Treść opublikowana przez Trzesio
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
wagowo będzie bardzo podobnie, więc myślę że nie będzie problemu
-
Wybijanie wahaczy dolnych z kolumny - sposób praktyczny.
ściągacze do sworzni kulowych lub widelce, ale i tak w ciężkich przypadkach trzeba walić młotem najlepiej zalać środkiem penetrującym kilka godzin lub dni wcześniej, w zależności od jakości środka, w moim przypadku pomogła cola dzień wcześniej
-
Skóra avant do sedan pasuje czy nie?
fotele i kanapa tak
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
ta dioda jest pewnie od alarmu, pewnie gdzieś pod kierownicą masz sterownik
-
Lampy dzielone Depo
widać dźwignię przy soczewce jaką homologację, mam lampy zdjęte z anglika a na kloszu wybite E9, na jednej nawet strzałki obustronne
-
Lampy dzielone Depo
dzielone lampy wyglądają średnio, zwłaszcza w porównaniu z ori liftowymi jedyny rozsądny wybór to polifty, zrozumiesz jak założysz jak trafisz na niekumatego sprzedawcę to dostaniesz z anglika za 150-200zł komplet do montażu
-
[A4 B5] Felgi 16" et48 czy będą pasować
17 z takim osadzeniem wchodzą bez problemu, więc i 16 powinna
-
boczki po lifcie do audi a4 b5 97r
do tego masz gotowe miejsce na głośnik, choć i w tych od sedana są wytłoczenia
-
Drzwi prawe przednie I lift od anglika
samo poszycie i ramka będzie z pewnością ta sama, oczywiście inny będzie boczek, bo pasażera
-
Nowe wycieraczki zostawiają
te ramiona są przystosowane pod standardowe piórka, więc płaskiego nie dociskają z odpowiednią siła, trzeba skracać sprężynki lub wymieniać na ramiona pod piórko aero z b5 FL czy a6 c5
-
Nowe wycieraczki zostawiają
zakładałeś zwykłe piórka czy płaskie ?
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
z tego co pamiętam są różnice w trójkącie i mocowaniach, mimo że z zewnątrz wyglądają tak samo
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
co ważne musi być zdjęte z przedlifta
-
Nie mogę otworzyć bagażnika
wystarczy wpiąć te 2 kostki w swoje miejsce i wężyk sterujący, ten czerwony i już działa, powinien być jeszcze jeden wężyk zasysający długości ok. 30cm wyprowadzony wyżej
-
Nie mogę otworzyć bagażnika
kup dobrą pompkę i po kłopocie z tego co widzę po kablach i roczniku powinna być taka: http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-audi-a4-80-b4-4a0862257a-i5884856104.html#thumb/1
-
Nie mogę otworzyć bagażnika
samo umiejscowienie tej pompki to porażka, w avancie lepiej pomyśleli ja ją wywaliłem w organizer w prawym boczku, myślę że teraz nie będzie tak narażona na wilgoć
-
Nie mogę otworzyć bagażnika
jeśli od początku masz ten problem to pewnie ktoś wymieniał wkładkę lub całą klapę centralny był seryjnie, więc coś musi być nie tak z pompką
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
dokładnie pod pompką od centralnego w prawym boczku, więc warto zacząć od sprawdzenia i uzupełnieniu płynu
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
zaślepiasz oba kolektory, zawór egr wywalasz a wężyk podciśnienia zaślepiasz śrubką czy nitem m6 z tego co pamiętam na wydechowy idzie 4mm a ssący 2 mm grubości uszczelki możesz sobie sam wyciąć, wystarczy kupić arkusz do uszczelek
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
brat zaślepił rurkę zamiast wydechowego i po kilkunastu kilometrach ją rozerwało dobry klucz 12 oraz młotek i nie ma że nie idzie
-
Zderzak RS z laminatu
zapewne taki sam laminat jak inne chyba jedyne co warto kupić: http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-rieger-tuning-zderzak-przod-i5663218871.html
-
Co to za sprężyny lub cały komplet
mi to wygląda na ori amor 1be plus obniżające sprężyny, choć mogę się mylić bo nie siedzę w temacie
-
zderzak tylni
nie są takie same, musisz szukać do wersji nadwozia jaką posiadasz
-
Zawieszenie tył.
tak niewiele widać, ale jakoś dziwnie leży prawa na talerzyku
-
Jakie wycieraczki do B5
gdyby ktoś miał możliwość sprawdzenia ramion ze skody superb, prawdopodobnie powinny podejść http://allegro.pl/ramie-wycieraczki-skoda-superb-3t1955409a-410a-i5677480487.html