Treść opublikowana przez franciszek
-
Wjazd do berlina
Ja często jeżdżę do Berlina. Nie mam zadnej naklejki i nigdy nie było problemu. Z tego co pamiętam można tez podjechać do stacji kontroli pojazdów w Berlinie nalepka kosztuje chyba 5 euro
-
B6 DIVISION
Powinienen miec. Jutro sprawdze. Mati dojszlo pięknie dziękuje :hi:
-
B6 DIVISION
czemu dioda auto nieoświetlona? sygnał nie pociągnięty? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kaju u mnie tez nie swieci
-
Spoty Katowice i okolice
witam
-
Spoty Katowice i okolice
siema
-
Spoty Katowice i okolice
Artur ja mam moduł. Będziesz na chacie o 15 stej? Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie. Zglosze się Gdzie zamawiales stop?Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Zamowilem tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=5218284043 plus rączka ręcznego O 17:00 jade zakladac fajerę.Mogę podjechac przed 17:00 lub po zalozeniu kiery,jak Ci pasuje
-
Spoty Katowice i okolice
Artur ja mam moduł. Będziesz na chacie o 15 stej? Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie.
-
B6 DIVISION
Mateo dzięki Daj znac jutro jak znajdziesz chwile
-
B6 DIVISION
Witam Panowie potrzebuje 3 szt spinek metalowych,mocujących dekor koło drązka zmiany biegów takich jak na foto. Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?
-
Spoty Katowice i okolice
No powiem Ci Artur ze auto zaczyna wyglądac
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdrawiam typa który przerysował mi zderzak i spie....ił Michał kiedy odbierasz kojota ? Ucho masz u mnie dobrą wódeczkę tylko jeszcze nie wiesz za co
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
witam- Muzyka w naszych autkach
Starszy brzeszczot ale swoj klimat ma Blank and Jones-After love(ibiza mix)http://timdreamer.wrzuta.pl/audio/2Yn0bxtghVj/blank_and_jones-after_love_ibiza_mix- Spoty Katowice i okolice
Jutro podjade zapytać Krzychu . Myslę ,ze ciężki temat- Spoty Katowice i okolice
witam- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Mateusz masz może jakiś namber takiego kompletu Bez problemu wszystko podchodzi z a3?? Z drugiej strony czekam już ponad 5 tygodni na nowe wtyczki do bi xenona ,Kolejne 5 tygodni czekac na wajche Aso ma problemy z dostawami- B6 DIVISION
Witam Pany gałka pikowana s line 6 biegow dostepna tylko w Aso ?? . Nie rzuciła się komuś w oczy na jakiejś aukcji (nówka) ory?? Podziękował- Spoty Katowice i okolice
Witam- Spoty Katowice i okolice
Siemaneczko Krzychu jeszcze raz podziękował- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice