Treść opublikowana przez Przemek0922
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
A więc zrobiłeś tak jak kiedyś rozmawialiśmy i flaty białe no no ładnie się prezentują ale utrzymanie ich w czystości ... Dobrze modzisz . Powodzenia w dalszych modach . A ta przepływke ogarnełeś ?
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
kolego auto super a widze w podpisie , że planujesz flaty to bedzie już kox wyposażenie masz takie jaki mi sie marzy noi Q.
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Ja jak swoje malowałem to myślałem właśnie nad zielonym taka limonka Tutaj macie dzwięk wydechu i odcinke
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Autko było upalane raz i wiecej nie bedzie opony poszly odrazu na śmietnik Myślałem zrobić halogeny tak jak Szafa ma zrobione odblaski w drogowych. Na wiosne zbieram pieniążki i bede malował cały samochód. Chudy znajdz jakis kontakt do Gwerty i niech Ci zrobi ktoś profesjonalnie, bo ja mam samorobki i wiele bym poprawil .
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
[/color]Witam ponownie po małym zaniedbaniu wątku mojego Audi Wpadł ori ksenon od jaszczura Obłyśniki poszły do regeracji , wpadły ori żarniki D2S philipsa 4800K 85122+ ale ceny originalnych żarników są przy okazji wymiany soczewek pomalowałem lampy na czarny mat oraz gril potraktowałem Plasti lakiem. Zdj dodam jutro. A dziś pokaże wam jak jedzie moje wozidło po programie na 136KM 302 NM odrazu mówie , że nie hamowane tyle przeliczyl nam program . Audi smoke - YouTube a Tutaj zdj . up
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
taka można powiedzieć oryginalna jak prawdziwy xenon u mnie masz zdj na końcu jak wygląda w soczewce ori 4800k
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
to jak już bedziesz montowal to chociaż nie jakies 6000k tylko ludzkie 4300
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Boże ty jeździsz ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach ale sutko sie prezentuje zacnie .
-
Srebrzyna :D
Witam. Audi i zmiana lamp na polifty na duży +. Ale np dla mnie nie pasuja te diody w zderzaku , jak już byś chciał lampy do jazdy dziennej to tylko w miejsce ori haloegenów poliftiowych powodzenia w modzeniu
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
Autko fajne przydała by się delikatna gleba tylko nie montój chińskich HID-ów ;d a 4 szyb w prądzie to brakuje i u mnie
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Najlepsze jest to że mieszkam w Ostrowi a nic o zlocie nie wiedziałem
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Mnie również ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Jak coś to pisz na pw . Bo problemu nie widze żeby spotkać sie i pogadać
-
Problem z zaworem n109
Wymieniony był na sprawny tyle że używany na tym przewodzie to ma być ciągle zasilanie czy dopiero ten czujnik podaje jakiś sygnał ??
-
Problem z zaworem n109
Witam panowie. Mam problem z seatem alhambra afn. Odpalajac auto wchodzi na obroty i wydziela olbrzymie ilości dymu . Na vagu pokazuje że n109 uszkodzony. Wymieniłem czujnik wzięty z kolegi tdi i problem został. A dziś kupiłem miernik elektryczny i brak napięcia na czujniku. A na forum pisali żeby na krótko podłączyć plus z aku ale dalej nic , odpinalem g62 jak sie nie myle i dalej nic . Pomocy
-
dziwny wykres z hamowni, gwałtowny spadek po 3 tys obrotów
A może czujnik ciśnienia atmosferycznego w ecu sie poddał miałem podobnie w alhambrze . Podmieniłem ecu z innego 110km i lata az gwizda
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Gril to ma wzór rs-a
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Autko naprawde kozak tutaj pasowały by avusy 18" jak u kolegi Kaffar A grill to ty zostaw taki jaki jest bo ładnie przód wygląda .
-
Gwint FK piszczenie
A te tulejki sanek przy obciążonym nawiasie nie dostają jakiś łuzow ? Lub może jakieś gumki co kolwiek jakiś trop , ślad bo chu.. mnie strzeli nie da sie normalnie jeździć , muzyka głośniej a i tak słychać puk puk.
-
Gwint FK piszczenie
A u mnie panowie to jest dźwięk dochodzący z dwóch stron i ja wymienialem całe zawieszenie z seryjnego na gwint używany. Po wjechaniu w dziurę czy nawet łączenie asfaltu jest stuk te styki są ciągle nawet jak autem machinę na równej nawierzchni one sie pojawiają. Na oryginalnym nawiasie było ok nic nie pukalo .
-
Poduszki belki
Przyłączam się do pytania wasill20 bo mam niezidetyfikowane pukanie z którym nikt nie może sobie poradzić.
-
Gwint FK piszczenie
Panowie mam znowu prośbe do was po waszej poradzie dotyczącej smaru piszczenie pięknie ustało ale zostało takie popupikanie z przodu i tu jest problem bo wymienione z przodu mam górne przednie i tylnie wachacze dolny banan koncówki drążków i łączniki stabilizatora.Oczywiście to wszytsko z dwóch stron do ewentualnej wymiant zostal ten wachacz prosty co sie amorki przykreca lecz na stacji djagnostycznej i u mojego mechanika nie ma na nim luzów. A i wymienione zostaly te gumy na górze amortyzatorów, także rece opadaja a stuk jest dalej. CO ROBIĆ ??
-
Gwint FK piszczenie
mam smar litowy LITEN ŁT-43 Uniwersalny smar litowy nada się?? a jeszcze co mi przyszło do głowy to smar do smarowania łańcuchów motocyklowych bo przeciez do niego nie klei sie kurz i reszta syfu co wy na to ??
-
Gwint FK piszczenie
Panowie mam problem z gwintem przód dokładnie to lewa strona. Został on wczoraj rozebrany tj zdjęta sprężyna, i tłok chodzi ciężko i ładnie wychodzi do góry tyle ze strasznie piszczy ta gumka co jeździ przez nią tłok. W aucie jest to tak wku.... ze nie da się jeździć I o to me pytanie czy z tym da rade coś zrobić?? wstawiam zdj.
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
Witam ponownie pokaże dzisiejsze zmaganie Wymiana oliwy, filtrów i czyszczenie układu paliwowego. Oraz pokaże setup zimowy, wpadły nowe opony sava eskimo s3+ 195/65/15 4 sztuki ale nie moge ich narazie wytestowac . Oliwa zmieniona z Castrol Magnatec 10W40 poł syntetyk na Motul Specific pełen syntetyk 5W40 poniżej zdj. Tutaj z B5-tka kolegi. Fotki wnętrza i silnika których nie dodałem wcześniej. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- Chciał bym zapytać o moje dwa problemy: 1. problem wyciek oleju lub płynu hamulcowego widać kropelke na śrubie. 2. również związany z olejem ale tym razem egr został zaślepiony już jakiś czas temu i zaczoł się z niego sączyć olej który leci prosto na plecionke. ---------- Post dopisany 21-01-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 22:37 ---------- up
-
[b5] by elvis
Napisz cos wiecej o aucie gwint sie ceni. Ale lampy to zmień na drugi lift , a przedewszystkim dał bym rejestracje w miejsce ori bo zderzak od esy traci na wygladzie przez takie mocowanie