Treść opublikowana przez Trzesio
-
problem z otwieraniem bagażnika
przesmaruj zamek/zatrzask, ten w dolnej części klapy
-
zderzak polift do przedlifta
masakra ludzie chcą sprzedawać czy sprzedać kompletny zderzak ze spryskiem jak dla mnie góra 450zł zenon 250 sztuka, najlpeiej dorwać lampę z angola i pchać soczewkę z aktywną przesłoną
-
Poliuretany, próbował ktoś?
z tego co słyszałem do jazdy na co dzień tragedia i przesada, chyba że bawisz się tylko na torze
-
Skóra avant do sedan pasuje czy nie?
różnica jest tylko w oparciu, choć oczywiście da się dopasować przód i kanapa jak pisałem wyżej pasi
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie kierownica z s4 b5 przedlift podchodzi bez przeróbek ?
-
Z jakich samochodów pasują fotele do A4b5 lift
prawdopodobnie mocowanie przód jak już chcesz modzić to pchaj z C5
-
Z jakich samochodów pasują fotele do A4b5 lift
przód bez przeróbek z niczego nie podejdzie, tył powinien pasować z passerati
-
Pytanie odnośnie spryskiwaczy przedniej szyby. Pomoże ktoś?
wszystko masz w temacie opisane, m.in. focus mk2/3 lub c-max
-
Centralny przestał działać (zablokowany wlew paliwa)
nie wiem jak to dokładnie wygląda w Avancie, ale jeśli nie idzie z kluczyka to trzeba dostać się od wewnątrz i odblokować wkładkę od wewnątrz
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
ja zmieniałem gumowe łączniki, bo ori średnio pasują trzeba też trochę wyciąć tworzywa żeby je włożyć w maskę jak coś to postaram zrobić kilka fot co i jak
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346317-flansze-pod-kolektor-awx/
-
Pytanie odnośnie spryskiwaczy przedniej szyby. Pomoże ktoś?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/68013-all-b5-spryskiwacze-mgielkowe-czy-sa-w-ogole-dostepne-jakies/
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
nie zwykłe strumieniowe tylko mgłowe jeśli wierzyć zdjęciu to takie, chyba nawet od niego kupowałem http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-szyby-ford-focus-11-mondeo-07-i5920894397.html
-
Rezanie bixenonu
@Gwerty z czego pchasz bi-halo ?
-
Centralny przestał działać (zablokowany wlew paliwa)
luty mogą wyglądać dobrze, sam w ciemno przegrzewałem co większe
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
jak nie zapomnę to wrzucę właśnie te z forda nie mają regulacji, trzeba by trochę zakleić szczelinę aby psikały wyżej lub wsadzić wydajniejszą pompkę
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
po lifcie macie z paska b5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/156334-spryskiwacze-mglowe-a4-b5/ do przedlifta jest ciężki temat, te z focusa/cmaxa niby pasują bo sam mam, ale czy grzane podejdą to nie wiem, bo trzeba trochę podciąć w miejscu gdzie prawdopodobnie idzie wiązka bardzo podobne wymiarowo są spryski z octavi II, do tego mają możliwość regulacji strumienia, tylko wyglądają nieciekawie i na jasnym aucie pewnie mocno rzucałyby się w oczy
-
Centralny przestał działać (zablokowany wlew paliwa)
rygiel w stronę klapy/tyłu auta
-
Centralny przestał działać (zablokowany wlew paliwa)
wystarczy wsunąć ten rygiel palcami, a znajduje się od wewnątrz za klapką co do pompek, przegrzejcie sobie zimne luty, ja już 3 razy regenerowałem i działa
-
Centralny problem z pompką
na przewodzie wlotowym powinna być siatka, może któryś wężyk w środku po prostu jest odłączony
-
Lampy dzielone Depo
jak nie masz, a każdej było ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to dobrze im idzie, bo już ze 2 miesiące nie działa
-
Pytanko O przedni zderzak :)
tak pasuje, zmieniasz też ślizgi boczne ciekawe ile razy jeszcze podobne podobne pytanie
-
Jak wyjąć klamkę bez zdejmowania boczka
nie da rady po dobroci inaczej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czytałem na FB że forum upadło, ale tam różne rzeczy piszą