Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. witam Może nie będe poprawny politycznie "à propos" muzułmanów ot cały islam ...... ,wiem cięzki temat,ale może warto obejrzeć http://www.sadistic.pl/seksualnosc-w-islamie-czym-tak-naprawde-jest-islam-vt296443.htm
  2. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Frans było krzyczeć po niej Grzesiek staram się jak mogę Frans było krzyczeć po niej A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS Karol tak jak Artur pisze sićko jest Frans było krzyczeć po niej A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Artur po kodowaniu przestała się do mnie odzywać . Masz z nią jakieś układy
  3. franciszek odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Luzik jakiejś dużej różnicy nie będzie w spalaniu
  4. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy poducha z a8 d3 by pasiła ta okrągła , jaka cena za samą kierę? Nie podejdzie z A8. Kiery już też nie ma, poszło wszystko Poluje na B8 lift teraz a ten SDS zwalczyliście? Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy
  5. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek tak to z B8 poliftowa
  6. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To pochwal się co to masz za kiere Tomek foto mojej fajery
  7. Buongiorno Witamy na forum
  8. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czemu sprzedajesz? Daj pw Michał moja kiera się Arturowi spodobala
  9. Podziękował
  10. Krzysiek PW
  11. Witam Krzychu dzisiaj w Aso sprzedawca powiedział ,ze nie jest pewien czy w ogóle te wtyczki przyjdą Po 8 tyg.czekania Podobno dwa razy ponawiał to zamówienie i echo
  12. Byłem pare dni temu Krzysiek jeszcze nie było Jutro podjadę może .......... dojechały
  13. buongiorno
  14. buongiorno
  15. witam
  16. witam
  17. zrobią wszystko ino żeby się gorzały ochlać witam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.