Treść opublikowana przez Trzesio
-
Błotniki z polift do przedlift
z pewnością taniej wyjdzie kupić błotniki niż wyciąć kawałek blachy ze starych
-
Jaka kierownica trójramienna do polifta 99
kolega wyraźnie napisał że ma polifta
-
Światła przednie
jeśli nie chcesz ciąć a mają wyglądać podobnie to dzielone wzór s4 polifty tanio dostaniesz z tzw. anglika
-
Nowe lampy przednie w Audi A4 B5 przed liftem
wzór s4, czyli dzielonych nie, wkładasz, podpinasz i cieszysz się lampą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
linki stalowe, np. hamulec ręczny, sprzęgło czy gaz Konopnica CD układy hamulcowe byłem dziś, gościo od zakuwania ma wakacje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie gdzie w LBN czy okolicy zakuwają linki sprzęgłowe, hamulcowe itp. z góry mówię że Siemiradzkiego odpada
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
polifty mają 4 uchwyty, w przedliftach montujemy tylko na 3
-
B5 fotele kompatybilność
pasek ma takie same mocowanie jak w c5, więc też nie pasuje
-
Lampy zespolone do A4 przed liftem
nie możliwe, lampa jest taka sama wymiarowo, mocowania też są w tych samych miejscach, tylko w polifcie dodali skrajne dolne
-
Wymiana tylnich drzwi.
poszycie z AV jest to samo, inna jest ramka
-
Lampy zespolone do A4 przed liftem
soczewka to mijania, czyli świeci cały czas, długie normalnie z odbłyśnika są lampu wzór s4 lub ori s4, choć osobiście uważam że to taka przejściówka, świecą lepiej niż przedlift ale wyglądają podobnie jedyna słuszna decyzja to polifty, szukaj auta z wysp, często sprzedający nie wiedzą że taka lampa niczym się nie różni od EU i sprzedają po taniości
-
Z jakiego auta dać stałe spryski na przedni zderzak
laguna, lancia kappa czy octavia
-
B5 fotele kompatybilność
samo mocowanie foteli i tylnej kanapy jest takie samo, różnica jest tylko w zatrzasku oparcia i boczkach kanapy między sedanem i AV, choć kawałek blaszki, drut plus spawarka i możesz pchać oparcie z avanta oczywiście jeśli masz fotele ręcznie sterowane a chcesz elektrykę musisz ciągnąć wiązki możesz szukać kompletu z c5, choć jest trochę przeróbek, poszukaj tematu i się dowiesz co i jak
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie muszą, ale musisz zablokować odbłyśnik, jeśli kupiłeś nowe lampy to powinny być gotowe do montażu
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
ja zdejmowałem altek żeby odkręcić napinacz, ze złożeniem nie było problemu do przytrzymania wisko użyłem dobrej żaby, choć pewnie jakiś klucz opaskowy do filtrów też by się nadał do tego
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
gdzieś mam redukcję, miała iść do auta ale zmieniły się plany
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
wymieniasz tylko napinacz i pasek
-
[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej
standard w przedlifcie, jeśli masz możliwość to wymieniaj dechę na poliftową
-
Zderzak S4 B5
to zwykły zderzak z s4, tylko ma usuniętą poprzeczkę na środku i dziwnie malowany, pewnie dla tego dziwnie wygląda w przedlifcie były okrągłe halo
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
komplet progów w ASO z tego co pamiętam to koszt 900zł, więc nie opłaca się kupo używek, które czasem nawet więcej kosztują
-
Depo czy Valeo
te co nie mają też idzie przestawić, wystarczy odkręcić odbłyśnik soczewki i przekręcić przesłonę
-
Depo czy Valeo
miałem kilka kompletów valeo i na każdym kloszu było wyryte d2s, więc z xenonem nie będzie problemu szukaj takich z anglika, często można trafić dużo taniej niż te zdjęte z aut na europejski rynek
-
Maskownica akumulatora
podszybie duże, czyli ta osłona na akku i zbiorniczek oraz małe, czyli osłona mechanizmu wycieraczek, uszczelka zostaje stara, z tego co pisali inni w przedlifcie nie było takiej zabudowy
-
Fotele przednie
pasek ma inne mocowanie przednie, podobnie jak w c5 trzeba przerabiać, sama kanapa bez problemu powinna podchodzić co do golfa nie mam pewności, ale prawdopodobnie rozstaw jest inny
-
Wymiana wahaczy dolnych
wahacze ustawia się w pozycji neutralnej, najprościej kiedy stoi na kołach wtedy nie trzeba się bawić w żadne klocki czy podpórki sam wymieniałem komplet i obyło się bez kanału, jeśli śruby idą lekko to nie ma z tym żadnych problemów