Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. Trzesio odpowiedział(a) na Daduś temat w Audi A4 B5
    mocowanie takie samo w obu lampach, inna jest wtyczka, szukaj także oprawek z tylnych lamp New Beetle http://transjack.pl/oprawka-zarowki-ve-oryginal.html
  2. Trzesio odpowiedział(a) na krooopson temat w Audi A4 B5
    poszukaj tematu, tam jest wszystko opisane
  3. kto Ci odpowie na temat przednich lamp ? tu nie ma takich co tego czegoś używają jakość marna i to nie świeci, lepiej widać przy włączinej pozycji na przedliftowych jeśli nie chcesz ciąć błotnika to szukaj s4 lub na ich wzór, ale najlepiej wygląda zespolona soczewka valeo i bez problemu w 300zł się można zmieścić
  4. Trzesio odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    oprawka z tylnej lapmy focusa może spasować http://allegro.pl/oprawka-wklad-lampy-focus-mk2-i5110687605.html choć pewności nie ma
  5. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    zaślep oba kolektory, czyli zielone miejsca, zawór możesz całkiem wywalić, bo i tak nie potrzebny
  6. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    nie przepłacaj za kolektor z AWX, szukaj z AUY czy AVF z sharana, galaxy czy alhambry, są takie same, tylko mają w innym miejscu mocowanie osłony silnika, czego w naszych nie potrzeba, koszt ok. 20-30zł zaślepkę możesz zrobić z rurki, którą i tak wywalasz sama zmiana kolektora nie podniesie osiągów silnika
  7. Trzesio odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    czarna ramka i będzie git
  8. jeśli nie ma dzwigni od przesłony to trzeba odkręcić odbłyśnik soczewki i przestawić przesłonę, czyli przekręcić blaszkę
  9. listwy idzie przypasować z omegi b/c, dostęp dużo łatwiejszy i cena niższa, tylko nie wiem jak wielka rzeźba, bo nie znalazłem żadnego info
  10. ja delikatnie ciemniłem folią i nie było żle, ale przy białej budzie folię zawsze można zerwać jeśli będzie żle wyglądać czy się znudzi, jeśli będziesz piewrszy raz się bawił to radzę mieć kogoś do suszenia, bo lampa jest wypukła i ciężko dopasować folię
  11. tia od s4
  12. wywal te "lampy" wszystkie te ringi czy inny złom nie świecą, lepiej już świeci lampa przedliftowa
  13. Trzesio odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    nie błotniki tylko ślizgi liftowe
  14. Trzesio odpowiedział(a) na kafarek temat w Audi A4 B5
    lewą bym Ci opylił kup sam klosz lub używaną lampę, przedlifty w średnim stanie można znaleść do 50zł
  15. tylko ori są jakościwo lepsze jeśli masz takie lampy to wystarczy polerka odbłyśnika w soczewce lub wymiana soczewkę wyciągniesz bez problemu w 3 częściach z lampy
  16. Trzesio odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    boczne zatrzaski czy jak wolisz mocowania z przodu na 100%, co do tyłu nie jestem pewny
  17. Panowie jak rozpoznać amory 1be, tyle że są innego koloru to wiem, ale co z oznaczeniami czy numerami ?
  18. widziałem że miejsca jest dość sporo, więc może obejdzie się bez kanału
  19. Panowie od kilku dni mam taki problem że pedał łapie dopiero od połowy, do tego trochę szarpie po zmianie biegu Czy to wina wysprzęglnika ? Jaki polecacie i jak z wymianą, poradzę sobie bez kanału, sąjakieś niespodzianki przy zmianie o których powinienem wiedzieć ?
  20. żeby to jakoś szło to szukaj grubszej foli termoplastycznej, te najtańsze się topią pod opalarką
  21. Panowie nie wala się komu mały dekielek lewej zespolonej lampy do b5 ???
  22. tak fotele w sedanie i avancie są takie same, co więcej nawet tylna kanapa, tylko oparcie inne
  23. Trzesio odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    Panowie wtryski z AHU podejdą bez problemu do Z-tki ?
  24. Gwety przerabia lampy, odezwij się i będziesz wiedział co i jak, numer ma w podpisie
  25. oczywiście że można ori pomalować, nawet samemu jak masz zdolności, opalarkę i 3 ręce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.