Treść opublikowana przez Trzesio
-
prawidłowe podłączenie kabli do kostek przy radiu VC KD-X210E
jakis ójowy ten schemat dalem moze teraz bedzie jasniej, kolory jak na gorze
-
prawidłowe podłączenie kabli do kostek przy radiu VC KD-X210E
kostki iso ? google nie gryzie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
silniczki ori valeo z polifta, jak cos mam jeden
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
od wewnatrz, czyli przy chlodnicy wsuwasz jak przedlifty, od zewnetrznej strony zlap sobie opaska zaciskowa gdzies do pasa i bedzie sie trzymac
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
z wysylka mysle ze w 80zl spokojnie sie zmiesci
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
dzieki moze ktos chetny na flansze i takie zaslepki, bo bede dla siebie wypalal ?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Panowie potrzebuje rysunek techniczny lub zdjecie z wymiarem zaslepki kolektora wydechowego
-
Lakierowanie lamp
nie pomylilo Ci sie przypadkiem z polerka klosza ?
-
Kilka pytań o detale Audi A4 B5
szukaj ori valeo na przod, po co przeplacac, za roznice w cenie zrobisz sobie czarny srodek i wstawisz wieksza soczewke czy nawet bi felga czarna dla mnie odpada czym rozni sie gril widac na zdjeciu, ma pelna ramke w chromie, nie tylko obwodke, porownaj oba
-
Progi z omegi C
Panowie podzielcie sie wiedza
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hydrotech, jak dobrze pamietam nazwe, Janowska powinni cos zdzialac
-
Rezanie bixenonu
masz na mysli swiecacy kierunek ? jest gdzies temat o tym
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie gdzie znajde dobry serwis, w ktorym podejma sie naprawy monitora i nie zedra ze mnie, najlepiej w polodniowej czesci LBN, cobym nie musial jechac pol miasta
-
Jakie tarcze i klocki pod 312mm.
zacisk 288 i 312 jest taki sam, zmienia sie jarzmo pozatym w s4 byly tarcze 320 nie 312
-
Polecane opony zimowe
zimowka po 4-5 latach srednio nadaje sie do jazdy, no chyba ze zima bedzie taka jak ostatnio
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
pewnie nie masz czwartego uchwytu, ja przyczepilem ja opaska zaciskowa do pasa, troche weszla glebiej
-
Kierunkowskazy USA styl
niedawno widzialem na all uzywke, jesli dobrze pamietam 35zl/szt niby zderzakow do vento/golfa czy calych aut z przeznaczeniem na czesci jest dosc duzo, przy odrobinie szczescia moznaby kupic same oprawki
-
Kierunkowskazy USA styl
oczywiscie od wersjii US, dlatego pisalem jetta a nie vento
-
Kierunkowskazy USA styl
taka oprawka pasi od jetty/golfa mk3
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
u mnie sie zgadzaly kolory z przedliftowych wtyczek Valeo
-
Demontaż zacisków tył
imbusem odkreca sie jarzmo, tu ida wlasnie takie klucze
-
Poszukuje dobrego warsztatu Lubelskie
http://masicz.pl
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
nie wiem jak po lifcie, ale przed byly 280x15mm, lepiej rob swap na 288x25
-
Jak wymienić tarcze ?
odkrecasz jarzmo i jazda , znaczy wymieniasz
-
Co myślicie o tych lampach ?
Twoj cyrk, Twoje malpy zyjemy w wolnym kraju, nikt Ci nie zabroni miec wlasne poglady