Treść opublikowana przez kuba9001
-
Nie działa tylna wycieraczka
Sprawdzałem na wtyczce i na mce tzn pociagnalem kable od mce do wtyczki nowe „na krótko ” i dalej nie działa. Jeśli podam masę na te dwa z wtyczki to działa. Manetkę tez podmienialem. Przestało działać jak odebrał samochód po przekładce z multi na manual. Wymianiany był do tego sterownik silnika bo w starym ponoć nie dało się czegoś przekodować i od tamtej pory nie działa mu wycieraczka. Wątpię żeby w sterowniku silnika było jakieś kodowanie od wycieraczki które ma na to wpływ skoro u kogoś w tym wątku jest ten sam problem i brak masy na dwóch środkowych przewodach we wtyczce.
-
Nie działa tylna wycieraczka
Ale tu silnik na krótko działa. Nie wychodzi masa z mce na te dwa środkowe przewody jeden to wycieraczka a drugi spryskiwacz. Najprawdopodobniej padło mce
-
Nie działa tylna wycieraczka
Nikt nie ma żadnych pomysłów już ? Okres kwarantanny jest czas pogrzebać
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Z jaka częstotliwością działa w końcu europejski homelink ? 433 czy 868 ? Lampkę z guzikami kupiłem, mce i mk obsłuży i teraz pytanie czy dokupić moduł czy przerobić pilota i podpiąć na krótko pod guziki. Bramy podwórkowe są chyba na 433mhz bo patrząc na pilota to takiego o innej częstotliwości nie znalazłem na necie. Nie chce się ładować na darmo w zakup modułu i ściągania gościa od bramy przez administracje jeśli to nie zagra
-
Nie działa tylna wycieraczka
Doszedł ktoś z was z tą wycieraczką? U ojca jest to samo. Manetka w vcds pokazuje położenie. Silnik na krótko działa. Nie ma napięcia na tych dwóch środkowych przewodach we wtyczce silnika.
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Witam mam zakodowany aku 105ah Agm posiadam start stop ale nie używam go i jest wykodowany czy mogę kupić mniejszy aku tzn zwykły nie pod start stop i przekodować ?
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Kolego wrzucisz swoje logo z tym czerwonym b8 ?
-
SWAP na QUATTRO manual w A4 B8
Poda ktoś gdzie trzeba wpiąć kable od pływaka ? Quattro już siedzi zostało tylko podpiąć pływak i przekodować licznik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
2.7 BiT BRILLIANT RED SLINE AVANT TAXI
Przerabiałem EU Sent from my iPhone using Tapatalk http://allegro.pl/show_item.php?item=6669364488 zobaczymy cisnienia nie ma
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
To są dwa inne radia Racja teraz dojrzałem to w samochodzie ma MEDIA a to wyjęte ma CD/TV. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
To drugie tez nie jest LED to wałek jest. Zobacz naklejkę 192 końcówka. Ktoś zmienił klawisz na media Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Bolkowe TFSI Q Red Avant Recaro
nie wracałeś czasem przez radom? bo zdaje mi się że to Ciebie widziałem
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Odrysowałem wzór na szybie okleiłem taśma malarska i pomalowałem primerem. Schnie to moment nakleilem podcięta podkowę pod duży czujnik klejem do szyb za dwa dni poskładałem wszystko do kupy Sent from my iPhone using Tapatalk
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
ja u siebie zakładałem lusterko z b6 fotochrom z przerobionym uchwytem na duży na mały uchwyt szyby muszę tylko poprawić żelek bo źle go przykleiłem i dlatego tak odstaje
-
2.7 BiT BRILLIANT RED SLINE AVANT TAXI
pare fot na szybko po myjni
-
2.7 BiT BRILLIANT RED SLINE AVANT TAXI
Siema Audi a4 zakupione w Listopadzie, z przebiegiem 151 tys. km. w pełni udokumentowanym auto sprowadzone z Niemiec a dokładnie buda bez silnika Rok produkcji 03.2005 Kolor Brilliant Red LY3J ori lakier (prawy błotnik przód drugi lakier) Silnik a raczej jego brak 3,2 FSI quattro 6 biegów Budę kupiłem z myślą o swapie na 2,7 Bit i po prawie pól roku doczekałem się 2,7 Bit ARE+ 311KM 454Nm LPG jako ze moje poprzednie taxi skończyło u mnie swój żywot poprzez czołówkę przed Bożym Narodzenie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/215890-b6-bex-a4-18-tq-s-line-taxi-tyl-s4-usa/page-8?hl=taxi? i 4 miesiące siedziałem w domu to kasa na większe mody się trochę rozeszła ale myślę nadrobić w szybkim czasie narazie założyłem parę gratów ze srebrnej co mi zostało Wyposażenie : Koła ori 17' 235/40 BI-Xenon skrętny z systemem samo poziomowania i spryskiwaczami reflektorów Servotronic Szyberdach Fotele materiały sline Dekory rybia łuska Radio ori kaseciak + 9 głośników + ori tuba i wzmacniacz Kierownica 3-ramienna 4x Elektryczne szyby Elektryczne lusterka Parktronic tył Mody większość pozostałości ze srebrnej Przeróbka na 2 Din Tunel b7 USA- 3 lata szukałem Wymiana radia na JVC AVX840 + dekoder dvbt Dekory oklejone czarna folia może tu się doczekają umalowania w piano Wymiana głośników przód HERTZ HSK 165.4 Włącznik świateł AUTO + CLH + DRL Odblokowanie Fisa Przeróbka i montaż lusterka fotochrom z kompasem pod mały uchwyt + czujnik deszczu Spryskiwacze mgiełkowe grzane ( niepodłączone ) Listwy na drzwi S4 pomalowane narazie PlastiDIpem docelowo umaluje w kolor Skora z A6 C6 Full elektryczna grzana siatki pakiet światło (niepodłączony ) do przeróbki tylne siedzisko nie bardzo pasuje Schowki pod fotele Tylny łokiec z Mc donaldem Tunel na narty Podświetlane klamki i lampki w drzwiach Plany: FMIC Więcej mocy Hamulce z S4 Czarna podsufitka Ciemne szyby Czarny Grill S4 albo malowanie tego na czarno Malowanie środków lamp na czarno Tylne Ledy z a6 dawcy leżą ale jedne już z b7 lampy popsułem i lipa Zewnętrzne fotochromy czekają na montaż PDC przód Montaż kolorowych zegarów z rs4 b7 czekają na montaż RNSE LED + multifunkcja Tempomat Webasto ori na pilota czeka na montaż Regeneracja gwintu i wrzucenia na auto Większe koło Ogólnie planów jest jeszcze dużo chciałbym doposażyć pod chociaż prawie full ale to nie tak szybko Swap zrobiony przez Nosb Performance za co Daniel jeszcze raz wielkie dzięki!!! Foty z aukcji po zakupie i narazie mam takie tylko na telefonie jutro może coś ogarnę
-
Klimatronik z b6 do b7 podejdzie ?
Dziękować ten schemat widziałem ale nie ogarniam
-
Klimatronik z b6 do b7 podejdzie ?
W b6 wychodzą 2 kabelki od ogrzewania szyby z klimatronika a w b7 1 to mam ten jeden przepiąć w to drugie miejsce ?
-
Klimatronik z b6 do b7 podejdzie ?
Siema mam problem z klimatronikiem zamontowany mam z b6 a mam b7 i nie działa ogrzewanie szyby. Wiem ze z b7 da sie do b6 dokładając przekaźnik i ogrzewanie szyby działa, da sie ten problem tu jakos rozwiązać czy tylko wymiana klimatronika na ten z b7 ? Nikt nic ?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
Pojęcia nie mam jaki rozmiar ale był ciut mniejszy dosłownie o włos i papierem ściernym podszlifowalem i jest gitara miałem robic manual ale pośpiech i wyleciało z głowy. Marcin dzwon jak bd jak nie odbieram rano to śpię to dzwon do skutku dawno tu nic nie pisałem wiec może trochę odświeżę do auta wpadło ori webasto na pilota, hamulce na przód 320 i rdza Audi nie dostanie już nic nowego wręcz przeciwnie co się da wystawie na sprzedaż resztę zabiorę do nowego projektu wiec jeśli kogoś coś interesuje zapraszam na pw auto robię na serie audi zakończyło u mnie swój żywot czołówką przed świętami znalazł się chętny na reanimacje i pojechało w Polskę temat można zamknąć a jak odbiorę następce od Nosba to założę nowy temat o:
-
B6 DIVISION
bierz tylni do kompletu leży czeka kurzy się
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
ja w b6 miałem pionowe w nadkolu i takie wyjąłem z b6 1.8t bfb ori zamontowane z 2003r
-
wizytownik USA/UK i zaślepka chrom
dzieki
-
wizytownik USA/UK i zaślepka chrom
szukam nr wizytownika z UK albo USA montowanego z prawej strony z chromem i malej zaślepki tez z chromem jak na foto
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie sie wyklepie a audi robi sie nowe Mnie sie wyklepie a audi robi sie nowe