Treść opublikowana przez Trzesio
-
czy wie ktoś co to za felgi ?
cos w tym stylu bylo na TT
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mysle ze nawet na lampach z anglika beda rozne oznaczenia, ja mam E9 czyli Hiszpania moglby mnie ktos oswiecic, dlaczego swiatla mijania i drogowe maja sie razem swiecic, przeciez na zarowce H4 swieca sie osobno ? macie jakis schemat podlaczenia silniczka z przedlifta Valeo na polift
-
Czy musze zmieniać szpilki?
kolego przeciez widac jaki gniazdo ma felga, jesli to jest ori to na 100% jest tam kula, przy stali zapewne tez masz takie, jesli ma to samo osadzenie to sruby beda pasowac bez problemu
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wydaje mi sie ze wszystkie lampy byly produkowane takie same, wiec obie wersje powinny miec, oczywiscie mowie o ori Valeo http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/850000-874999/854434-an-01-de-Scheinwerfer_A4_klares_Upgrade_Set.pdf strona 7.
-
Jakie i skąd kołpaki 15 cali
jesli chcesz cos w tym stylu to moze biedrony FELGI ALUMINIOWE AUDI A4 B5 FL 15" 15 ET 45 (4140787027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub takie Audi A4 A6 komplet oryginal oryginalne felgi 5x112 (4118160845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wszystko bedziesz mial P&P, bez zadnych dystansow czy innych srub
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w lampach z anglika wystarczy przestawic przeslone, kilka minut roboty a lampy czesto sa o wiele tansze niz pozostale wczoraj byly na allegro za 70zl/szt w stanie podobno idealnym i jak tu sie nie skusic
-
czarne LED na tył
jesli nie ori, to moze cos takiego
-
Jakie i skąd kołpaki 15 cali
kolego zastanow sie dobrze, bo ori alu mozna znalesc juz za 400zl w dosc ladnym stanie drogi komplet kol zwroci Ci sie bardzo szybko, bo przeciez i tak musisz zmieniac opony, a to tez jakos negatywnie wplywa na felge czy opone
-
Śruby do kół
kolego mam kilka srub do alu na zbyciu, dlugosc ok. 30mm wiec jesli jestes chetny pisz na PW
-
Jakie ciśnienie ?
sprawdzales cisnienie na goracej oponie ? jesli tak to pozostaje mi pogratulowac
-
Jakie ciśnienie ?
ujdzie , chyba ze czesto jezdzis na max zaladowany, wtedy na tyl dalbym 2.5 bar
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
jak chcesz isc na latwizne to kleisz folie na klosz
-
Śruby do kół
w ori jest kula, pozatym przeciez widac jakie jest gniazdo w feli
-
Śruby do kół
ori fele audi maja gniazda kulowe, nie trzeba zmieniac srub
-
Polecane opony letnie
Witam Ktos zakladal juz Rainsport,a 3 ? Co prawda chyba dopiero w tym roku wprowadzili ten model, ale moze ktos juz ma jakies uwagi ?
-
opony wyzabkowane warto kupic?
tyle i sam sie domyslilem a profil taki niski bo maja isc do innego samochodu
-
opony wyzabkowane warto kupic?
Witam Jak w temacie oplaca sie to brac 195/55R15 UNIROYAL RainExpert 2x7.5mm 2013r (3975720929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?
-
Rezanie gładkiego liftowego zderzaka
a tu wersja dla leniwych Zderzak przód A4 b5 LY9G LUBELSKIE (3976091402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Półka tylna
Witam Czy półki były takie same przed i po lifcie ? Pasy wyjdą bez problemu, czy cos trzeba tworzyc oprócz odkrecęnia ich na dole ?
-
zmieniacie juz opony na letnie
mnie tez juz lapy swedza, moze wytrzymam z tydzien:grin:
-
Felgi do b5-tki fwd od tt II
co sie bede produkowal
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
lampe pomalujesz a co z kierunkiem? bedzie to slabo wygladac
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
moze sie myle, ale wydaje mi sie ze kierunki do lamp Valeo i Bosh sa takie same
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
obklej lampe w pomarancz moze znajdziesz takie ŻARÓWKA ŻARÓWKI CHROM POMARAŃCZOWA 12V 21W S25 P21 (3788606202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ostatnie wiadomosci z LKA: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 Witam, w tym roku również zrobimy ŚWIATEŁKO DO NIEBA z okazji VII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będziemy już od 6 rano obstawiać plac i czekać na wszystkich! Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG!! Ubiegły rok Filmik z 2012 5th 'Swiatelko do Nieba' by VAGLublin & LKAudi on Vimeo Filmik trailer z 2010 Filimki z ubiegłych lat 2009 2011 Zdjęcia z ubiegłych lat: https://plus.google.com/photos/108022789227620311199/albums/5833751514853435841?authkey=CKnzlpSZztKFzQE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1