Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. z pewnością taniej wyjdzie kupić błotniki niż wyciąć kawałek blachy ze starych
  2. kolega wyraźnie napisał że ma polifta
  3. Trzesio odpowiedział(a) na Rioker temat w Audi A4 B5
    jeśli nie chcesz ciąć a mają wyglądać podobnie to dzielone wzór s4 polifty tanio dostaniesz z tzw. anglika
  4. wzór s4, czyli dzielonych nie, wkładasz, podpinasz i cieszysz się lampą
  5. linki stalowe, np. hamulec ręczny, sprzęgło czy gaz Konopnica CD układy hamulcowe byłem dziś, gościo od zakuwania ma wakacje
  6. Panowie gdzie w LBN czy okolicy zakuwają linki sprzęgłowe, hamulcowe itp. z góry mówię że Siemiradzkiego odpada
  7. polifty mają 4 uchwyty, w przedliftach montujemy tylko na 3
  8. pasek ma takie same mocowanie jak w c5, więc też nie pasuje
  9. nie możliwe, lampa jest taka sama wymiarowo, mocowania też są w tych samych miejscach, tylko w polifcie dodali skrajne dolne
  10. Trzesio odpowiedział(a) na tomo_tomo temat w Audi A4 B5
    poszycie z AV jest to samo, inna jest ramka
  11. soczewka to mijania, czyli świeci cały czas, długie normalnie z odbłyśnika są lampu wzór s4 lub ori s4, choć osobiście uważam że to taka przejściówka, świecą lepiej niż przedlift ale wyglądają podobnie jedyna słuszna decyzja to polifty, szukaj auta z wysp, często sprzedający nie wiedzą że taka lampa niczym się nie różni od EU i sprzedają po taniości
  12. laguna, lancia kappa czy octavia
  13. samo mocowanie foteli i tylnej kanapy jest takie samo, różnica jest tylko w zatrzasku oparcia i boczkach kanapy między sedanem i AV, choć kawałek blaszki, drut plus spawarka i możesz pchać oparcie z avanta oczywiście jeśli masz fotele ręcznie sterowane a chcesz elektrykę musisz ciągnąć wiązki możesz szukać kompletu z c5, choć jest trochę przeróbek, poszukaj tematu i się dowiesz co i jak
  14. nie muszą, ale musisz zablokować odbłyśnik, jeśli kupiłeś nowe lampy to powinny być gotowe do montażu
  15. ja zdejmowałem altek żeby odkręcić napinacz, ze złożeniem nie było problemu do przytrzymania wisko użyłem dobrej żaby, choć pewnie jakiś klucz opaskowy do filtrów też by się nadał do tego
  16. gdzieś mam redukcję, miała iść do auta ale zmieniły się plany
  17. wymieniasz tylko napinacz i pasek
  18. standard w przedlifcie, jeśli masz możliwość to wymieniaj dechę na poliftową
  19. Trzesio odpowiedział(a) na SleazeB5 temat w Audi A4 B5
    to zwykły zderzak z s4, tylko ma usuniętą poprzeczkę na środku i dziwnie malowany, pewnie dla tego dziwnie wygląda w przedlifcie były okrągłe halo
  20. komplet progów w ASO z tego co pamiętam to koszt 900zł, więc nie opłaca się kupo używek, które czasem nawet więcej kosztują
  21. Trzesio odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    te co nie mają też idzie przestawić, wystarczy odkręcić odbłyśnik soczewki i przekręcić przesłonę
  22. Trzesio odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    miałem kilka kompletów valeo i na każdym kloszu było wyryte d2s, więc z xenonem nie będzie problemu szukaj takich z anglika, często można trafić dużo taniej niż te zdjęte z aut na europejski rynek
  23. Trzesio odpowiedział(a) na booolek temat w Audi A4 B5
    podszybie duże, czyli ta osłona na akku i zbiorniczek oraz małe, czyli osłona mechanizmu wycieraczek, uszczelka zostaje stara, z tego co pisali inni w przedlifcie nie było takiej zabudowy
  24. Trzesio odpowiedział(a) na xXJohnyBravo89Xx temat w Audi A4 B5
    pasek ma inne mocowanie przednie, podobnie jak w c5 trzeba przerabiać, sama kanapa bez problemu powinna podchodzić co do golfa nie mam pewności, ale prawdopodobnie rozstaw jest inny
  25. Trzesio odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    wahacze ustawia się w pozycji neutralnej, najprościej kiedy stoi na kołach wtedy nie trzeba się bawić w żadne klocki czy podpórki sam wymieniałem komplet i obyło się bez kanału, jeśli śruby idą lekko to nie ma z tym żadnych problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.