Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Buongiorno Krzysiek jak tam z czasem u Ciebie w przyszłym tygodniu ? Daj znac co jest grane,a co tańczone to podjadę jak znajdziesz chwile .
  2. Witam
  3. Ehhh dramat Panie
  4. Krzysiek nie chce na razie wyjezdzac z tematem bo to trochę potrwa jak i szukanie tego Na spokojnie Grzesiek lakiernik jeszcze nie pomalował lotki :facepalm: :facepalm: :facepalm: jak łaskawie wymaluje to uderzę do Ciebie
  5. Krzysiek czekam na telefon aus Deutschland ,jak jutro nie pojade, to możemy się umowic na wymiane tych wtyczek.. Wiązki dalej nie mam ,ale za jakiś czas szykuje się grube modzenie także to się tez przy okazji machnie
  6. witam
  7. :hi:Witam
  8. Witam Jeśli masz możliwość wylotu z Niemiec,można znaleźć bardzo dobrą ofertę last minute wylot np.Berlin))) Polecam wypad na Kubę (Varadero) Pozdrawiam
  9. Witam
  10. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Kaju jak tam wiązka .
  11. :hi:witam
  12. Witam Pajda gratuluje
  13. Witam
  14. Szymon a jednak Gratuluje zakupu :kox: ........
  15. Witam Oprych Gratuluje .
  16. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Michał ja chyba jedyny się wyłamałem leje 5w30 specific(podobno nie najlepszy olej ) i nie narzekam . Znajomy jeździ już 6lat na 5w30 i auto zyje
  17. :thumbup1: Gratuluje zakupu B9 -czki :kox: Czekamy na foto :thumbup1:
  18. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj mu trochę czasu i pojeździj, zasięgu może nie mieć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal U mnie po wymianie modulu i zalozeniu zderzaka palma odpalila od (szczału) Moduł nowy?
  19. Ładniutka bestia Powodzenia i bezawaryjności Lodzio miodzio Panie. Najładniejszy kolor dla b6-ki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.