Treść opublikowana przez kuba9001
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
dziś znalazłem trochę czasu i założyłem sd2 przez przekaźnik jak w poście 190. DRL świeciło dopiero po odpaleniu auta ale nie gasło już w ogóle chyba ze wyłączyłem włącznikiem odpiąłem stały plus od śruby pod MCE i tez podłączyłem pod bezpieczniki po zapłonie teraz jest OK. Tylko jest małe "ale" mianowicie 0 od DRL świeci się gdy mam ustawione na 1 dopiero po odpaleniu gaśnie i zostaje podświetlone 1 da się to jakoś podpiąć żeby się nie paliło to 0 ? obstawiam ze chodzi tu o stały plus bo wtedy tego nie było dopiero jak przekaźnik zaskoczy to gaśnie a gdyby podłączyć + na przekaźniku odwrotnie jak w poście 190 tzn 1 plus ze śruby 2 po zapłonie ?
-
Lampki obrysowe w zderzak od B7
tez kiedyś o tym myślałem bo miałem paska b5 fl z usa i teraz brakuje mi tych obrysówek ładnie to wieczorem wygląda ale w a4 b6 to już bd raczej wyglądało jak rzeźba i nie bd takie ładne. Widzę ze masz lampy z obrysami a przerobić to żeby się jakoś ten odblask podświetlał? bo w oryginale jak dobrze kojarzę nie podświetla?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokładnie o ten opis mi chodzi:wink: w poniedziałek zamontuje tak jak w 190 poście i napisze jaki efekt dzieki za opis:wink:
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Kogiel na stronie pisze ze zapalaja sie dopiero po zapaleniu samochodu bo o to chyba Ci chodzi z tym auto startem ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok dzieki wielkie o takie cos mi chodziło. + po stacyjce skąd najlepiej pociągnąć może być z bezpiecznika od pompy paliwa albo z którego najlepiej ? Mam podłączone radio bezpośrednio pod plus ze stacyjki cienki czerwony kabelek jak dobrze pamietam ale nie chce tam nic podłączyć zeby nie było zakłóceń w radiu
-
Spalona żarówka podświetlenia rejestracji i brak błędu
Kumpel w b7 nie miał ogólnie jak kupił to golas był tyle ze 2004 rok
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduł sd2 5 przewodów czarny masa dwa niebieskie na drogowe brązowy ( wejście +12V pojawiające sie w momencie włączania Swiatel mijania. Sygnał służy do wyłączenia Swiatel dziennych przy włączonych światłach mijania ) to podłącze do postojowych zeby wyłączało drl przy postojach. Czerwony zasilanie układu + 12V po stacyjce i pod co najlepiej to podłączyć który bezpiecznik czy to bd jakoś do tego przekaźnika ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jest w pierwszym poscie napisane, wystarczy poszukać uwierz mi ze przeczytałem wszystkie tematy na tym forum dotyczące drl wole się upewniać zanim znowu spale drugi moduł albo zanim zacznie działać jak powinien bo np plus po zapłonie wyczytałem brany był z rożnych bezpieczników itd dlatego chciałem jasnej odpowiedzi skąd najlepiej rozumiem ze 1 plus wezmę ze śruby kolo MCE 2 czerwony plus z sd2 ?] 3 pin 3 z drl 4 ? nie mam pomaranczowego 5 izoluje ?
-
Spalona żarówka podświetlenia rejestracji i brak błędu
Może to głupie pytanie ale rożnie bywa napewno masz kolego MCE z kontrola żarówek ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dodam ze sd2 mam bez CLH i wychodzi z niego tylko 5 przewodów czerwony czarny brązowy i dwa niebieskie chce zeby drl gasiło sie tez na postojowych
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie opisze ktoś łopatologicznie jak to zrobić co gdzie dokładnie podpiąć itd
-
Żarówki w halogenach (przeciwmgielnych) - żarówki LED zamiast H11
- Żarówki w halogenach (przeciwmgielnych) - żarówki LED zamiast H11
to ten kolega którego szukasz- Adaptacja Vin
które sterowniki konkretnie ?- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
kupiłem już drugi sd2 bo pierwszy uwaliłem przez zwarcie bo się spieszyłem i teraz bd robił powoli ale muszę o coś dopytać mianowicie mam włącznik auto mce F włącznik CLH i DRL chce podłączyć sd2 tak żeby się samo przełączało po zmierzchu na mijania z pozycji auto i tak w sumie miałem podłączone zanim spaliłem sd2 tylko ze chce żeby przełącznikiem DRL dało się wyłączyć sd2. Dostałem schemat od Domina tu gdzie czerwona strzałka odlutowujesz rezystor i nózka na bok , tu gdzie zielona dolutowujesz się kabelkiem z pinu 3 włacznika drl tak tez zrobiłem i dało się wyłączyć w pozycji 0 działało w 1 ale cały czas podświetlało sie 0 kto wie czemu tak? i skąd najlepiej pociągnąć + ? moj sd2 wygląda troche inaczej niz tez na schemacie od Domina ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
dzięki:wink:- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
przez parę dni były chromy ale na szczęście już są łopaty. Musiałem założyć tamte bo tylko do takich miałem dostęp z tym samym rozmiarem opon co moje które są wbite w legalizacje taksometru. Miałem mało powietrza z tylu i tak jeździłem nie czułem aż na oponie zrobiły się "wielkie bąble" gdzie mało jej nie rozerwało juz i pokrzywiło felgę ale wszystko ogarnięte teraz chodzę sprawdzam czy już nie ucieka nigdzie powietrze ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 13:48 ---------- mała aktualizacja modów lusterko wewnętrzne czarne fotochrom z czujnikiem zmierzchu zewnętrzne fotochromy przyciski i kubek w chromie nareszcie ogarnięta elektryka szyb z tyłu i komplet boczków w skórze siatki w oparciach foteli ogarnąłem tez grzane fotele narazie znowu naleśniki ale jak trafia się kubełki to znowu zamienię na dniach przyciemniam szyby i montuje drl wtedy porobię jakieś ładne foto- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dziś wyrezalem sobie szybki z tylu. Wiązki ze słupka B do A zrobiłem z ori wiązki wyciągniętej z Anglika z przodu tzn kostki z kablami odpowiednio długimi szyby działają nie dałem tylko bezpiecznika bo dopiero teraz znalazłem temat. Na fisie pokazuje otwarcie drzwi tylnich ale nie zapala sie światło w podsufitce i jak otworze z pilota samochod i otworze tylko tylne drzwi to po chwili sie zamyka co to może być?- Proszę o pomoc w przywróceniu dobrego stanu mojej A4 b6....
kolego raczej nie ten dział- Zmiana oleju w skrzyni i moście quattro
u mnie problemów nie ma pytam z ciekawości- żółta kontrolka abgaskontollsystem
najlepiej to podepnij vaga wtedy będziesz wiedział co jest- Zmiana oleju w skrzyni i moście quattro
dołączam się do pytania bo może warto tam zajrzeć- Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
ja leje motula i jestem zadowolony Tobie tez polecam dobry olej to podstawa- 1.8 T bex
- Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
kupiłem lustro z b7 fotochrom pod czujnik deszczu chciałbym je założyć do b6 tak żeby działał włącznik AUTO I CLH jest to możliwe? MCE mam z końcówka F auto i clh już zamontowane a lustro miało być z czujnikiem zmierzchu żeby wszystko działało jak trzeba tylko nie doczytałem ze lustro z b7 ma czujnik zmierzchu zintegrowany z czujnikiem deszczu:facepalm: zmyliło mnie to ze dużo osób zakłada to lustro do b6 ale dla samego fotochromu jak teraz doczytałem. Da rade jakoś to ogarnąć? ewentualnie druga sprawa to ze mogę zamienić to lustro w innym samochodzie na ori b6 z czujnikiem tylko jak przekodować tam MCE i jak podłączyć żeby nie wyświetlał się błąd na fisie w aucie zamontowany fabrycznie auto i clh - Żarówki w halogenach (przeciwmgielnych) - żarówki LED zamiast H11