Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. zbliza sie wiosna, a w zasadzie juz jest , wiec wypadaloby sie zabrac za reczny, licze na jakies podpowiedzi, a problem w tym, ze prawdopodobnie zapiekla sie dzwignia na lewym kole, czy wystarczy ruszyc i zakroplic jakis specyfik, czy czeka mnie wieksza rozbiorka?
  2. moze sie nie bardzo znam, ale lozysko nie bedzie piszczec, tylko huczec a temat z piszczeniem tez przerabialem, a wystarczylo tylko spilowac klocek, tak aby luzniej chodzil w jarzmie
  3. mysle, ze 2.5 powinno wystarczyc
  4. Trzesio odpowiedział(a) na divers09 temat w Audi A4 B5
    oczywiscie sa to takie spinki czy obejmy na te przewody przypomnij sie jutro to cykne zdjecie
  5. 15 tak, ale na zime, mozna juz znalesc za 400-500 zl ori, do tego opona nowa, mysle ze w 200-220 sie zmiescisz z fulda wiec za 1200 to zadna okazja, jesli opony sie koncza na 18 pieknie wyglada
  6. opony beda do wyrzucenia, widac juz pekniecia w rowkach
  7. Uniroyal Rain Expert, dla mnie wystarcza, czytalem ze sa glosne, ale jakos nie odczuwam tego, opona jest miekka wiec jesli ktos duzo jezdzi, to sie moze dosc szybko skonczyc, opona asymetryczna, jesli masz napis outside na zawnatrz to wszystko ok.
  8. wystarczy boczek, jest dosc duzo miejsca
  9. dokladnie o tym samym mysle czy jest jakas roznica w oswietlaniu drogi?
  10. ŚLIZG PODNOŚNIK SZYBY BOCZNEJ PASSAT POLO AUDI A4 (3047676311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. prosze bardzo ja w tamtym roku wymienialem, z lewym poszlo szybko, prawe wymagalo wiecej czasu i cierpliwosci
  11. jesli opona bedzie wybulona to tez widac, no chyba ze wulkanizator jakis slaby
  12. a czy mozna taki mod zrobic w lampach bez soczewki, czyli pomalowac ta ramke? i czy jakis mily pan policjant sie do tego nie przyczepi
  13. na letnich mozna jezdzic 8-10 lat zima jakies 5, ale guma juz jest twarda wiec zadna to okazja, opony na pewno do wyzucenia
  14. to ja sie podepne pod temat czy takie fele wejdą do b5 alufelga 15 Audi A6 C4 100 parametry 5x112 (3075738335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? wydaje mi sie że bez problemu, ale chcę sie upewnić mógłby ktos podać jeszcze namiar na śruby oraz pierścienie centrujace, bo zapewne sa potrzebne
  15. a ja wam powiem ze ludzie bardzo sobie chwala te opony i wiekszosc mowi, ze jesli mieli by brac nastepne to tylko takie z nowych polecam fulde
  16. wszyscy pisza o nowych oponach, a ja dam nalewke Profil 215/55R16 NOWE BIEŻNIKOWANE 205/55/16 ZIMA (2747668768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo dobre opony, nalewane calosciowo, podklad nie starszy niz 2 lata i co wazne opona bardzo miekka
  17. jestem za przekladaniem, ale tylko na przemian, oczywiscie jesli masz tak sanmo zuzyte opony nigdy bym nie przekaldal na krzyz, wydaje mi sie, ze oppona szybciej sie zedrze i przez kilkaset kilometrow bedzie maiala gorsza przyczepnosc, w koncu chodzila z innej strony i inaczej sie zcierala
  18. co ma rozmiar opon do cisnienia? co prawda opony w osobowkach nie sa przystosowane do wyzszego cisnienia, ale mozna by wbic nawet 7-8 bar
  19. jak juz pisali koledzy wyzej, lepsze powinny isc na tyl, niezaleznie od tego ktora os jest napedana niestety kazdy ma inne zdanie na ten temat i czasem nawet wulkanizator Ci powie ze lepsze na przod, bo lepiej dra
  20. do osobowek cisnienie to jakies 2.2-2.3 bar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.