Treść opublikowana przez franciszek
-
Spoty Katowice i okolice
witam Może nie będe poprawny politycznie "à propos" muzułmanów ot cały islam ...... ,wiem cięzki temat,ale może warto obejrzeć http://www.sadistic.pl/seksualnosc-w-islamie-czym-tak-naprawde-jest-islam-vt296443.htm
-
B6 DIVISION
Frans było krzyczeć po niej Grzesiek staram się jak mogę Frans było krzyczeć po niej A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS Karol tak jak Artur pisze sićko jest Frans było krzyczeć po niej A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Artur po kodowaniu przestała się do mnie odzywać . Masz z nią jakieś układy
-
Spalanie 1.9 TDI PD
Luzik jakiejś dużej różnicy nie będzie w spalaniu
-
B6 DIVISION
Ciekawe czy poducha z a8 d3 by pasiła ta okrągła , jaka cena za samą kierę? Nie podejdzie z A8. Kiery już też nie ma, poszło wszystko Poluje na B8 lift teraz a ten SDS zwalczyliście? Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy
-
B6 DIVISION
Tomek tak to z B8 poliftowa
-
B6 DIVISION
To pochwal się co to masz za kiere Tomek foto mojej fajery
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Buongiorno Witamy na forum
-
B6 DIVISION
Czemu sprzedajesz? Daj pw Michał moja kiera się Arturowi spodobala
-
Spoty Katowice i okolice
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :hi:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Podziękował- Spoty Katowice i okolice
Krzysiek PW- Spoty Katowice i okolice
Witam Krzychu dzisiaj w Aso sprzedawca powiedział ,ze nie jest pewien czy w ogóle te wtyczki przyjdą Po 8 tyg.czekania Podobno dwa razy ponawiał to zamówienie i echo- Spoty Katowice i okolice
Byłem pare dni temu Krzysiek jeszcze nie było Jutro podjadę może .......... dojechały- Spoty Katowice i okolice
buongiorno- Spoty Katowice i okolice
buongiorno- Spoty Katowice i okolice
witam- Spoty Katowice i okolice
witam- Spoty Katowice i okolice
zrobią wszystko ino żeby się gorzały ochlać witam - Nowicjusz - wątek powitalny