Treść opublikowana przez Trzesio
-
kratki w zderzaku przednim
nie tylko tdi ale wszędzie gdzie jest IC musi być otwarta
-
Zderzak S4 B5 montaż
śligi z przedlifta
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
pablo15005 czasem ma takie chyba ciężki temat się zrobił, sam polowałem kilka tygodni ale trafiłem w dość niskiej cenie obie podobno z b6 3.0 idzie spasować osłonę zbiorniczków, choć jeszcze nie widziałem jak to wygląda w b5
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
jak widać na załączonym obrazku pasuje
-
Roleta bagażnika.
nie wiem czy się różnią, ale liftowa pasuje do przedlifta
-
otwieranie bagażnika b5
z tego co słyszałem to winne są mikrostyki
-
Problem z bagaznikiem A4 B5
kluczyk powinien pasować, chyba że ktoś wymieniał wkładkę nie prościej będzie rozwiercić zamek/wkładkę ???
-
Błotniki przód poliftowe do przedlifta
pasują, listwę możesz przełożyć może tylko mi się wydaje, ale ostatnie roczniki miały jakiś słabszy ocynk, więc nie polecam takiej podmiany
-
otwieranie bagażnika b5
normalnie podchodzisz i łapiesz za klapę
-
Jakiej marki EGR 1.9 TDI
nie, zwalałem w 1z bez ruszania czegokolwiek więcej przy silniku, ale dobry bit t40 i klucz którym można go przekręcić, w moim przypadku 10
-
Podłokietnik a4 b5 - jak zamontować ? fotki ?
odkręcasz tunel środkowy, przykręcasz do niego łokieć i składasz, na końcu przykręcasz łapę i cieszysz się nowym modem
-
Wydech Quattro a ośka
nie wiem czy pasuje, ale jest całkiem inaczej prowadzony, więc zapewne co innego
-
Fotele recaro czy z a6 c5
szyny w każdym b5 są te same, chodziło mi o szerokość poduchy oparcia, jeśli są mocno wysiedziane to może nawet ocierać podłokietnik przy składaniu w c5 są szersze, dobrze słyszałeś
-
Fotele recaro czy z a6 c5
nawet te do b5 są szersze, nie chodzi mi o szyny tylko o całą poduchę będziesz kiedyś w LBN to pablo ma u siebie recaro i chyba dość często jeździ po spotach
-
Listwa plastikowa na progu demontaż
dwustronna
- Osłona pod silnik
-
Osłona pod silnik
tak, w sankach masz 2 otwory chyba nawet z gwintem m6 jak coś to mam ten uchwyt, tylko muszę zobaczyć czy cały, bo szurało kilka lat po ziemi
-
Pokrywa komory silnika
nie prościej napisać osłona zbiorniczka passat vr5 Grzesiek ma obie za 300zł https://www.olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-15-kola-z-oponami-5x112-vw-passat-b5-audi-a4-a6-ll7y-CID5-IDiNfu9.html#e2b7d7701a nowa w aso około 170-200zł
-
Osłona pod silnik
masz ten uchwyt cały, pewnie nie raz był zadarty o ziemię i pewnie się nieco zdewastował
-
Rezanie bixenonu
czytaj mój post ze zrozumieniem
-
Rezanie bixenonu
fafnasty https://www.olx.pl/oferta/przerabianie-modyfikacja-lamp-xenon-bixenon-malowanie-montaz-soczewek-CID619-IDdKV3t.html
-
Klapa USA Sedan
trochę talentu, szlifierka plus mig i można tworzyć
-
Problem na wyświetlaczu pokazuje OEL
to zależy, jeśli rok modelowy już 98 to wykasuje ręcami
-
Boczek Bagażnika ponowny montaż
na początek załóż boczek za próg bagażnika, wtedy wsio będzie pasować
-
Osłony pod silnik i skrzynie
kolega z forum robi stalowe i wcale nie jest to duży wydatek, bo tylko 170zł