Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Pany to je ory czy nie?? http://allegro.pl/spoiler-zderzaka-przod-przedniego-audia4-b6-s-line-i5461176248.html Jednak nie doczytałem fake
  2. Gdzieś czytałem o tym oleju jeśli dobrze pamiętam na jakimś forum i jak to na forum jedni za inni przeciw to też dlatego jeśli nie spróbujesz sam to się nie przekonasz ja sam nie używałem tego oleju Made in Spain kolor oleju zielony jeśli dobrze pamiętam Jest jeszcze olej o nazwie Veedol ktoś coś słyszał na temat tego oleju??
  3. Tak też się zrobi Podziękował
  4. Witam Czy używane czujniki parktronic można bez problemu ponownie malować czy mogą być jakieś zakłócenia Panowie po nałożeniu bazy i klaru?
  5. Dawid gdzie tak tanio latają kratki ??Ostatnio kupiłem ale nowe i 600 pln-ów jestem lżejszy :facepalm: Mowimy o kratkach w halo oraz srodkowa w zderzaku. W sumie można wstawić srodkową z c5 i uzywki w halogeny po 70 pln-ów Pewnie chodzi mu tylko o te boczne kratki plaster miodu środkowa kratka s-line używka to koszt 300-350zł a nowa 440zł W sumie nie przepłaciłeś jak dałeś za 3 kratki 600zł I wszystko jasne Ale znaleźć uzywki to też jest sztuka a jeszcze w ładnym stanie
  6. Dawid gdzie tak tanio latają kratki ??Ostatnio kupiłem ale nowe i 600 pln-ów jestem lżejszy :facepalm: Mowimy o kratkach w halo oraz srodkowa w zderzaku. W sumie można wstawić srodkową z c5 i uzywki w halogeny po 70 pln-ów
  7. Buongiorno.
  8. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Którą potrzebujesz ?
  9. Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje Wpisz na allegro moduł drl i daj lokalizacja łódź [emoji6] Masz nr modułu do zegara? Brales nowke?Też muszę porządek zrobić z lampami. Jak te adaptery? Podeślij jeszcze raz namiar na adaptery i jakie koszta tych soczewek może być na pw. Zabieraj adaptery bo ostatni komplet Nowy moduł 150zł Za uzywke dałem 40 pln-ów Leci PW
  10. Witam Soczewki z b8 oraz nowe żarniki z postojówkami od Tomnika I H7 -ki wymienione nareszcie w nocy widza kaj jada Michał wymieniłem moduł zegara i antenka wróciła
  11. Artur malyna
  12. Na zdrófffko Pany podziękował za spocik tylko musicie wcześniej dawać znać - bo jak Was zobaczyłem to myślałem, że to jakie TurDeFrans
  13. Senek. papry jutro o 11:30 .... ma rower?(koło)? Na koło się połasił jakiś lamus Wpadna na chwila

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.