Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. wagowo będzie bardzo podobnie, więc myślę że nie będzie problemu
  2. ściągacze do sworzni kulowych lub widelce, ale i tak w ciężkich przypadkach trzeba walić młotem najlepiej zalać środkiem penetrującym kilka godzin lub dni wcześniej, w zależności od jakości środka, w moim przypadku pomogła cola dzień wcześniej
  3. fotele i kanapa tak
  4. ta dioda jest pewnie od alarmu, pewnie gdzieś pod kierownicą masz sterownik
  5. Trzesio odpowiedział(a) na michcio28810 temat w Audi A4 B5
    widać dźwignię przy soczewce jaką homologację, mam lampy zdjęte z anglika a na kloszu wybite E9, na jednej nawet strzałki obustronne
  6. Trzesio odpowiedział(a) na michcio28810 temat w Audi A4 B5
    dzielone lampy wyglądają średnio, zwłaszcza w porównaniu z ori liftowymi jedyny rozsądny wybór to polifty, zrozumiesz jak założysz jak trafisz na niekumatego sprzedawcę to dostaniesz z anglika za 150-200zł komplet do montażu
  7. 17 z takim osadzeniem wchodzą bez problemu, więc i 16 powinna
  8. do tego masz gotowe miejsce na głośnik, choć i w tych od sedana są wytłoczenia
  9. samo poszycie i ramka będzie z pewnością ta sama, oczywiście inny będzie boczek, bo pasażera
  10. te ramiona są przystosowane pod standardowe piórka, więc płaskiego nie dociskają z odpowiednią siła, trzeba skracać sprężynki lub wymieniać na ramiona pod piórko aero z b5 FL czy a6 c5
  11. zakładałeś zwykłe piórka czy płaskie ?
  12. z tego co pamiętam są różnice w trójkącie i mocowaniach, mimo że z zewnątrz wyglądają tak samo
  13. co ważne musi być zdjęte z przedlifta
  14. wystarczy wpiąć te 2 kostki w swoje miejsce i wężyk sterujący, ten czerwony i już działa, powinien być jeszcze jeden wężyk zasysający długości ok. 30cm wyprowadzony wyżej
  15. kup dobrą pompkę i po kłopocie z tego co widzę po kablach i roczniku powinna być taka: http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-audi-a4-80-b4-4a0862257a-i5884856104.html#thumb/1
  16. samo umiejscowienie tej pompki to porażka, w avancie lepiej pomyśleli ja ją wywaliłem w organizer w prawym boczku, myślę że teraz nie będzie tak narażona na wilgoć
  17. jeśli od początku masz ten problem to pewnie ktoś wymieniał wkładkę lub całą klapę centralny był seryjnie, więc coś musi być nie tak z pompką
  18. dokładnie pod pompką od centralnego w prawym boczku, więc warto zacząć od sprawdzenia i uzupełnieniu płynu
  19. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    zaślepiasz oba kolektory, zawór egr wywalasz a wężyk podciśnienia zaślepiasz śrubką czy nitem m6 z tego co pamiętam na wydechowy idzie 4mm a ssący 2 mm grubości uszczelki możesz sobie sam wyciąć, wystarczy kupić arkusz do uszczelek
  20. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    brat zaślepił rurkę zamiast wydechowego i po kilkunastu kilometrach ją rozerwało dobry klucz 12 oraz młotek i nie ma że nie idzie
  21. Trzesio odpowiedział(a) na Gumak temat w Audi A4 B5
    zapewne taki sam laminat jak inne chyba jedyne co warto kupić: http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-rieger-tuning-zderzak-przod-i5663218871.html
  22. mi to wygląda na ori amor 1be plus obniżające sprężyny, choć mogę się mylić bo nie siedzę w temacie
  23. Trzesio odpowiedział(a) na a4mwo temat w Audi A4 B5
    nie są takie same, musisz szukać do wersji nadwozia jaką posiadasz
  24. Trzesio odpowiedział(a) na vSilveR temat w Audi A4 B5
    tak niewiele widać, ale jakoś dziwnie leży prawa na talerzyku
  25. Trzesio odpowiedział(a) na Faraday temat w Audi A4 B5
    gdyby ktoś miał możliwość sprawdzenia ramion ze skody superb, prawdopodobnie powinny podejść http://allegro.pl/ramie-wycieraczki-skoda-superb-3t1955409a-410a-i5677480487.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.