdzie nad szybę. Ma ktos jakiś pomysl jak to zamontować ? Nikt nic ?
-
Co to za przycisk S
A posiada ktos nr tego przycisku ? Do czego innego bym go wykorzystał
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
da rade zamontować wzmacniacz antenowy z kombi do sedana ? bo mam z kombi z koncowka Q a do sedana powienien byc z koncowka AA lub T i nie do dostania sa
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
mam możliwość wymontować Webasto z samochodu kolegi i zamontować je do siebie co muszę dokładnie wyjąc i co bd mi potrzebne zeby w jego a4 nie było widać ze tam było Webasto napewno wąż zeby zamknąć obieg wody ma ktos nr tego węża ? Obaj mamy zbiorniczek pod spryski ale jego pewnie jest inny i należałoby je zamienić ? Gdzie znajdę wszystkie moduły ktore bd mi potrzebne i czy wiązkę da sie wyjąc cała czy trzeba ją ciąć ? Jego a4 to 1.8t bfb kombi mój bex z Q sedan. Webasto ma zamontowane koło intercoolera z lewej strony raczej bd pasować do mnie ?
-
RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek
a czy to czasem nie jest przekładka? licznik w milach i uchwyt na kubek masz z lewej strony
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
w zeszłym tygodniu bawiłem się z tym podświetleniem zrobiłem na jedne tylne drzwi i jednak odpuściłem tyle ze zrobiłem kolor czerwony ale jednak wole ciemność choć nie powiem na zdjęciach u Siemiana i Ciebie fajnie wygląda a fura kox. Choruje na ta fele tyle ze moje audi w tym roku musiało iść na dalszy plan
-
SPOTY RADOMSKIE
Szwajcaria przestała schodzić
-
SPOTY RADOMSKIE
a co z klapa tzn rejestracja ta dorabiana ? założyć jakoś ta normalna wygiąć czy coś ?
-
SPOTY RADOMSKIE
całkiem czarne
-
SPOTY RADOMSKIE
tak myślałem ze to Ty:wink: a co do klapy a raczej tablicy orientujecie się jak jest z czepianiem się do tego w Anglii i do ciemnych szyb bo jadę w piątek i nie wiem czy zmienić szyby i założyć normalna tablice ew klapę cala bo tablice mam standardowa żeby to jakoś wyglądało
-
Nowe sprzęgło do bexa
Odgrzeje kotleta Auto jak w temacie a4 b6 1.8t bex Wymieniłem dziś sprzęgło u siebie tarcze obilem kewlarem docisk kupiłem nowy od diesla o takich nr jak wyżej 3000 815 001 nowe lozysko oporowe po złożeniu po trzy krotnym naciśnięciu sprzęgła rozwalił sie wysprzeglik kupiłem nowy to samo. Czy ten docisk jest jednak zbyt mocny i strzela najsłabsze ogniowo wysprzeglik? Czy jest możliwość złożenia czegoś nie tak? Czy mechanik popełnił jakiś błąd? Jutro skrzynia ponownie do wyjęcia Macie jakieś pomysły czemu tak sie dzieje ?
-
[B6 AWX] Niebieski dupowóz 1.9 TDI 130 by grampp
albo 1br 13mm wyższe od 1ba miałem takie seryjnie u siebie
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
tunel kupie
-
SPOTY RADOMSKIE
bo ja leniwy jestem
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
PDC jest jak oryginał mocowania sa ori z tamtego odklejone tylko jebnalem babola bo nie sprawdziłem ze w tym miejscu jest belka i musiałem ją wyjąc ale ogarne to wycinajac w niej miejsca na czujniki. Rurki miały delikatnie wystawac ale robiłem to na szybko w sobotę po 16 i dziadek od tłumików był szybszy niz myslalem zanim skończyłem rozmawiać przez tel to juz zdążył przyspawac i jak przyszedłem to było po wszystkim
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Zaraz cos może cykne na szybko dla podglądu ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Takie na szybko specjalnie dla Marcina jak założę gwint to zrobię w dzien jakieś foto może wreszcie ładne wydechy sa ok? Czy bardziej schować?