Treść opublikowana przez Trzesio
-
Gdzie regulacja recznego
zbliza sie wiosna, a w zasadzie juz jest , wiec wypadaloby sie zabrac za reczny, licze na jakies podpowiedzi, a problem w tym, ze prawdopodobnie zapiekla sie dzwignia na lewym kole, czy wystarczy ruszyc i zakroplic jakis specyfik, czy czeka mnie wieksza rozbiorka?
-
Coś piszczy w kołach
moze sie nie bardzo znam, ale lozysko nie bedzie piszczec, tylko huczec a temat z piszczeniem tez przerabialem, a wystarczylo tylko spilowac klocek, tak aby luzniej chodzil w jarzmie
-
cisnienie w oponach 225/40/18
mysle, ze 2.5 powinno wystarczyc
-
Co tu powinno byc?? foto
oczywiscie sa to takie spinki czy obejmy na te przewody przypomnij sie jutro to cykne zdjecie
-
Koła 195/65/15 czy 225/40/18. Które wybrac?! POMOCY! :)
15 tak, ale na zime, mozna juz znalesc za 400-500 zl ori, do tego opona nowa, mysle ze w 200-220 sie zmiescisz z fulda wiec za 1200 to zadna okazja, jesli opony sie koncza na 18 pieknie wyglada
-
felgi z oponami do 2000
opony beda do wyrzucenia, widac juz pekniecia w rowkach
-
Polecane opony letnie
Uniroyal Rain Expert, dla mnie wystarcza, czytalem ze sa glosne, ale jakos nie odczuwam tego, opona jest miekka wiec jesli ktos duzo jezdzi, to sie moze dosc szybko skonczyc, opona asymetryczna, jesli masz napis outside na zawnatrz to wszystko ok.
-
slizgi szyby
wystarczy boczek, jest dosc duzo miejsca
-
Malowanie lamp
dokladnie o tym samym mysle czy jest jakas roznica w oswietlaniu drogi?
-
slizgi szyby
ŚLIZG PODNOŚNIK SZYBY BOCZNEJ PASSAT POLO AUDI A4 (3047676311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. prosze bardzo ja w tamtym roku wymienialem, z lewym poszlo szybko, prawe wymagalo wiecej czasu i cierpliwosci
-
jak sprawdzić felgi i opony ?
jesli opona bedzie wybulona to tez widac, no chyba ze wulkanizator jakis slaby
-
Malowanie lamp
a czy mozna taki mod zrobic w lampach bez soczewki, czyli pomalowac ta ramke? i czy jakis mily pan policjant sie do tego nie przyczepi
-
okazyjna cena opony
na letnich mozna jezdzic 8-10 lat zima jakies 5, ale guma juz jest twarda wiec zadna to okazja, opony na pewno do wyzucenia
-
Nowe Alu
to ja sie podepne pod temat czy takie fele wejdą do b5 alufelga 15 Audi A6 C4 100 parametry 5x112 (3075738335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? wydaje mi sie że bez problemu, ale chcę sie upewnić mógłby ktos podać jeszcze namiar na śruby oraz pierścienie centrujace, bo zapewne sa potrzebne
-
Polecane opony zimowe
a ja wam powiem ze ludzie bardzo sobie chwala te opony i wiekszosc mowi, ze jesli mieli by brac nastepne to tylko takie z nowych polecam fulde
-
Polecane opony zimowe
wszyscy pisza o nowych oponach, a ja dam nalewke Profil 215/55R16 NOWE BIEŻNIKOWANE 205/55/16 ZIMA (2747668768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo dobre opony, nalewane calosciowo, podklad nie starszy niz 2 lata i co wazne opona bardzo miekka
-
Przekładanie kol
jestem za przekladaniem, ale tylko na przemian, oczywiscie jesli masz tak sanmo zuzyte opony nigdy bym nie przekaldal na krzyz, wydaje mi sie, ze oppona szybciej sie zedrze i przez kilkaset kilometrow bedzie maiala gorsza przyczepnosc, w koncu chodzila z innej strony i inaczej sie zcierala
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
co ma rozmiar opon do cisnienia? co prawda opony w osobowkach nie sa przystosowane do wyzszego cisnienia, ale mozna by wbic nawet 7-8 bar
-
co lepsze na tył nowe letnie czy wielosezonówki
jak juz pisali koledzy wyzej, lepsze powinny isc na tyl, niezaleznie od tego ktora os jest napedana niestety kazdy ma inne zdanie na ten temat i czasem nawet wulkanizator Ci powie ze lepsze na przod, bo lepiej dra
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
do osobowek cisnienie to jakies 2.2-2.3 bar