Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup zwykle wd -40 i zobaczysz jak będa lśniły Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż tak Cię sponiewierały te cztery kasztelany? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    buhahahahahahhahha po czym poznać Polaka na wakacjach- skarpety i sandały, reklamówka z biedronki... Bardzo ważne żeby skarpetki były białe! Bo inaczej to nie nasz rodak Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahahahahahaha jebłem [emoji1] widziałem kiedyś w zimę tak ubranego gościa to mało nie zaparkowałem u kogoś w bagaju [emoji12] i jeszcze miał dres, skórę i wiśniowa czapkę z daszkiem chyba jacyków go ubierał.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek to prawda co napisał Wandej parę postów wyżej? [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co może być nie halo? na zimnym to podobno normalne dla diesla a u mnie też się pojawia jak go pogonię. Mowa o 1.9 tdi avf.Może zasłona dymna żeby fotki Ci fotoradar nie cyknol [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Ngk mam w fajnej cenie:whistling:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A jaka cena za komplet? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej jestem w Aso zobaczymy czy Twoje cewki podlegają wymiany :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha opis pierwsza klasa Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wujek ma nawet 4:kox:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wujek PW Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadza się[emoji1] i akurat padła mi ta którą ktoś wymienił na podróbe Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś zalegającej cewki może nawet być uszkodzona byle była oryginalna..? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun oddawaj panel bo tylko tego mi brakuje [emoji12] Wszystko juz jest tylko panela brakuje [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gorzej jak Niemiec wczesniej na swoj koszt wymienil cewki to moze okazac sie że nic Tobie nie wymienia Się okaże jutro, podjechać trzeba bo nie ma nic do stracenia [emoji1] nie mam z niemcowni wiec pewnie jeszcze oryginał [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I tak masz blisko Połczyńską. Jest jeszcze benepol w święcicach ale nie wiem czy oni takie rzeczy robią Ale zawsze może być bliżej [emoji12] może jutro podjadę to mi coś wymienia :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jest jakieś aso audi po stronie łomianek czy tylko polczynska zostaje? Zalapuje się na wymianę cewek więc trzeba jechać :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cewki pewnie umierają Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A można jakoś to zdiagnozować? Powiem tylko jeszcze że jak depne do końca gaz to przestaje szarpać... Ale jak jest w przedziale 1500-2500 obr to szarpie jak cholera :-/Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Zapodaj vag`a. Jak byś brał graty u mnie to się podepnie vcds Właśnie nie wiem czy będę brał te graty bo jak cewki padły to najpierw je będę musiał kupić... :-/ ale na kompa mogę podjechać Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cewki pewnie umierająWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A można jakoś to zdiagnozować? Powiem tylko jeszcze że jak depne do końca gaz to przestaje szarpać... Ale jak jest w przedziale 1500-2500 obr to szarpie jak cholera :-/ Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie migał mi dziś 25razy check i strasznie przerywało wogule nie dało się jechać:/ problem był na gazie po przełączeniu na Pb problemu nima... miał ktoś coś takiego?
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To dobrze że żadnej nie spodzianki nie będzie dzięki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ustaw jedną wysokość nakrętek - to jet podstawa. problemem koże być jedynie że będzie za wysoko, albo za nisko - choć prawdę powiedziawszy nigdy nie jest za nisko i to tyle Dzięki, będę wojował w weekend i zobaczymy co z tego wyjdzie wiadomo, że nigdy za nisko nie jest ale przynajmniej żeby z garażu wyjechać
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakieś problemy można napotkać przy montażu gwintu?
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mierzylem:wink: Ale przod jest w c**j nisko delikatnie mówiąc:decayed: Kat pochylenia koła 1,5 stopnia po za norma:decayed:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 To muszę polegać sam na siebie bo mistrzowi nie dorównam :-) jak narazie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.