Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dajo, dajo ino trza się dobrze za towarem rozglondoc teraz rzech szworno blondyno poznol
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SESJA ZALICZONA! :dancing:mozna sie wkoncu skupic na aucie
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin:
  4. dokładnie... zainwestuj w grill s4, ramke grilla na czarno pomalujesz a będzie o niebo lepiej
  5. Ciemność, ciemność widzę
  6. Jaka babcia? Podobnie jak w moim przypadku to dopiero gorąca 14, dać w piz*e można dopiero legalnie za rok Teraz pucowanko i na sesje w ładne miejsce
  7. Dzięki za szybką reakcję ocenie i coś wykombinuje.
  8. Witam. Koledzy dziś przyuważyłem w aucie jedną dziwną rzecz. Jak włączam kierunek to zapierdziela jak głupi ale jak się przyciśnie hamulec to wraca do normalnego migania? Co to może być? Przy okazji parę razy dziwnie coś przeskakuje za kratkami środkowego nawiewu. Ktoś mierzył się z podobnym zjawiskiem?
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Koszulki będą? Ta 14 mnie kręci
  10. No bardzo ładnie to wygląda zawsze to coś innego
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. Ładnie zacząłeś z modami koło na +, tutaj prawie co druga fura ma zderzaki z progami od s także nikt Cię za to że niby wiocha nie wyśmieje, chyba że laminat, lampy włóż poliftowe lekko już pomalowane albo zakup od Gwertego bixy, każdy chwali. Z środka bym tylko wyrzucił ten znaczek S-Line bo od razu razi po oczach Co do mocy tu masz temat co i jak podłubać: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ Powodzenia i bezawaryjności życzę
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To juz wole do banku pojsc niz potem ma mnie scigac Wąski i jego mafia Kurna ale mnie kac meczy... :/ na szczescie zaraz rosół
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no myślę że 1zł,79gr to już max Ale ta cena to juz chyba z wysylka co?
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:wieczór Widzę udany dzień dziś był skoro jeszcze się cieszysz
  17. Eee tam przyznaj się że garaż spełnia również funkcję salonu to dom marzeń każdego faceta
  18. http://images62.fotosik.pl/526/7d508fe838e62fe6m.jpg czy wydaje mi się czy masz firanki w garażu?
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    AUDI A4 B5 ELEKTRYCZNE SZYBY PRZÓD PODNOŚNIKI (3892662509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Taki zestaw powinien wystarczyć do przekładki na 4 el poza boczkami bez korbotronika? EDIT: Kutwa to sedan... nie zauważyłem
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kiere to będę chciał zmienić ale na taką 3-ramienną z a8 d3 z multifunkcją ale na spokojnie, mam czas
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tylko że omnibus ze mnie żaden jeśli chodzi o motoryzację to pozostaje mi tylko szukać wszystkiego co jest potrzebne do realizacji planów
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to miód malina sądzę że przy okazji warto też by było puścić wiązki do grzanych d*p? Da radę?
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ogarnial ktos Tu przerobke na 4 el szyby?
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. No właśnie stan jest u nas jedynym + w B5 BTW ładnie zadbałeś o audiczke, może też dojdę do takiej wprawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.