Treść opublikowana przez Trzesio
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
http://olx.pl/oferta/oprawka-zarowki-passat-b5-fl-usa-CID5-ID8F9xn.html może ktoś z Lublina chętny to sam się zastanowię ?
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
ale drogie koledze wybrałeś http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-95-01-sedan-red-white-i4975530081.html jeśli żarówka to może coś w tym stylu: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-95-00-sedan-red-smoke-t80-i4977262667.html
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zobacz zdjęcia na pierwszej stronie, tą częśc wytnik tylko po tym łuku, dalej nie ma potrzeby a i lampa też się trochę oprze
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
tył obleci, przód zdecydowanie NIE
-
kierunki ala USA
mi wychodzi ładnie, może pierwsza nie była idealna, ale do następnych nie można się przyczepić, tu jest dość płasko, trudniej jest gdy lampa jest wypukła, np. tył Piotrek daj troche zapasu, zawsze można nadmiar wyciąć już na lampie
-
kierunki ala USA
rozgrzejesz troche folie i powinna się ładnie ułożyć, właśnie dlatego lepiej mieć lampę w rękach niż na aucie, pomocna będzie również trzecia ręka z suszarką
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
tak Ferodo
-
lampy tylne usa
folia termoplastyczna na światło kierunku od zewnątrz
-
lampy tylne usa
zielona barwa światła od środka niewiele daje, wstawiłem takie soczewki z lamp EU i barwa jest raczej jasnoczerwona, choć jakby możnaby się upierać przy ciemnopomarańczowym chyba prostszym rozwiązaniem będzie klejenie zielonej folii na klosz, efekt powinien być zadowalający
-
kierunki ala USA
lepiej jak ma się lampę w rękach, ale da się i na aucie przylkeić bez problemu
-
Rezanie bixenonu
jest w podpisie "słabo świecą lampy,przeróbka na xenon, bixenon, malowanie tel. 662677497" już kilka osób próbowało się do niego dobić, nie wiem z jakim skutkiem
-
Rezanie bixenonu
pewnie ma pełną skrzynkę, próbowałeś dzwonić ?
-
Rezanie bixenonu
do autora wątku
-
kierunki ala USA
na sucho i jw. suszareczka
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
ale ori xenon wyjdzie koło 500 i tylko trzeba pamiętać że pewnie odbłyśniki trzeba regenerować
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
xenon daje o wiele lepsze światło, jeśli dużo jeździsz w nocy to raczej warto
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
ori valeo mam na sprzedaż jeśli chcesz już gotowe bixy to szukaj na forum czasem ktoś się pozbywa, sprzedając auto na części
-
Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/49881-all-b5-rezanie-i-montaz-halogenow-z-polifta-w-zderzak-przedliftowy/
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
gdyby ta oprawka soczewki była czarna zapłacisz niewiele więcej i kupisz Valeo, wstawisz soczewkę z aktywną przesłona i żarnik, to są lux lampy tył nie ma odblasku, nie wiem jak lampy tego typu dopuszczają do ruchu
-
Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
tylko w zderzak http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/
-
lampy tylne usa
jeśli wypali to podzielę się wiedzą teraz tylko czekać na pacjenta
-
lampy tylne usa
z ledem jest trochę więcej zabawy, trzeba dać opornik aby to jakoś migało mam nieco prostszą koncepcję
-
Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
oczywiście że się da, jest cały temat z opisem poświęcony temu chyba każdy kto zmieniał na lifty nie żałuje koszt, zależy za ile wyrwiesz lampy, uwierz mi czasem idzie dostać taniej niż przedliftowe
-
lampy tylne usa
panowie czy wystarczy zielone światło aby kierunek jakoś świecił bardziej w pomarańcz ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
zaciski ate nr.57, czyli takie jak w aukcjii do tego oczywiście jarzmo jest szansa że będę miał cały zstaw, przypomnij się za tydzień