Treść opublikowana przez kuba9001
-
Zderzak tył PDC + dokładka tył S-LINE
dokładkę przełożysz bez problemu sam tak robiłem
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
dekory w piano pomysł który od dawna chodzi mi po głowię ale brak czasu na realizacje. Powiedz mi co to za folia bo zastanawiam się nad tym ale żeby pomalować bo chyba byłby jeszcze lepszy efekt?
-
dziwne odgłosy
krańcówka zamka maski do czujnika oleju ma bardzo dużo jest to ze sobą jakoś połączone bo dopóki nie otworzysz maski nie skasuje Ci się to bo jak chcesz sprawdzić/dolać olej bez otwarcia maski ? przerabiałem ten temat kiedyś u ojca w audi i miał złączone kable od krańcówki jak już kupił tak było ze po otwarciu maski nie pokazywało na fisie wymienił czujnik było to samo dopiero ktoś mądry wpadł na to ze musi być sygnał otwarcia maski
-
bezpieczniki czy sa wszystkie
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-45573/ tu masz opis bezpieczników który za co odpowiada sprawdź za co odpowiadają puste miejsca i porównaj z wyposażeniem np grzanie siedzę bezpiecznik 44 widzę ze masz puste miejsce jeśli nie masz siedzeń to i nie ma przewodów doprowadzonych do bezpiecznika bo i po co dlatego masz puste miejsce i sprawdź tak resztę miejsc albo porostu sprawdź czy w tych wolnych miejscach są włożone piny jeśli nie to tak ma być jeśli są uzupełnij bezpiecznikiem
-
Grzane dysze spryskiwaczy kiedy sie zalanczaja ?
dysze grzeją na 99% po przekręceniu zapłonu czy cały czas albo jak długo to nie wiem
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Było to opisane, parę stron wcześniej- wystarczy wlutować diodę w kabel... zapomniałem który, ale jest to parę stron wcześniej opisane ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- post #39 ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- jeszcze zauważyłem, że ten moduł od proeltec jest trochę przereklamowany i dość słabo wykonany, nie wiem czy taka słaba sztuka mi się trafiła czy wszystkie tak mają- po 3 krotnym wpięciu i wypięciu wtyczki z kablami powypadały piny z modułu a przeglądając allegro widać, że pojawiło się sporo modułów z soft startem, zabezpieczeniami itp za mniejszą kasę... dzięki sprawdzę z tą diodą i dam znać czy pomogło. Rozumiem że wlutowuje ja w kabel idący do przesłony od światła drogowego ?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
szczerze to nie wiem bo nigdy nie sprawdzałem ile pali na trasie ale po mieście ok 16-17 litrów LPG
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jak już pisałem mam podobnie tyle ze z sd2 i póki co nie używam bo później działa razem z mijania. Spróbuje przepiać żeby się wyłączało z mijania bo mam podpięte jak Ty żeby drl gasły po włączeniu postojówek zobaczymy co to u mnie da. Co zrobić żeby nie drgała przesłona bo strasznie drga i mnie wkur....?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Ja sie szybami nie przejmuje zerwać nie zerwe bo mnie nikt nie zmusi a dowód niech zabiera przegląd najmniejszy problem A pochwale sie ze ciemno zrobiło sie tez w środku jutro foto ---------- Post dopisany 13-12-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 22:48 ----------
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Ogólnie poluje na zderzak s4 na tył i klapa USA i bd malina co do szyb to potrzebna mi szyba na Taxi a jak przyciemniac to wszystkie
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Jedze ponad miesiąc i nic a uwierz mi ze pól dnia spędzam w samochodzie póki co nikt sie nie doczepil a jak doczepi to i tak nie zerwe niech zabierają dowód
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
może kiedyś znajdę trochę czasu na jakieś lepsze zdjęcia w plenerze ale póki co kolejne z placu DRL już zamontowane ale nie mam zdjęcia jak świeci na aucie kolejna wymiana foteli za mną tym razem podgrzewane sporty w pełnej skórze i pełnej elektryce aż proszą się o pamięć pod czas pokazów AIR SHOW w Radomiu miałem małą przycierke grill s4 niestety umalowany cały na czarno i bardzo się zlewa z ramka. Szukam także dolnego do kompletu jako ze brakuje mi czegoś z poprzedniego auta co mi się bardzo podoba to poprosiłem o to sam siebie na mikołaja tylna klapa usa po za tym przyciemniłem szyby narazie mam reklamę na tylnej ale to za niedługo się zmieni i bd ciemna ogólnie auto jest dookoła poobijane jeszcze w poniedziałek kolega oberwał mi dokładkę z przodu i porysował z prawej strony tak wiec po zimie szykuje sie na malowanie raczej całego auta na dniach może wleci coś na co tez długo czekam
-
Lakier zaprawkowy Z ASO
Ok dzieki wielkie
-
Przelaczniki szyb z A5 do B6/B7
miałem taki na 4 szyby zamontowany u siebie i działał nawet jak jeszcze miałem korby z tylu wiec i ten bd pasował jeśli kostka jest taka sama a obstawiam ze jest
-
Lakier zaprawkowy Z ASO
ile taka zaprawka kosztuje w aso i jakiej pojemności to jest ?
-
Manual na automat?
Skoro fabrycznie były montowane automaty to wszystko się da zależy tylko od tego czy to się będzie opłacać bo kupić skrzynie używkę i za jakiś czas robić jej remont do tego montaż tez pewnie nie jest taki prosty i tani na pewno brakuje kilku instalacji które trzeba dorobić/dokupić to wszystko sumując może być nie opłacalne. Chciałem robić kiedyś odwrotny zabieg w pasku 1,9 avf z automatu na skrzynie 6 do tego nówkę sprzęgło i dwumas to wychodziło ok 4500 lekko gdzie na pewno było prościej niż tu
-
Pedał gazu dziwnie reaguje 1.8T
miałem kiedyś to samo w Passacie ze woda dostawała się do puszki komputera i odcinało całkowicie gaz wszystkie kostki były później zaśniedziałe wyczyściłem uszczelniłem puszkę i było ok ale zanim się tam dostałem to vag pokazywał mi błąd potencjometru i może tam zacznij szukać winy bo ta woda ściekała mi na dół po przewodach prosto na potencjometr może masz go uszkodzonego/zaśniedziałego ?
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
a nie masz vaga albo kogoś z nim najprościej ja wyłączyć podjedz do siebie na spot napewno ktoś ma i CI pomoże
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
a nie da sie vagiem tego wyłączyć? w a6 c5 passacie b5 napewno sie da może i tu można?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
tez czekam na cene bo przy sd2 srasznie drga mi przeslona i jak pochodzi dluzej to dziala razem z mijania cos sie zjebalo a to juz 2 modul
-
[B6 AVJ Q] Poczciwa Czarnulka.
to chyba jest nas dwóch już na tym forum
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
a mi sd2 chyba znowu ch.. strzelił jak chodzi długo to później działa razem z mijania
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Bartku już ogarnąłem temat MK musiałem przekodować o czym zapomniałem bo szyby i tak działały to myślałem ze mam już zakodowany
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
SD-2 by kogiel
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Musiałbys kupić sd2 z funkcja CLH i chyba by było dobrze