Treść opublikowana przez Trzesio
-
Czego tu brakuje ?
w b6 pewnie było to samo, o ile dobrze pamiętam to tam sub lub kurtyna
-
Skrzynia 6 biegowa do audi a4 b5 1.8t
każdą 6 z b5 spasujesz, do wymiany sanki, wybierak i półośki jeśli nie masz na dużym klinie jeśli masz czterołapa dochodzi trochę więcej gratów
-
Wymiana manualnego ustawienia położenia wysokości reflektorów na silniczek
wykręcasz tak samo jak silniczki
-
Wymiana spręzyn tylnych quattro.
sanki obowiązkowo do zrzucenia, bo bez tego nie ma szans aby wsadzić dobrą sprężynę
-
Co to za wnętrze ??
jak widziałeś s-line w b5 to wypada mi tylko pogratulować teraz na poważnie, te półskóry były w kilku kolorach, do tego był jeszcze zielony i grafit czy jak kto woli czarny, niebieskie były w alkantarze
-
2.6 V6 zamiast ośki na quattro
cały tunel i tył inny, więc mało opłacalne lepienie takiego czegoś, lepiej poszukaj czegoś z uszkodzonym silnikiem i przeszczep swoje graty
-
Fotele z a4 b5 po lifcie do a4 b5 przed liftem.
same fotele bez problemu różnica jest w górnych uchwytach oparcia kanapy i co całkiem nie pasuje to boczki kanapy
-
Inna dokładka tylnego zderzaka
już nie raz widziałem przedlifta z taką dokładką podobno idzie spasować tą z avanta, oczywiście jakieś wkręty czy tego typu historie, bo wiadomo że będzie za długa i nie trafi w zaczepy jak dobrze pamiętam to tu swego czasu siedziała taka dokładka z av
-
swap mostu z 80 B4 z blokadą do b5
czyli pod 2.5 dqt, jak dobrze pamiętam, powinien pasować
-
swap mostu z 80 B4 z blokadą do b5
potrzebujesz cav, a to ciężki temat do zdobycia, a jak gdzieś trafisz to kumaty życzy sobie lekko 500zł Dev jakie przełożenie ma ten most, ile cenisz i najważniejsze czy wysyłka to nie problem
- Talerzyki b5
-
Audi łapie kangura przy ruszaniu / 1.9 tdi
jeśli ten co idzie do samego zaworu to po prostu zaślep śrubą m6 przy n18 i zobacz czy się poprawi
-
Fotele z b6 do b5
trzeba lepić taki stelaż pod szynę z b6
-
Boczki bagażnika Avant??
kształt jest taki sam i da się je założyć, ale liftowy av ma inaczej mocowane oparcia kanapy, więc będziesz musiał wyciąć taką piękną dziurę
-
Audi łapie kangura przy ruszaniu / 1.9 tdi
jeśli do niczego nie jest podłączony to oczywiście że przez brak ciśnienia ani turbo ani zaworki sterujące nie będą poprawnie pracować
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
odkopię temat czy taki kolektor będzie tak wydajny jak te z awx/auy ? ma tą zaletę że nie trzeba by dokupować flanszy, czyli oszczędność czasu i $$
-
kierunki ala USA
dziwne u mnie nadal działają ? http://zmniejszacz.pl/zdjecie/193/1340689_34ed5a4ca91f0f0ecbc8c3d.1100x1100.jpg
-
Egr zaślepki
różnią się kształtem, ta leżąca z pewnością jest na wydechowy pozostaje Ci wyrzeźbić lub kupić odpowiednią na ssący lub wymienić kolektor na auy/avf/awx i do tego flansza
-
Skrzypienie w tylnej części auta
jak to co, usztywni tył, więc buda jak i same plastiki przestaną się przemieszczać
-
Amortyzatory Tył.
oczywiście że amortyzator musi być dobrany do sprężyny
-
Skrzypienie w tylnej części auta
dołóż sobie rozpórkę kielichów, buda się usztywni to i skrzypienie powinno ustać
-
Lampy tylne amerykańskie
na kloszu nie ma homologacji na EU więc oficjalnie nie można aby kierunek świecił na pomarańczowo trzeba właśnie zieloną barwę światła, o żarówkę z zieloną bańką ciężko, można to inaczej obejść
-
Lampy soczewkowe
zwykle z mniejszym dekielkiem są gdybyś nie znalazł to gdzieś powinienem mieć
-
Lampy soczewkowe
musisz mieć oczywiście dekielki z wiązką, żarówki h7, bo ten hid możesz wywalić do kosza, oprawkę z żarówką pod kierunek i silniczek regulacji wysokości z tego co widzę uchwyty dolne dorabiane, jeśli góra też w słabym stanie to szkoda czasu na kompletowanie, za grosze można trafić lampy z anglika
-
Osłona pod silnik do B5
cena dość duża, kiedyś były jeszcze z alu za 200-300zł, swego czasu kolega @karpatka sprzedawał takie pod silnik po 150zł/2mm i 170zł/3mm