Treść opublikowana przez Trzesio
-
Śruby do kół
koleg ozacznijmy od tego jakie masz fele, w starszych ori sruby byly pod grzybek rowniez w alu, w nowszych chyba jest tak samo sprawdz jakie masz gniazda w felgach
-
Zapieczone felgi.
ruszasz delikatnie, jak fela bedzie dobrze siedziec to nic nie da, trzeba troche energiczniej ruszyc, najlepiej zeby ktos stal obok i patrzyl sposob dla bardziej leniwych i majacych mnustwo czasu i cierpliwosci:decayed:
-
Zapieczone felgi.
mlot i waliszw opone od srodka, musi puscic, najlepiej jak auto stoi gdzies na parkingu lub utwardzonym placu zawsze tak robilismy na wulkanizacjii
-
Przygasanie zegarów po włączeniu swiateł
pokretlo od ustawiania zegara, wazne: przekrec, nie ciag
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
panowie z czego docinacie te kawalki do kierunkow USA, jakas folia?
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
wszystko pieknie, tylko brak kontaktu z sprzedajacym:facepalm: no nic narazie czekam na odpowiedz a moza masz kolego na zbyciu taki komplet, ile cenisz?
-
jakie klocki i tarcze na przód B5:)
Witam Przyszedl czas na wymiane i u mnie, torche sie dowiedzialem w innych tematach Wymiana na pewno na wentylowane 288/25, tarcza i klocek Ferodo lub TRW, tylko jakie jarzma i zaciski zalozyc, od czego podejdzie? Zacisk nowy czy moze lepiej uzywka? Ktorys z tych bedzie pasowal :AUDI A4 B5 1.9 TDI AFN ZACISK HAMULCA PRAWY PRZÓD (3274439876) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. PASSAT B5 A4 ZACISK LEWY PRZÓD (3260791865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Audi A4 B5 LIFT 2.5 TDI zacisk hamulcowy przód 57 (3232908314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
-
ATE czy TRW ??
chcialbym sie upewnic czy po zalozeniu tarcz wentylowanych bez problemu zaloze fele 15 ?
- Olej w IC
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
sprezyna ma ze 2 lata wiec odpada, zostaje ammo lub wachacze dol
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
bardzo pomocny opis, mi na szczescie szybko poszlo, sruby dosc lekko wyszly, wiec dlaej nie bylo problemow martwi mnie tylko, ze z lewej strony ammo odszedl bardzo lekko, z prawej trzeba bylo dobrze przydeptac a drogi moj problem to luzny zacisk od hamulca, wydaje mi sie ze z drogiej strony bylo sztywne
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
obecnie jezdze na MG, pierwszy i ostatni raz co mnie najbardziej zadziwilo, lacznik wyskoczyl po ok. 200km po ok 10tys. zaczyna leciec reszta, biednego nie stac na g...no, tylko LMO
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
w zyciu wiecej MX, lacznik wylecial mi po ok. 200km, teraz musze wymieniac wachacz gorny, a nastukane z 10-12 tys. odradzam kazdemu, a mechanik twierdzil ze takie dobre:facepalm:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
prawie 225 tys. chyba malo jak na rocznik 95, mam ksiazke serwisowa wiec chyba nikt nie grzebal przy liczniku
-
Różna szerokość opon na aucie
z tym zakladaniem roznych wysokosci tak bym nie szalal, co na to ABS ?
-
zabezpieczenie felg przed zalozeniem opon
jak Ci wulkanizator uszkodzi to niech placi, stoisz i patrzysz sie na rece, innego sposobu nie ma jak robilem na zakladzie to byla tak formulka i dlatego z fela, szczegolnie alu, obchodzilo sie bardzo ostroznie
-
Tylne lampy US do b5??
jak to w ameryce-czerwony kierunek
-
9letnie opony letnie do wyrzucenia ?
powiem tak jezdzisz na wlasne ryzyko jesli nie ma pekniec w rowach bieznika to jeszcze rok mozesz poganiac na letnich mozna ganiac do 10 lat, wiecej nie polecam, choc bywalo ze ludzie przyjzdzali z tak starymi oponami, ze az strach
-
Tylne lampy US do b5??
Witam. Zastanawiam się czy w Polsce można jeździć na tylnych lampach od wersji US. Myślę nad zakupem właśnie takich lamp do A4 B5.
-
Koło zapasowe ??
o ile wiem, to wiekszosc nowych samochodow z wyzszej polki ma teraz takie zestawy naprawcze
-
Gaśnica - jaka i gdzie.
gasnica 1kg mozna sobie zapalke zgasic, bo wiekszy ogien ciezko mozecie miec nawet po 10 takich gasnic i tak nic nie zdzialacie, minimum to 2kg
-
panel klimatronika
bedzie pasowal, tylko kiedys czytalem, ze te ostatnie litery musza byv takie same, nie wiem ile w tym prawdy, u mnie dziala
-
cisnienie w oponach 225/40/18
i przy za wysokim cisnieniu sciera sie srodek opony, czyli ta czesc co ma kontakt z podlozem, nie wspominajac o niskiej przyczepnosci nalezy pamietac, ze opona sie grzeje, co powoduje wzrost cisnienia
-
Co tu powinno byc?? foto
oczywiscie wiedzialem ze zapomne
-
Jak można zepsuć alufelgę.
co za idiota tak nakleja ciezarki, zawsze klei sie ciezarek od srodka, nawet jesli mozna go nabic jesli miales wczesniej klejony od srodka to pedz na zaklad niech Ci naprawiaja fele