Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. Trzesio odpowiedział(a) na sSsewciu temat w Audi A4 B5
    w b6 pewnie było to samo, o ile dobrze pamiętam to tam sub lub kurtyna
  2. każdą 6 z b5 spasujesz, do wymiany sanki, wybierak i półośki jeśli nie masz na dużym klinie jeśli masz czterołapa dochodzi trochę więcej gratów
  3. sanki obowiązkowo do zrzucenia, bo bez tego nie ma szans aby wsadzić dobrą sprężynę
  4. Trzesio odpowiedział(a) na Bronk temat w Audi A4 B5
    jak widziałeś s-line w b5 to wypada mi tylko pogratulować teraz na poważnie, te półskóry były w kilku kolorach, do tego był jeszcze zielony i grafit czy jak kto woli czarny, niebieskie były w alkantarze
  5. cały tunel i tył inny, więc mało opłacalne lepienie takiego czegoś, lepiej poszukaj czegoś z uszkodzonym silnikiem i przeszczep swoje graty
  6. same fotele bez problemu różnica jest w górnych uchwytach oparcia kanapy i co całkiem nie pasuje to boczki kanapy
  7. już nie raz widziałem przedlifta z taką dokładką podobno idzie spasować tą z avanta, oczywiście jakieś wkręty czy tego typu historie, bo wiadomo że będzie za długa i nie trafi w zaczepy jak dobrze pamiętam to tu swego czasu siedziała taka dokładka z av
  8. czyli pod 2.5 dqt, jak dobrze pamiętam, powinien pasować
  9. potrzebujesz cav, a to ciężki temat do zdobycia, a jak gdzieś trafisz to kumaty życzy sobie lekko 500zł Dev jakie przełożenie ma ten most, ile cenisz i najważniejsze czy wysyłka to nie problem
  10. Trzesio odpowiedział(a) na Oskar222 temat w Audi A4 B5
    pisz do dzika
  11. jeśli ten co idzie do samego zaworu to po prostu zaślep śrubą m6 przy n18 i zobacz czy się poprawi
  12. Trzesio odpowiedział(a) na Piggi temat w Audi A4 B5
    trzeba lepić taki stelaż pod szynę z b6
  13. Trzesio odpowiedział(a) na ciurmen temat w Audi A4 B5
    kształt jest taki sam i da się je założyć, ale liftowy av ma inaczej mocowane oparcia kanapy, więc będziesz musiał wyciąć taką piękną dziurę
  14. jeśli do niczego nie jest podłączony to oczywiście że przez brak ciśnienia ani turbo ani zaworki sterujące nie będą poprawnie pracować
  15. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    odkopię temat czy taki kolektor będzie tak wydajny jak te z awx/auy ? ma tą zaletę że nie trzeba by dokupować flanszy, czyli oszczędność czasu i $$
  16. Trzesio odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    dziwne u mnie nadal działają ? http://zmniejszacz.pl/zdjecie/193/1340689_34ed5a4ca91f0f0ecbc8c3d.1100x1100.jpg
  17. Trzesio odpowiedział(a) na lolekw660i temat w 1.9TDI
    różnią się kształtem, ta leżąca z pewnością jest na wydechowy pozostaje Ci wyrzeźbić lub kupić odpowiednią na ssący lub wymienić kolektor na auy/avf/awx i do tego flansza
  18. jak to co, usztywni tył, więc buda jak i same plastiki przestaną się przemieszczać
  19. Trzesio odpowiedział(a) na Grzenio95 temat w Audi A4 B5
    oczywiście że amortyzator musi być dobrany do sprężyny
  20. dołóż sobie rozpórkę kielichów, buda się usztywni to i skrzypienie powinno ustać
  21. na kloszu nie ma homologacji na EU więc oficjalnie nie można aby kierunek świecił na pomarańczowo trzeba właśnie zieloną barwę światła, o żarówkę z zieloną bańką ciężko, można to inaczej obejść
  22. Trzesio odpowiedział(a) na caymort temat w Audi A4 B5
    zwykle z mniejszym dekielkiem są gdybyś nie znalazł to gdzieś powinienem mieć
  23. Trzesio odpowiedział(a) na caymort temat w Audi A4 B5
    musisz mieć oczywiście dekielki z wiązką, żarówki h7, bo ten hid możesz wywalić do kosza, oprawkę z żarówką pod kierunek i silniczek regulacji wysokości z tego co widzę uchwyty dolne dorabiane, jeśli góra też w słabym stanie to szkoda czasu na kompletowanie, za grosze można trafić lampy z anglika
  24. Trzesio odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    cena dość duża, kiedyś były jeszcze z alu za 200-300zł, swego czasu kolega @karpatka sprzedawał takie pod silnik po 150zł/2mm i 170zł/3mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.